Vyšetření spermiogramu

2169
9.12.07 23:02

Vyšetření spermiogramu

Ahoj,potřebuju poradit nebo spíše sehnat kontakt na laboratoř ohledně vyšetření spermiogramu.Byli jsme s manželem objednaní jenže nestihl včas dorazit na termín a nový nám dali až za 2.měsíce.Chtělibychom to zkusit někde jinde,ale nemohu sehnat kontakty.V centrech asistované reprodukce se tím zabývají jen v případě budeme-li jejich klienty,ale to nepotřebujeme jen tu laboratoř.Díky za info pomozte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10468
10.12.07 07:24

Ahoj, nepíšeš odkud jsi. V Mostě v nemocnici dělá spermiogram dr. Kulovaný. Nepracuje pro žádný CAR, prostě jenom dělá spermiogram a má gyn. ordinaci, platí se u něj 500,– Kč, těch lékařů je určitě je mnohem víc, zkus se zeptat svojí obvodní gynekoložky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
10.12.07 11:19

Ahoj. Manželovi dělali spermiogram na urologii. Stačilo mu jen doporučení od obvodní doktorky. Nic nemusel platit ani dlouho čekat. Tak se zkuste poptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
10.12.07 20:24

Ahoj díky za radu jsem úplně pitomá vůbec mě nenapadlo napsat,že scháním Prahu jako by to měli všichni vědět.Tak promiňte.Dnes jsem sehnala jednu soukromou sexuologii, kdyby někdo potřeboval dám kontakt.Fakt moc milí a vyšli nám vstříc i časově je to na Praze 5.Čauky a brzké // čárky všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
17.12.07 21:07

Tak už to máme zasebou!Můžu vám říct to bylo něco,protože když jsme tam přišli a lékařka s laborky si nás převzala ať se manžel odebere k odběru tak řek,že ne ,že když si to manželka vymyslela tak ať jdu s ním tak co my zbývalo.Doktorka moc příjemná ničemu se nedivila vše nám vysvětlila ,takže jsme si jak blbci nepřipadali,ale potom my nevěděli ani jeden jak začít, já si připadala jak holka za peníze no hrůza.Hlavně,že je to zanáma a zítra si jedeme pro výsledky tak držte palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
14.1.08 11:05

Tak se dnes s vámy snažilkamy loučím.Právě jsem 4.den po laparoskopii při které my byly odstraněny vejcovody pro devastaci tkání za 14.dní histolog.nález a vysvětlení proč k tomu došlo!Přesídlila jsem nyní k neplodným a do CAR.Když my to oznámili brečela jsem jak želva a teď musím dát hlavu vzhůru a jdu to zkusit jinak,alespoň mám konečně po necelých 2.letech pokoušení a čekání,stresů jasno a už neztratím marně ani jedem den.Držím moc palce Anette a přeji ji ať se může brzy těšit nebo ať má dobrého gyndaře ,který nečeká,že vše je otázkou času jako ten můj bývalý,který my ukrad tolik měsíců nadějí a s novým lékařem po 2,5měsících mám zcela jasno, ikdyž to bolí.Mnoho štěstí všem!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
14.1.08 11:16

Ahoj Poupě , četla jsem tady co máš za sebou, je mi to hrozně líto a ani nevíš jak moc tě chápu. Tu beznaděj taky prožívám a o to víc, že MS zase přišla :cry: Jak by taky ne, když máme takový SPG. Ani já se zatím nemůžu srovnat s myšlenkou, že mimi normální cestou už nebude. Už jsem totiž velká holka a tomu, že se kvalita spermijek zlepší po vitamínech prostě nevěřím. Takže nás za cca 4 týdny čeká kontrolní SPG a pak se uvidí co dál. Nenávidím to čekání! :evil: A už víš kam půjdeš? My asi zůstaneme v tom Gestu, moje gyndařka říkala, že tam jsou dobří. Je hrozný, že vám dva roky utekly naprosto zbytečně, my se snažili jen 4 měsíce, než se na toto přišlo. Ale vlastně díky manžovi, který se sám nabídl, že vyšetření podstoupí. Moc ti držím palečky, hlavu vzhůru a nashle na diskuzi Neplodnost, kam taky asi brzo přesídlím http://www.sirmi.ic.cz/smajl/74.gif

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
14.1.08 11:38

Vidím,že jsem měla štěstí a natrefila natebe ,to je náhoda takovou zrovna potřebuju až podstoupím první cyklus IVF to by bylo super!!!My se objednali do Gennetu ,ale pořád zvažujem i Gest.Gennet máme blíž budu dojíždět z Nymburka denně do Prahy až budou stimulovat,ale v Gestu jsme už zese byly tak je my bližší byli tam fajn,ale neumím si představit to dojíždění.Tady vystoupím z vlaku va Vysočanech a frr na tramvaj a jsem tam.Uvidíš třeba ti pomůžu s nejakými informacemi až budu mít něco za sebou,protože fakt je důležitý mít si s kým pokecat a uvolnit psychiku.Po tom zákroku se mě otevřeli oči ,ani bys nevěřila co jsem si vyslechla od mých „bývalých kamarádů“,od toho,že už nejsem pravá ženská až po to co ušetříme peněz, když budem bez dětí,protože to stojí jenom peníze a nemůže si člověk užívat a neutratí ani korunu za antikoncepci.První dny jsem jen probrečela ,pak teprv člověk vidí kým se obklopoval saný sobci!Radost jim neudělám, manžel stojí při mě a jdem DOTOHO, zatím svý jediný dceři/ 6let/ pořídíme sourozence a budeme velká rodina a jestli to budou dvojčata tak ještě větší!To jim spadnou čelisti,ale děláme to jen kvůli sobě,aby to teď nevypadalo,že to dělám navzdor.Nashledanou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
14.1.08 11:44

Poupě , zas mě úplně dojalo, cos napsala, no jsem ze všeho přecitlivělá :( Ty řeči okolo taky znám, vyslechla jsem od hlavně že máte už jedno, přes no bóže ty naděláš, tak půjdeš na umělý, po že je to dobrý, že aspoň nemusím brát HA :x Asi si neuvědomují, co vlastně říkají, nevím.
Jinak my ten Gest mám právě blízko, bydlíme na Praze 5, takže autem 10 minutek. Jen nevím, jaký tam budou ceny a tak. My si asi budeme muset hradit všechno :roll: A co tě teda čeká jako první?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
14.1.08 12:07

Jako první si chtějí udělat vlastní hormonální testy kvůli stimulaci vajíček,aby věděli kolik čeho nadávkovat a seznámit nás s cenami a možnosti IVF,IVF-ICSE nebo jak se to všechno píše.Výhoda u mě teď je,že mám úplně vyčištěnou dělohu,vaječníky v dobrém stavu-slova dr. vše je prokrveno a tudíž my bylo doporučeno zahájit léčbu v některém CAR ihned je prý největší šance,protože je uvnitř vše připraveno.Jak jsem už trochu zkoumala od roku 2008 pojišťovna platí místo 22.500Kč 26.000Kč ,ale stejně to vychází na doplatek podle center od 10-15.000Kč na cyklus s lepšímy léky.Dál teprv uvidím sama jsem zatím vykulenka.Výborný je,že manžel je při mě a ani naokamžik nezaváhal,že to co budu chtít já to chce on také a to je největší podpora.Slzy měl v očích také,když jsem mu řekla co a jak,ale řek my hlavní je že šanci máme mamko!A teď už jen brázdím netem a scháním info jak jsou kde spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama