Výsledek utz 35tt

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lusy91
Povídálka 11 příspěvků 28.04.18 14:26
Výsledek utz 35tt

Jdu si opět pro radu nevyznám se ve výsledku z utz 35+2tt

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2698 příspěvků 28.04.18 14:31

Co nechapes?

Lusy91
Povídálka 11 příspěvků 28.04.18 14:35

Co znamená to č2/y a ten zbytek

Šmoulice
Kelišová 6382 příspěvků 28.04.18 15:01

Proč ses nezeptala doktora? :roll:

Aradhell
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 28.04.18 15:29

Presne, od ceho je doktor? aby vysvetlil ne? pokud necemu nerozumim, zeptam se doktora… kazdopadne pokud doktor nic nerikal, rekla bych, ze je nalez v norme

nozu
Extra třída :D 11038 příspěvků 28.04.18 15:46

No, ja nevim, vy vsechny studujete prukazku hned pred lekarem? ja to tedy procitala vzdy az doma…
zakladatelko, pokud doktor na nic neupozornil, je vse ok. pripadne se ho zeptej na pristi kontrole

P4ja
Závislačka 3523 příspěvků 28.04.18 16:18

@nozu No, já vím o čem se bavíme a podle toho to tam i píše. Utz mně popisuje, takže v průkazce mám napsané to, co popisovala.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 28.04.18 16:38

Podle mě je to čípek na 2cm a buď je ve tvaru X nebo Y… Vy máte Y… Mě vždycky dr vysvětlil co mi tam pise

Lusy91
Povídálka 11 příspěvků 28.04.18 18:18

No právě ja koukla do průkazky až doma…a jediné co říkal dr je že je podle odhadu moc velký…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama