Výsledky krve v těhu

2226
20.5.16 21:40

výsledky krve v těhu

Ahoj holky,

byla jsem na klasických odběrech na začátku těhu (toxoplasmóza, krevní skupina, atd) a sestřička říkala, že kdyby něco vyšlo špatně a spěchalo to, tak zavolá. Byla jsem tam v úterý. Nevíte jak dlouho trvá než má doktor ty výsledky? Nikde jsem se k tomu nedogooglila.
Mám uplně paniku, že něco (cokoliv, v podstatě už mě napadá i HIV, ačkoliv teda i přes divoké mládí nevim kde bych ho vzala) vyjde špatně. Je to iracionální, ale jsem trochu hypochondr :mrgreen:

Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2942
20.5.16 21:48

@Lily Evans mě to řekli po týdnu myslim, ale jen proto, že mi to psali do těhu průkazky, protože jsem šla další den na vyšetření k jinému doktorovi :mrgreen: myslim že dr to má dřív, ale nemyslim si, že by ses měla zrovna těhto výsledků bát…budou stresující testy ;) jestli tě to moc hlodá, tak si tam v pondělí zavolej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
20.5.16 21:51

Oni mají výsledky klidně hned ten den odpoledne. Mně volala sestra hned druhý den, když jsem měla špatný krevní obraz.

• Nahlásit
  • Citovat
20.5.16 22:01

@Tunrida Krevní obraz je opravdu hned, ale choroby trvají déle (až 14 dní…).
@Lily Evans Jj, taky jsem se bála, takže chápu :-). Bylo to v pohodě. Zrovna AIDS se nepřenáší úplně snadno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
20.5.16 22:20

@Urtica-dioica to zrovna fakt nevím, kde bych nabrala, toho se bojím, abych to měla tak nějak komplet ten strach :D
Ještě že výsledky NT screeningu jsou do druhýho dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
20.5.16 23:23

@Lily Evans mně volala sestřička o půl desáté večer kvůli vyšší hladině cukru. Já myslela, že mě trefí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
21.5.16 10:07

Zalezi jak co, souhlas s @Urtica-dioica, krevni obraz do hodiny, ale treba na Toxoplasmosu jsem cekala 5 dni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
21.5.16 10:14

Jsem si vždycky říkala, že těhotenstvím nezblbnu, ale jisté příznaky pozoruji :D dík holky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.16 11:41

@Lily Evans A to je teprve začátek… :lol: :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
22.5.16 22:50

Jenom pro info - narazila jsem dneska na článek od nás z města, že tam bude probíhat testování na HIV - výsledky do 20 minut ;) Syfilis stejně tak. Ten se opakuje i ve třetím trimestru a to mi sestra volala druhý den ( @LennaZS Je to dost nepříjemný, když se v telefonu ozve sestra z gynekologie :lol: ).

http://jihlava.city.cz/…dajstvi/view?…

• Nahlásit
  • Citovat
2527
23.5.16 12:08

@Tunrida no to mi povídej..nakonec to bylo úplné prd a do diabetologicke poradny jsem ani nevhofils, načež jsem porodila chlapečka s váhou 4850 g a všichni „ahaaá, to bylo tím cukrem“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
31.5.16 17:25

Ahoj holky, dopadlo to všechno báječně, teď ještě přežít čtvrteční NT screening a bůhví co mě ještě čeká :-)
tak díky za uklidnění!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama