Reklama

Výsledek testu Clearblue

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubíček33
Povídálka 40 příspěvků 10.09.18 07:56
Výsledek testu Clearblue

Ahoj holky, před týdnem jsem si dělala těhotenský test Clearblue, ten co ukazuje i týdny od početí. Minulé pondělí mi ukazoval 2-3 a dnes, tedy týden od minulého testování mi pořád ukazuje 2-3. Tak se bojím, aby se nejednalo o ZT :( máte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 10.09.18 08:40

Prosimtě nešil, ten test není dokonale přesný

Micaella22
Kecalka 160 příspěvků 10.09.18 08:51

Pred tydnem ti ukazal 2-3 (mohl myslet 2) a ted si tyden po testovani a je tam 3… vzdyt je to logicke, ze ted muzes byt ty 3… prece ti nenapise 4-5 kdyz by to nebyla pravda. Nebo co chces aby tam bylo?

bubíček33
Povídálka 40 příspěvků 10.09.18 08:55

já jsem si myslela,že když tam před týdnem bylo 2-3, tak teď, že tam bude to 3+…asi máte pravdu, šílím zbytečně…ale minule jsem prodělala ZT, tak jsem teď vyplašená ze všeho.....

Reaskiller
Kelišová 5281 příspěvků 10.09.18 08:59

@bubíček33 Ahojka, rozhodne doporucuji skocit za lekarkou nebo jako samoplatce na krev.. Abych Te trosku uklidnila.. je mozne, ze minuly tyden si mohla byt na zacatku druheho tydne kde bylo hcg treba 50 jednotek (coz odpovida druhemu tydnu) a dneska to muze byt treba 400jednotek coz stejne odpovida prave tretimu tydnu.. to rozhrani testu je docela siroke a kazde zene to leze nahoru jinak.. ale skoc si lekarce..

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 10.09.18 09:35
@Reaskiller píše:
@bubíček33 Ahojka, rozhodne doporucuji skocit za lekarkou nebo jako samoplatce na krev.. Abych Te trosku uklidnila.. je mozne, ze minuly tyden si mohla byt na zacatku druheho tydne kde bylo hcg treba 50 jednotek (coz odpovida druhemu tydnu) a dneska to muze byt treba 400jednotek coz stejne odpovida prave tretimu tydnu.. to rozhrani testu je docela siroke a kazde zene to leze nahoru jinak.. ale skoc si lekarce..

A to já bych naopak vůbec nedoporučila. Těhotná evidentně je, tak na co se stresovat kolik má hcg atd. Ať jde kolem 7tt k lékaři, dřív to stejně nemá cenu a když se něco stane tak to stejně neovlivní.

Reaskiller
Kelišová 5281 příspěvků 10.09.18 10:34

@pikola No :) mluvim jen z vlastni zkusenosti :) jde jen o uklidneni „stresu“ a take zalezi od uhlu pohledu.. mne kontrola hcg zachranila zivot popravde.. prodelala jsem mimodelozni tehotenstvi (pred a po jsem celkove 4× potratila) takze ja osobne v tom vidim docela prinos.. navic se aspon uklidni, ze je vse cajk :) a klidne si muze jit k doktorce za dalsi dva tydny..nejsem zastancem toho aby se zbytecne tlacilo na pilu..jen rikam, ze sem tam ta kontrola neni uplne na skodu..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama