To nevymyslíš (doktor)

29
20.5.16 08:22

To nevymyslíš (doktor)

Tak mě moje gynekoložka se špatnýma výsledkama krve poslala na chirurgii. Dorazim tam a když si odmyslím to 4 hodinové čekání… Vejdu do ordinace a tam lékař. V ruce mé papíry od doktorky a čte. Po chvíli povídá. Tak se na vás podíváme. Prohmalat mi břicho, zamyslel se a povídá. A takto nafouklé břicho máte normálně a nebo jen ted? Tak mu povídám. Já jsem těhotná. On, aha tak to vysvětluje to větší bříško a v kolikátem měsíci? Na začátku sedmého. Hmm a pohyby už cítíte? :zed: V tu chvíli jsem začala pochybovat o jeho vzdělání. Tak mu s ledovým klidem povídám jo už možná 2-3 měsíce. Na to se sestra už musela otočit a skoro tam smíchy začala okusovat tu kliku od dveří. Tak si tak říkám, co to mělo včera znamenat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2527
20.5.16 08:28
:lol: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
20.5.16 08:32

Doktori nekdy fakt perli :-D ja kdyz sla se synkem poprve do poradny k detske doktorce, tak tam byl zastup, stara doktorka v duchodu, tak si hezky chystam sveho 6 denniho synka a do cekarny nakluse doktorka, at teda jdeme dovnitr s tim miminkem, mrkne na me a zepta se „je a vy cekate dalsi?“…to me hodne rozsekalo, jen jsem ji rekla, ze ne a vic jsem se s ni nebavila a doufala, ze uz ji tam priste nepotkam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
20.5.16 08:38
8o :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
20.5.16 08:38

:mrgreen:
@michee ježiš, ta byla blbá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
20.5.16 08:39

Ja byla na setinedeli na gynde a sestra jak se jmenuje…rikam Terezka…a ona je to holcicka nebo chlapeck :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
20.5.16 08:40

@1hanča bože :D
@michee omg, proč se někteří lidi ptají na takové věci? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24181

@1hanča Můj gynekolog mi na poslední prohlídce povídá, jak krásný mám čípek, že to je výhoda císařského řezu, tak jsem mu na to odpověděla, že je škoda, že ho nemám kromě jeho komu ukazovat.
Nicméně občas u některých doktorů taky pochybuju o jejich vzdělání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263

Nebo jednou sla pro tehu test do lekarny a dali mi ovulacni :lol: A ona ta krabicka vypadala naprosto stejne… A vyjeli mi tam // a ja v soku a najednou mi spadl kamen ze srce kdyz jsem si vsimla ze barva testu nebyla modra ale zelena… Sla jsem do lekarny ze sikorym usmevem a strasne se mi omlouvali :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
20.5.16 08:41
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689

@novakova.t
Ne ne!!! :lol:
@1hanča
No a pomohl ti vůbec s tím, kvůli čemu si tam šla? Proč vůbec chirurgie kvůli krvi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
@novakova.t píše:
Ja byla na setinedeli na gynde a sestra jak se jmenuje…rikam Terezka…a ona je to holcicka nebo chlapeck :lol:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
20.5.16 08:45

@1hanča Hele myslím, že není běžné, aby byly pohyby mimina cítit už od třetího měsíce. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
20.5.16 08:48

Jo taky byl zástup u OL a dělali malému tříletou prohlídku :) Na závěr se mudr ptá, zda si myslím že malej má zrak i sluch v pořádku? Vyvalila jsem na ní oči, sestrře spadla brada… malej má brýle a místo skel skoro popelníky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
20.5.16 08:49

Já cítila pohyby až v 6.měsíci, takže mi na jeho otázce nepřijde nic divnýho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama