Dovolená Bulharsko - ceny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineB4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 29.07.19 13:47
Letosni dovolena Bulharsko

Chci se zeptat byl letos nekdo v bulharsku kdo tam jezdi casto je tam velky narust cen oproti predchozim rokum?

Reakce:
3322Martinka
Povídálka 20 příspěvků 29.07.19 13:59

@B4RC3LON4 vcera jsme prileteli.ceny jsou stejne jako u nas. nektere i levnejsi :mavam:

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 8470 příspěvků 31.07.19 18:48

@B4RC3LON4 :mrgreen: :mavam: čau, rodiče přiletěli v pátek a dražší se jim to tam zdálo, než před 2 roky, hlavně za tzv. upomínkové předměty z růžemi nebo z růží
na zmrzlinu mají novou fintu - cena 1,89 leva, pak ti plcnou kopeček a dají to na váhu a platíš 4,10 leva - protože ta cena je na 100 gramů :D
ale jinak měli all inclusive, tak moc nic nekupovali
levné je tam sportovní oblečení -otec si koupil 5 triček, 1 nátělník, botasky Nike a peněženku :D

3322Martinka
Povídálka 20 příspěvků 01.08.19 22:19

@stinga a kde rodice byli? my prileteli v nedeli a byly jsme v Pomorii.ceny super. potraviny stejne jako u nas. kopecek zmrzliny za 1leva. obleceni levnejsi nez u nas. jidlo v restauracich nevime, meli jsme all incl.

Uživatel je onlineB4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 02.08.19 13:17

Předpokládám že byli v primorsku to je nejdražší

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 8470 příspěvků 02.08.19 20:35

@3322Martinka oni byli na Slunečním pobřezí, ta zmrzlina kopeček 4,10 leva, obyčejné mýdlo z růží 5 leva, sáčkový čaj 8 leva, pleny Pampers 19 ks - 20 leva,
to sportovní oblečení ano, to je tam výrazně levnější
jinak taky nic nekupovali, protože měli all incl
před 2 roky byli v Kitenu a tam to prý bylo výrazně levnější, jestli je to místem nebo že je to 2 roky zpět :nevim: v Kitenu prý byla káva za 0,5 leva

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 12.08.19 07:46

Momentálně píšu z Bulharska, jsem tu asi podesáté a jsem velmi spokojená nejen já, ale i celá rodina. Levno tu je, rozhodně levněji než v Praze. Sportovní oblečení, jak už někdo psal, je tu opravdu výrazně levné, ale není to originální samozřejmě, ale krásné. Určitě si tu taky nakoupíme, na značky si nepotrpine, tak koupíme to, co se nám libi.
Ano, zmrzlina je na váhu, ale všude je to dost zřetelně napsané, takže se s tím dá počítat dopředu. Na pláži si dáváme denně alkokoktejl, 300ml za 10leva ( 140,– kč ), což je myslím parada. XXL palacinka za 3 -4 leva podle naplně a v porovnání s Chorvatskem je opravdu XXL, ve velikosti pizzy. Takže za mě Ok

Amalthea
Závislačka 3469 příspěvků 12.08.19 07:58
@B4RC3LON4 píše:
Předpokládám že byli v primorsku to je nejdražší

Primorsko naopak patří k těm levnějším letoviskům, včera jsem se vrátila a v porovnání s velkými letovisky jako je Slunečné pobřeží či Zlaté písky je skutečně levné. Už i v porovnání s příspěvkem výše - koktejl na pláži 5-7 leva, ta obr palačinka za 2,5-4 leva.

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 12.08.19 08:10

@Amalthea my jsme na ZP a i s mistnima cenama jsme moc spokojený

Amalthea
Závislačka 3469 příspěvků 12.08.19 17:37
@alimdar píše:
@Amalthea my jsme na ZP a i s mistnima cenama jsme moc spokojený

věřím, obecně v Bulharsku je prostě levno, když slyším ty ceny třeba v Chorvatsku… já jen reagovala na to, že Primorsko je nejdražší, protože to opravdu není pravda.

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 12.08.19 18:08
@Amalthea píše:
věřím, obecně v Bulharsku je prostě levno, když slyším ty ceny třeba v Chorvatsku… já jen reagovala na to, že Primorsko je nejdražší, protože to opravdu není pravda.

V Chorvatsku jsem byla 2×, loni a předloni, a je tam taky levno, ale ne všechno, musí se hledat nejlevnější. Tady je to všude stejné

Amalthea
Závislačka 3469 příspěvků 12.08.19 18:38
@alimdar píše:
V Chorvatsku jsem byla 2×, loni a předloni, a je tam taky levno, ale ne všechno, musí se hledat nejlevnější. Tady je to všude stejné

nevím, nebyla jsem tam, ale co jsem slyšela od příbuzných, tak od loňska to tam šlo rapidně nahoru

Váš příspěvek
Reklama