Vyšší Brod - Boršov za 2dny na raftu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:42
Vyšší Brod - Boršov za 2dny na raftu

Dá se stihnout na raftu doplout za 2dny z vyššího Brodu do Boršova? (ve 4lidech)
1.den vyšší Brod - Krumlov, 2.den Krumlov - Boršov
Když neplánujeme žádné velké pauzy, max. na oběd?

Reakce:
Martina5487
Kecalka 192 příspěvků 29.07.19 21:46

Podle mě dá, ale bude to makacka. Lepší by byly 3 dny.

darekp
Závislačka 2771 příspěvků 29.07.19 21:55

My jsme vzdycky jezdili dva dny: 1. den Vyssi Brod- kemp Piskarny, 2. den Piskarny - Zlata koruna.. kdysi se jeste treti den jezdilo z Koruny do Borsova, ale jelikoz tam nikde nic neni, ani kemp, ani jez, tak jsme se na to vykaslali :) ale ten druhy den si myslim, ze bysme i do toho Borsova stihli dojet..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:06

A za jak dlouho by se tak mohlo dojet z Krumlova do Boršova?

Martina5487
Kecalka 192 příspěvků 30.07.19 08:17

Když budete makat, tak za ten den asi ano. Ale ono záleží odkud z Krumlova. Z pískáren nebo z kempu až na konci Krumlova? A vyjedete po desáté (do té doby voda smrdí :jazyk: ) nebo už v osm budete na vodě?

LKL
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 30.07.19 11:51

No pokud se nepletu tak pro letosek je tento dotaz irelevantni - nekde jsem zahledla informaci ze pousteji jenom kanoe (jakoze ne rafty). muze to byt fake news, ale pro jistotu bych overila

jinak my jsme jezdivali vyssi brod - borsov na pohodu na 4 dny

Švédka87
Stálice 51 příspěvků 30.07.19 13:14
@Anonymní píše:
Dá se stihnout na raftu doplout za 2dny z vyššího Brodu do Boršova? (ve 4lidech)
1.den vyšší Brod - Krumlov, 2.den Krumlov - Boršov
Když neplánujeme žádné velké pauzy, max. na oběd?

Jela jsem před třemi roky a jela jsem tři dny. Bylo to akorád.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 20:28

Ještě by mě zajímalo, jak to děláte s věcima. Bereme pouze základní věci, ale přesto mám pocit, že až budeme nastupovat do vodáckého autobusu, bude to děsná podívaná.. Jen stan, spacáky, karimatky pro 4 lidi… Děti nic neunesou… K tomu věci na spaní, převlečení… Je toho hrozně moc, aby nás vůbec tím busem vzali.
Budeme si nechávat převážet zavazadla od půjčovny… Svazujete to nějak k sobě?

Váš příspěvek
Reklama