Slabá srdeční akce v 6+3 těhotenském týdnu

20.5.16 08:44

slabá srdeční akce v 6+3

Ahojky…chtěla bych se zeptat jestli to měl taky tak někdo, jsem po třetí těhu, dvakrát předtím zamlklá, první sono bylo podle MS 6+3 a byl tam prcek (náááááádhera) ale doktor říkal že mu bije pomalu srdíčko, víc mi k tomu neřekl, mudr má nové sono i s tím že mi může hned ukázat srdeční akci,…někde jsem četla že je to uplně na začátku normální že bije pomaleji a pak se rozpumpuje, ale zase čtu že některé těhulky měly to samé a pak měly opět zamlklý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28885
20.5.16 08:49

@Efi fofolova pokud jsi potřetí těhotná se zamlklým, spíš se zeptám, zda ti dělali testy na Leidenské mutace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.16 09:09

Výsledky z hematologie budou v úterý, zatím nic nevím :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3477
20.5.16 09:18

Ja byla vceta na utz 6+3 a srdicko nebylo zadne… byt tebpu tak se raduju protoze ho mas opravdu brzo :-) uzivej si to a za tyden uz bude bit jako zvon :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.16 09:26

Děkuji, na kontrolu jdu až za dva týdny, tak jsem více vystresovaná, projistotu mi předepsal duphaston a estrofem a já beru vitamíny pro těhule už raději od ovulace, snad bude prcek ok, ale strach pořád je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
20.5.16 09:28

@Efi fofolova Držím pěsti. Na to neexistuje žádná univerzální rada bohužel. Pokud by to byl Leiden a nepovedlo se, příště si to pohlídají, nasadí nízkomolekulární heparin a všechno dopadne dobře. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
20.5.16 09:44

@Efi fofolova Určitě bude všechno v pořádku  :hug:

U mně doktor srdeční akci nepoznal ani v sedmém týdnu. O týden později mi říkal, že to vypadá na mimoděložní, a že ještě týden počkáme a potom to budeme řešit. Dneska už je tomu mému mimoděložnímu bez srdeční akce 12 let ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama