Vyslékání před spaním

7
23.1.09 23:21

Vyslékání před spaním

Ahoj,mohly byste mi některá poradit.Máme doma holčičku 22měsíců.To,že špatně spí,jsem si už zvykli,ale nyní se nám začala před každým spaním vyslékat z oblečení a někdy mi dokonce vysléká i povlečení.Odpoledne to udělá tak jednou a když jí znova obleču,vyhubuju,tak toho nechá.No,né taky pokaždé,ale většinou,ale večer to dělá neustále,až jí necháváme usnout jen v pleně a pak jí oblékám ve spaní.Přestává mě to ale už bavit.Nepomáhá fakt nic. Vysvětlujem,prosíme,hubujem,pak plácnutí přes dupku a nakonec re
zignace. Co s tím?! Moc díky za nějakou odpověď. Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2011
24.1.09 06:00

Ahoj, naše malá dělala to samé. tak jsme jí dávaly overaly obráceně, a měla smůlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
24.1.09 08:24
eviska22 píše:
Ahoj, naše malá dělala to samé. tak jsme jí dávaly overaly obráceně, a měla smůlu.

Tak tohle mě pobavilo :lol:
No, snad nás něco podobného mine. Musí to být na palici :evil:
Tak ať se vám dítka brzy uklidní a klidné usínání bez svlékání ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
24.1.09 09:27

Znám, znám, ale přešlo to po čase samo!Sice jsem z toho rostla,ale nakonec to přestala dělat sama od sebe. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
24.1.09 11:13

Náš malý to dělával taky a nechtěl si to nechat vysvětlit ani po dobrém a ani po zlém!
Já jsem ho vždycky oblékla a on toho pak nechal, ale je fakt, že nebyl moc vytrvalý - vyslekl se jen jednou a já ho oblékla a tím to TEN DEN končilo!!!

Zkus ty overálky naopak jak radila Evi, ale jinak budeš muset vydržet dokud to malou přestane bavit a najde si jinou stejně úžasnou zábavu!!!
Přeji pevné nervičky :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
1283
24.1.09 12:45

a nemá malá v pokojíčku moc teplo? švagr mi totiž zrovna onehdá líčil, jak je teplokrevný, takže si pamatuje, že se už jako malé děcko svlíkal v posteli z pyžama, protože mu prostě byl hic:) tak třeba je vaše dítko taky tento případ. jinak neporadím naše dítko si občas sundá gatě od pyžama i plenku, ale pravidelně to není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
24.1.09 13:08

U nas to bylo to same, svliknout za vecer se stihla nekolikrat :D . Ale postupne ji to prestalo bavit, nastesti :wink: .
Takze radim vydrzet!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
24.1.09 13:32

jak já vám závidím… Náš Tomáš je taková knedla, že se prostě sám nevysleče… Nestáhne si tepláky, nesundá si triko, ani ponožky. Jediné co zvládne je čepice… Už si vůbec nevím rady, Honzík se v jeho věku už pomalu sám komplet oblíkl a Tom je jak hadrová panenka. Všechno abychom dělali za něho. a to si myslím že to umí, jen se mu nechce se zbytečně namáhat a trápit. Když ho nechám aby se před spaním vyslíkl sám, tak se po půl hodině usilovného boje a přemlouvání, kdy slzy tečou proudem a malý je červený jak rak, nakonec nase.u a převlíknu ho já…Musím předeslat, že jsem tvrdohlavá jako mezek a když jsem 100% přesvědčená, že se prostě vyslíkne sám, tak už jsme se vyslíkali i hodinu. Ale nakonec se vyslíkl sám.. Ježíš on je takovej lenoch…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.09 14:13

Hanička to dělá někdy dodnes :) Ale už jen velmi zřídka. U nás to ovšem zcela určitě patřilo k balíčku opatření: Jak oddálit spaní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
24.1.09 14:16

Ahoj,není co závidět,když musíš několikrát denně dítě oblékat,nebo minimálně asistovat a napomínat.Je to až k zbláznění.A u nás nepomáhá ani po dobrém ani po zlém. :lol: A nepřešlo nás to zatím skoro ve 4 letech.Těším se na léto!To snad zabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
24.1.09 14:25

Ahoj, tak našeho Davču to začalo brát loni někdy na jaře. Dala jsem ho spát odpoledne, vyslékl si pyžamo, sundal plínku a spokojeně usnul. Samozřejmě se počůral. :evil: Naštěstí ho to za pár dnů pustilo. Kdyby to dělal ještě teď, tak ho snad zakousnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.1.09 16:36

HOlky, já to prý dělala taky!!! A jednou dokonce v lednu v kočáře na balkoně!!! JEštěže za mamkou přilítla sousedka, že mě tam má asi ve dvou nad nulou docela nahou!!!!!!
Tak asi to přejde… dneska už se jen tak někde neslíkám :).

• Nahlásit
  • Citovat
7461
24.1.09 18:35

Nase holky to delaly taky a byla to pro ne desna zabava. :roll: Tak jsem jim koupila dvoudilne pyzamo, vrsek pres hlavu. Gate sundaly, ale vrsek ne, tak je to prestalo bavit. :wink: Pevne nervy! Ja nez jsem oblikla jednu, druha byla naha, takze to byla zabava na cely vecer. :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
24.1.09 18:48

Nase Anezka to dela taky, a nejen pred spanim. Behem dne je schopna se nekolikrat svleknout a odmita se obleknout. Nekdy to dela proto, ze chce svoje obleceni obleknout plysakum nebo panenkam (i presto, ze ji nabizim, ze pro panenky ji dam dalsi obleceni, aby ji nebyla zima), ale casto to dela jen tak. Umi si sundat snad uplne vsechno, dokonce jsem se zkusila vratit k bodyckum, ale zvlada i to. Je jedno, jestli je to pres hlavu, na knofliky, na patenty, zvladne se bez vetsich problemu svleknout uplne.. Trva to uz dlouho. Ted v zime mi to neda, a tak ji nekdy i nekolikrat po sobe a temer nasilim obleknu. Nekdy se mi ji podari zabavit, takze na svlekani zapomene, ale nekdy je to o nervy. Doufam, ze ji to prestane bavit driv, nez z toho nastydne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
24.1.09 20:31

Ahoj,všem Vám moc děkuju za odpovědi,názory a podobně.Někdy mám pocit,že se z toho zblázním,ale člověk to musí brát prý s humorem.To alespoň tvrdí můj manžel.Jenže když je toho někdy moc,tak už se to prostě nedá. :( Tak snad vydržíme a časem se to upraví.Je dobré vědět,že v tom nejsem sama.Protože mám někdy pocit,že to snad dělá jen mé dítko a ty ostatní jsou samá zlatíčka. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama