Výsledek testu Clearblue

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubíček33
Povídálka 43 příspěvků 10.09.18 07:56
Výsledek testu Clearblue

Ahoj holky, před týdnem jsem si dělala těhotenský test Clearblue, ten co ukazuje i týdny od početí. Minulé pondělí mi ukazoval 2-3 a dnes, tedy týden od minulého testování mi pořád ukazuje 2-3. Tak se bojím, aby se nejednalo o ZT :( máte někdo podobnou zkušenost?

Jak maminky hodnotí Clearblue Clearblue Digital

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19290 příspěvků 10.09.18 08:40

Prosimtě nešil, ten test není dokonale přesný

Micaella22
Kecalka 422 příspěvků 10.09.18 08:51

Pred tydnem ti ukazal 2-3 (mohl myslet 2) a ted si tyden po testovani a je tam 3… vzdyt je to logicke, ze ted muzes byt ty 3… prece ti nenapise 4-5 kdyz by to nebyla pravda. Nebo co chces aby tam bylo?

bubíček33
Povídálka 43 příspěvků 10.09.18 08:55

já jsem si myslela,že když tam před týdnem bylo 2-3, tak teď, že tam bude to 3+…asi máte pravdu, šílím zbytečně…ale minule jsem prodělala ZT, tak jsem teď vyplašená ze všeho.....

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 10.09.18 08:59

@bubíček33 Ahojka, rozhodne doporucuji skocit za lekarkou nebo jako samoplatce na krev.. Abych Te trosku uklidnila.. je mozne, ze minuly tyden si mohla byt na zacatku druheho tydne kde bylo hcg treba 50 jednotek (coz odpovida druhemu tydnu) a dneska to muze byt treba 400jednotek coz stejne odpovida prave tretimu tydnu.. to rozhrani testu je docela siroke a kazde zene to leze nahoru jinak.. ale skoc si lekarce..

pikola
Neúnavná pisatelka 19290 příspěvků 10.09.18 09:35
@Reaskiller píše:
@bubíček33 Ahojka, rozhodne doporucuji skocit za lekarkou nebo jako samoplatce na krev.. Abych Te trosku uklidnila.. je mozne, ze minuly tyden si mohla byt na zacatku druheho tydne kde bylo hcg treba 50 jednotek (coz odpovida druhemu tydnu) a dneska to muze byt treba 400jednotek coz stejne odpovida prave tretimu tydnu.. to rozhrani testu je docela siroke a kazde zene to leze nahoru jinak.. ale skoc si lekarce..

A to já bych naopak vůbec nedoporučila. Těhotná evidentně je, tak na co se stresovat kolik má hcg atd. Ať jde kolem 7tt k lékaři, dřív to stejně nemá cenu a když se něco stane tak to stejně neovlivní.

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 10.09.18 10:34

@pikola No :) mluvim jen z vlastni zkusenosti :) jde jen o uklidneni „stresu“ a take zalezi od uhlu pohledu.. mne kontrola hcg zachranila zivot popravde.. prodelala jsem mimodelozni tehotenstvi (pred a po jsem celkove 4× potratila) takze ja osobne v tom vidim docela prinos.. navic se aspon uklidni, ze je vse cajk :) a klidne si muze jit k doktorce za dalsi dva tydny..nejsem zastancem toho aby se zbytecne tlacilo na pilu..jen rikam, ze sem tam ta kontrola neni uplne na skodu..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 10:44

Holky,omlouvam se za anonym.
Toto je clearblue. Ten pluskovy.chci se zeptat,dela falesne duchy? Nebo se zavina neco rysovat :think:

ivašot.
Kelišová 6599 příspěvků 29.10.18 10:48
@Anonymní píše:
Toto je clearblue. Ten pluskovy.chci se zeptat,dela falesne duchy? Nebo se zavina neco rysovat :think:

Co to jako je :think: ?

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 29.10.18 10:49
@Anonymní píše:
Toto je clearblue. Ten pluskovy.chci se zeptat,dela falesne duchy? Nebo se zavina neco rysovat :think:

prosim tě tos ho musela vypreparovat?
Jak si ted asi máme představit kde ta čárka má být, jestli to není jen ryska..
příště ho tady dej v kuse, takhle z toho fakt nic nepoznáme

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 10:59

Co je pluskový test? To je snad každý, který je pozitivní, ne? Podle mě, pokud je to digitální, tak je negativní jasně, to nemusíš preparovat. Navíc ta čárka se při pozitivitě zobrazuje mnohem blíž. Vygoogli si na netu obrázky rozebraného testu. No a pokud je to ten obyčejný, tak se mi zdá neplatný. Měly by tam být znatelné dvě čárky při negativním testu a tři při pozitivním (přičemž dvě z těch tří tvoří plus). Ale tahle fotka je fakt blbá. Normálně si udělej test a vyfoť ho tak nějak v celku :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 11:08
@Čičorečka píše:
Co je pluskový test? To je snad každý, který je pozitivní, ne? Podle mě, pokud je to digitální, tak je negativní jasně, to nemusíš preparovat. Navíc ta čárka se při pozitivitě zobrazuje mnohem blíž. Vygoogli si na netu obrázky rozebraného testu. No a pokud je to ten obyčejný, tak se mi zdá neplatný. Měly by tam být znatelné dvě čárky při negativním testu a tři při pozitivním (přičemž dvě z těch tří tvoří plus). Ale tahle fotka je fakt blbá. Normálně si udělej test a vyfoť ho tak nějak v celku :D

Jento pluskovy klasicky papirkovy. Druha carka nazacatku.
No moje chyba,omlouvam se za prispevek. Zkusim zitra a hodim nerozebrany.pardon

lachtanice86
Kelišová 6454 příspěvků 29.10.18 11:15
@Anonymní píše:

A proč to preparujes?

lachtanice86
Kelišová 6454 příspěvků 29.10.18 11:16
@Anonymní píše:
Jento pluskovy klasicky papirkovy. Druha carka nazacatku.
No moje chyba,omlouvam se za prispevek. Zkusim zitra a hodim nerozebrany.pardon

A kolik dni mešká ms? Jestli nemeska, tak test ani nedělej.

karkarka
Závislačka 2678 příspěvků 29.10.18 11:25
@Anonymní píše:

Negativní.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >