Vysazení hormonální antikoncepce

Anonymní
27.10.20 17:52

Vysazení hormonálníantikoncepce

Před asi měsícem jsem vysadila HA, zatím žádné změny, nic nepocituju :D Tak se obávám že to teprve přijde. Jak jste se cítily vy holky? Jaké s tím máte zkušenosti? A ještě jeden dotaz - co používáte za ochranu při sexu? Přítel se mnou s kondomem spát nechce a bez je to riziko :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8428
27.10.20 18:37

Tak bude tatinek, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
27.10.20 18:39

Já vysadila před 5 měsíci a zatím taky žádná změna. Používám pesar, když mám plodné dny tak pesar +kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 18:46

Já vysadila před rokem a půl a změny jsem pociťovala mírně již od začátku, ale ty opravdové změny přišly asi po roce a pociťuju je snad čím dál víc :mrgreen: nepoužíváme nic, dáváme si pozor, ale pravda je že nám už by mimčo nevadilo :)

• Citovat
  • Nahlásit
1
13.11.20 20:00

Vysazeni HA menzes

Čaute holky chtěla bych poradit..vysadila jsem antikoncepci před dvěma měsíci, brala jsem lindynette 20 4 roky. Po vysazení přišly první měsíčky normálně jak měly, ale teď čekám už 11 dní a nic, akorát po troše vody jsem nafouklá strašně moc. Největší problem je v tom, že jsem v zahraničí a zrovna jsem si tu i našla přítele. Spali jsme spolu, dělala jsem si test a ten byl negativní. Můžete mi prosím poradit co mám dělat? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 11:52

Já jsem vysadila před 2 měsíci a také žádné změny nepociťuji, kromě menstruace - je asi 2 dny silně bolestivá, ale trvá méně dní. Vysadila jsem z důvodu, že chceme miminko, zatím se však nepodařilo :-( Chránila bych se jinak kondomem v plodných dnech, mimo něj si to prostě ohlídat mimo. Pokud bych nechtěla dítě, antikoncepci bych nevysazovala, když bych neměla žádné potíže.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama