Vysoké hcg. - možnost dvojčat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 09:30
Vysoké hcg. Možnost dvojčat?

Ahoj je tady někdo kdo měl vysoké hgc? Jde mi o to, že jsem teď v 7tt a já měla v 6tt hcg skoro 8tisic a dr mi řekla, že je to hodně… Kolik má hcg dvojčata? Dr říkala že vidí v něm jednu dutinu a jeden váček, ale že je možnost, že se ukáže i druhý… A nebo je pravda, že vysoké hcg ukazuje holčičku? Máme doma dva kluky a u nich si hcg nepamatuji. Díky a dekuju za držení anonymního. Nevím kdo by si přečetl z mych známých tohle

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 46332 příspěvků 23.08.19 09:39

Možné je vše. U kluků hcg nevím ale právě u dcery v 6tt skoro 8000 :lol: a doktorka že to odpovídá ;) Uvidíš co další ko a třeba to bude slečna ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 09:41

@Markéta80 strašně moc bychom si přáli holčičku po dvou klucich… Příští týden ve čtvrtek jdu na kontrolu a modlím se ať je v pořádku…

jizvíková
Extra třída :D 13067 příspěvků 23.08.19 09:41

Měla jsem vysoké hned v termínu MS a byla to dvojčata, konkrétní hodnoty si nepamatuji

šalvěj
Závislačka 3836 příspěvků 23.08.19 09:45

Ja jsem mela 14 tis. 19. dnu po KET, takze okolo teminu ms, dvojcata necekam, pohlavi nevim, ale v prvnim podobne vysoke hcg a holka.

Markéta80
Hvězda diskuse 46332 příspěvků 23.08.19 09:53
@Anonymní píše:
@Markéta80 strašně moc bychom si přáli holčičku po dvou klucich… Příští týden ve čtvrtek jdu na kontrolu a modlím se ať je v pořádku…

to je nejdůležitější aby vše bylo ok ;) Já půl těhotenství proležela :jazyk: a pak na utz že to je holka a já nemohla uvěřit :mrgreen: Ale teda kluci proti ní :andel: :andel: :mrgreen:

chs.jasmin
Extra třída :D 10346 příspěvků 23.08.19 09:54
@Anonymní píše:
Ahoj je tady někdo kdo měl vysoké hgc? Jde mi o to, že jsem teď v 7tt a já měla v 6tt hcg skoro 8tisic a dr mi řekla, že je to hodně… Kolik má hcg dvojčata? Dr říkala že vidí v něm jednu dutinu a jeden váček, ale že je možnost, že se ukáže i druhý… A nebo je pravda, že vysoké hcg ukazuje holčičku? Máme doma dva kluky a u nich si hcg nepamatuji. Díky a dekuju za držení anonymního. Nevím kdo by si přečetl z mych známých tohle

Já si hodnoty vubec nepamatuju :oops: ale je to možné :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 10:30

@Markéta80 tak to já ležím prakticky pořád. Je mi furt blbě. Hlavně žaludek… Zlobi mi tlak… Přijdu si jak prejeta tramvají. Tohle neznám ani u obou kluků. Sice mi bylo zle, ale nemusela sem pít skoro celý den jenom collu. Šlo to bez ní

mau-mau
Závislačka 4343 příspěvků 23.08.19 10:42

Já mám dvě dcery a jednoho syna a hodnoty hcg znám jen u těch mladších dvou a ta dcera je měla vyšší, ale nijak revolučně. Tohle ale nemusí být směrodatné, kamarádka měla hcg sotva v tabulce a holčičku má taky :nevim: No, hlavně ať je mimi v pořádku :srdce:

Váš příspěvek
Reklama