Menší končetiny miminka v II. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karabor
Nováček 2 příspěvky 22.08.19 19:31
Tehotenstvi - mensi koncetiny miminka

Mile maminky,
stalo se vam v tehotenstvi, ze vam lekar zmeril nektere casti telicka plodu mensi, nez by melo byt? Jsem ve 21tt, a lekar jiz mesic meri stehenni kost, ktera je mensi, nez by mela v tomto veku byt a take mensi v pomeru ke zbytkum casti telicka (kost je 18mm a mela by byt min.28mm). Presto jsme s manzelem oba vysoci.
Zatim to doktor nijak moc nekomentuje s tim, ze je potreba merit a pozorovat.
Meli jste nekdo podobnou situaci… nebo tuseni, zda to muze neco zavaznejsiho znamenat? Dekuji za nazory :-) :srdce:

Reakce:
Filzefina
Kecalka 308 příspěvků 22.08.19 19:40

Ahoj. A jak ti dopadl screening na VVV?

Karabor
Nováček 2 příspěvky 22.08.19 19:44

@Filzefina Ahoj, na druhý screening VVV jsem objednaná na příští týden. Ale pravda, že tam mi snad sdělí více. Chtěla jsem i sondovat, zda se některá nesetkala s něčím podobným.

karkarka
Závislačka 4296 příspěvků 22.08.19 19:45

A screening na vývojové vady dopadl dobře?

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 22.08.19 19:46

Tak zalezi na proporcich ditete celkove, ze jste oba vysoci je uplne jedno, deti se rodi +- stejna delka at jsou rodice velky jak chtej :P spis se ho zeptej, zda to je porad ok. Jinak k cemu ti ta informace bude… za mesic ty nohy zas muze mit vetsi. Ikdyby nohy mel kratsi tak co, to neni duvod k potratu

Filzefina
Kecalka 308 příspěvků 22.08.19 21:44
@Karabor píše:
@Filzefina Ahoj, na druhý screening VVV jsem objednaná na příští týden. Ale pravda, že tam mi snad sdělí více. Chtěla jsem i sondovat, zda se některá nesetkala s něčím podobným.

A jak dopadl ten prvni? Ja jen vim, ze se meri delka steheni kosti v souvislosti s DS ale je mozne, ze i kvuli necemu jinemu…

Váš příspěvek
Reklama