Vysoké hcg po interupci

1
27.7.21 11:56

Vysoké hcg po interupci

Hezky den, rada bych vyslechla názor někoho, kdo měl podobnou zkušenost.
V 5tt jsem musela podstoupit interupci a 10 dni po zákroku jsem byla na kontrole u gynekolozky, která na ultrazvuku viděla nějaký zbytek, který byl ponechán v děloze, vzala mi krev a uvidí se, co se s tím bude dělat, prý je možné, ze to následně odejde s menstruaci až se bude děloha sama čistit. V krvi jsem měla 10 den po zákroku hcg něco přes 300 a 13 den asi 160 s tím, ze jsem teď přesně 2 týdny po zákroku a stále trochu krvacim. Doktorka mi doporučila se objednat na revizi at už aspoň nekrvacim. Mate s tím prosím někdo zkušenost? Není lepší počkat, když hcg klesá a nechat dělohu se vyčistit a radši si za nějakou dobu zajít na kontrolní odběr a ultrazvuk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6908
27.7.21 12:31

Já sice ne po interupci ale samovolném potratu jsem šla k doktorce a taky jsem tam měla zbytky doktorka mi řekla že jestli nechci revizi může mi dát injekci a zkusit to nechat a uvidí se po té injekci to ze mě odkrvacelo vše a pak už dobré teď jsem znovu těhotná asi po půl roce ale tehdy mi hodně ta injce pomohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.8.21 18:33

Ahoj, ja jsem tri tydny po miniinterrupci v 6tt a mam hcg 415. Vubec nevim, vo bude dal, ale cetla jsem, ze i takove pripady jsou. Telo je nevyzpytatelne. Sice uz nekrvacim, ale obcas citim pichnuti. Krvacela jsem az 7-15 den po zakroku, pak to preslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.8.21 18:36

Ahoj, ja jsem tri tydny po miniinterrupci v 6tt a mam hcg 415. Vubec nevim, vo bude dal, ale cetla jsem, ze i takove pripady jsou. Telo je nevyzpytatelne. Sice uz nekrvacim, ale obcas citim pichnuti. Krvacela jsem az 7-15 den po zakroku, pak to preslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
5.8.21 21:07

Ahoj. Co tomu říkal lékař při kontrole? Jde o to, zda se těhotenství podařilo ukončit. Může se stát, že po miniinterrupci těhotenství pokračuje a potom je potřeba zákrok včas opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.8.21 21:17

Rikal, ze v deloze jsou nejaka drobna “neco”, ktera by mohla odejit s menstruaci, ktera zatim nebyla. Ale zdalo se mu divny ze jsem mela vcera jeste pozitivni test, tak me poslal dnes na tu krev a za tyden znova aby se vedelo jestli to bude klesat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
7.8.21 10:40

Mysli na to, že po potratu se plodnost obnovuje velmi rychle! Další potrat je u nás povolený až po půl roce, takže toho půl roku musíš být velmi opatrná jako nikdy předtím. Partner s Tebou nesmí být bez kondomu ani chvilku. Byla by škoda, kdybys teď, kdy jsi situaci úspěšně zvládla, potřebovala další potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.8.21 12:11

Bohuzel uz se stalo a ja se ted modlim jako nikdy. Vim, jsem idiot…Udelala jsem si odber na hcg jako samoplatce a kleslo to ze dne na den ze 415 na 406. Tak snad tehotna nejsem!?? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat