Reklama

Vysoka teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketa2008
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 23.12.08 11:51
Vysoka teplota

Ahoj holciny, snazime se s manzelem o miminko a narazila jsem na tuto stranku. Uz jsem si myslela, ze jsem uplne posedla videt pozitivni tehu test ale tyhle stranky me presvedcily, ze jsem normalni :lol:

Po vysazeni prasku mam dost nepravidelnou MS, ale tenhle mesic jsem zacala merit teplotu a doslova me prekvapilo, ja to v tom tele super funguje, kdyz jsem na grafu krasne nasla den ovulace 8)

Mam ted tak 8 dnu po OVU a doslova cekam na nejake priznaky tehotenstvi. Zatim se mi objevuji obdobne veci co pred MS, tedy prsa, pobolivani v podbrisku, ale 2 dny zpatky mi bylo dost zle a jsem kazdy den strasne unavena. Tak si rikam, ze by?
V patek jsem mela vecer neocekavanou horecku 38.5st, tak jsem myslela, ze je to nejaka chripka, ale v sobotu jsem byla zdrava jako ryba. Zadna ryma, kasel, vubec nic…

Myslite, ze by ta jednodenni horecka nejak mohla souviset v pripadnym tehu? Dekuji za radu. :idea:

Reklama

Reakce:

Magi
Kecalka 421 příspěvků 23.12.08 12:56

Ahoj, může být. Zhruba 14 dní po otěhotnění jsem cítila hroznou slabost na ledvinách, únava, zimnice a několik dní horečka. Pak bylo dobře a teprve až na konci druhého měsíce těhotenství začaly příznaky jako ranní nevolnost a tak jsem teprv udělala test a zjistila, že jsem těhotná.
Však si udělej testík, jsou i testy, které určí těhotenství již před vynecháním menstruace. Nebo se nech překvapit. Pěkné vánoce :D

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >