Vysazení prášku

Anonymni
30.3.06 19:35

Vysazení prášku

Ahojky chtěla bych se zeptat na vysazení antikoncepce. Rozhodli jsme se pro druhý mimi, beru Cilest z tohoto platíčka jsem snědla už 8 prášků tzn. že 13 jich ještě zbývá, nevadí když to ted vy:,–(im a platíčko nedoberu? Samozřejmě, že se začneme snažit až po MS. Jen s emi nechce čekat až to doberu prášky a přijde MS, byl by to celý měsíc.....Díky za info

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2518
30.3.06 19:52

Myslím, že se nic nestane. Ale zřejmě to tak do cca týdne dostaneš.

Držím Ti palečky, aby se vám miminko povedlo co nejdřív, nejlépe hned :cry:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
30.3.06 19:53

řekla bych,že to vadí…narušíš hormonální skladbu a nevím,jestli třeba hned nedostaneč MS.
stejně neotěhotníš hned teď,protože už máš v sobě nějaké hormony…
moje rada-dobrat do konce,pak vy:,–(it a začít zkoušet…ty 3 týdny vydržíš,ne?????? :wink: :wink:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.3.06 19:54

Ono se obecne doporucuje po vysazeni MS pockat na jednu „bezpraskovou“ menstruaci. Tudiz v tvem pripade vy:,–(it prasky pockat si na menstruaci a pak dalsi mesic na dalsi a potom se zacit snazit…
Ja osobne jsem taky vy:,–(ila, ale davam si pauzu minimalne tri mesice, at se telo po antikoncepci trochu vycisti. Hanka

  • Nahlásit
  • Citovat
329
30.3.06 19:55

Já si taky myslím, že se nic nestane, jen to dostaneš dřív. Nemělo by to vůbec vadit.
Tak přeju, aby se vám mimi brzo podařilo :)

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
30.3.06 20:06

No doporucuje se bezpraskova menstruace. Tedy jeden cely cyklus, jak uz bylo receno. Ja bych na ni nejspis pockala ale prasky bych taky prestala brat hned, at se telo cisti co nejdele.
Myslim si, ze ted stejne neotehotnis. Ale kdyby, tak bych se toho nebala. Ale ja bych pockala.
Taky preju, at se vam to rychle splni.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5549
30.3.06 20:12

Ahoj. Tak mně gynekolog taky poradil počkat tři měsíce (tzn. jedna menstruace po dobrání prášků a dvě následující), kvůli urovnání hormonů po těch prášcích a vyčištění.
Ale pokud bys otěhotněla dřív, tak to není katastrofa, moje sestra měla podezření, že otěhotněla, když dobírala prášky (poslední týden). Dr jí udělal test, těhotná nebyla, ale zeptala se, co by kdyby, a on na to, že v podstatě by se nic moc nedělo, že dnes ty prášky nejsou tak silné, jako dřív. Jen je pravděpodobnější vícečetné těhotenství, vlivem právě těch rozhašených hormonů.

Já jsem ty 3 měsíce čekala, pak jsem otěhotněla hned - menstruaci jsem měla hned stejně pravidelnou jako před prášky, takže bych platíčko radila dobrat, ať si nerozházíš cyklus… :wink:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
30.3.06 21:59

ja jsem taky pro, dobrat to platicko… at si nerozhazis hormony…

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
30.3.06 22:06

Ahoj, ja myslim ze bys to mela dobrat, kdyz vy:,–(is ted rozhazes si cyklus. A taky se doporucuje po vysazeni 3m pockat s otehotnenim aby se telo od tech hormonu jaksi ocistilo… Sany.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5444
31.3.06 08:21

Ahojky,
já si myslím, že vůbec nevadí, když prášky přestaneš brát hned. Já osobně jsem otěhotněla i přesto, že jsem prášky brala. Vlastně jsem je brala i na začátku těhotenství, protože jsem nevěděla, že jsem těhotná. Ze začátku jsem měla strach, aby miminko nemělo nějaké problémy, ale celé těhotenství bylo v pohodě a miminko naprosto zdravé a v pořádku. Horší už byl ten porod, ale to sem nepatří. Klidně prášky vysaď a zbytek nech na přírodě.
Přeji hodně štěstí a ať to brzy vyjde

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.13 12:08

Přidávámse s dotazem…po X letech bez HA a pravidelnýho cylu jsem blbec z osobních důvodů začala brát HA Loette. Jenže už týden v kuse špiním, necitím se dobře, jsem nafouklá, mám migrény, motá se mi hlava…ještě musím dobrat 12 tablet, ale ta předtava je děsná…děti mám, další nechci, jen se chci zeptat co se stane, když to prostě přestanu brát takhle v půlce…sehraje se moje tělo zpátky do pravidelných cyklů, jak to bylo před HA, nebo hrzí nějaký komplikace s pravidelností…děkuju za odpověď…

  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama