Vysisla boudicka u kocarku

162
1.9.06 13:12

Vysisla boudicka u kocarku

Ahojte maminky, mam problem s vysislou boudickou u kocarku Quinny.Kocarek je kombinace cerne s bezovou a ta cerna vypada uz po jednou mesici jezdeni hrozne.Bohuzel, uz neni v zaruce, tak to nemuzu resit reklamaci.Neznate nekdo nejaky sprej na latku, nebo neco podobneho, cim by slo tu cernou znovu ozivit?Za radu budu moc vdecna.Dik Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

986
1.9.06 16:30

Ahoj, zeptala bych se v drogerii na nějaký sprej na textil. Ale pozor, některé textilní barvy se fixují žehličkou, aby potom při dešti z boudičky nekapala černá voda :lol: :lol: :lol:
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
3.9.06 16:52

Diky za radu…trosku jsem smejdila na netu ale nic podobneho jsem nenasla…spis jen barvy na mensi plochy…ke zdobeni a tak…no pokusim se teda poptat v drogeriich snad se neco najde…hezky den Monys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
18.9.06 23:19

jen tak pro zajímavost…nakonec jsme to vyřešili sprejem dupli-color aerosol art a vypadá to superově…takže kdyby měl někdo podobný problém tady máte řešení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
27.9.15 08:26
@Monys píše:
jen tak pro zajímavost…nakonec jsme to vyřešili sprejem dupli-color aerosol art a vypadá to superově…takže kdyby měl někdo podobný problém tady máte řešení…

Jde už o starší příspěvek, ale třeba si ještě vzpomenete, také uvažuji o použití barvy duplicolor aerosol art na vyšisovaný kočárek, proto prosím o vaše zkušenosti, jak dlouho pak barva vydržela, nepouštěla, jak jste ji aplikovala? Zkrátka poprosím o napsání všech vašich zkušeností s touto barvou..děkuji předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
28.9.15 15:30

Dobry den, take uvazuji o koupi vyse uvedeneho spreje.neni zdravotne zavadny? nase sportovni korba je uplne vysisovana (abc design)a vypada hrozne :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
28.9.15 16:32

@proletarka přemýšlím kvůli tomu spíš o dupli color aqua..ten je určitě nezávadný, asi to chce někde vyzkoušet na zkušební látce a pak se do toho pustit. Jestli to riskneme, vy nebo já, čímkoli..tak pak napišeme zkušenosti pro další :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
28.9.15 19:35

Ilonko, psala jsem vyrobci toho spreje dotaz ohledne zdrav. zavadnosti, tak uvidime, co mi k tomu napisou. urcite dam vedet :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
5.10.15 17:00

Tak mi výrobce odpovedel, ze ten sprej (dupli color) neni vhodny a na zdravotni nezavadnost neni testovan.pry vytvori krustu, ktera by pri manipulaci s korbou, mohla popraskat…no nic, budu muset hledat dale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
5.10.15 21:24

@proletarka no já se do toho taky ještě raději nepustila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama