Výstupní prohlídka u dětské doktorky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 12:00
Vystupni prohlídka

Dobrý den, bude mi 20 let. Ještě jsem nebyla na výstupní prohlídce u dětské doktorky, a za měsíc nastupuju do nové práce a potřebuji výpis z dokumentace. Můj dotaz zní: zda ještě musím na výstupní prohlídku když už mě nejspíš smazala z databáze a mám u ni jen kartu - a nebo si k ni zajdu a jen si vezmu kartu a půjdu k praktikovi. Dě­kuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10835 příspěvků 18.09.18 12:03

Kartu ti nejspíše nedá. Pokud uz mas jineho praktika, tak ti dá zadost o dokumentaci, tu posles bývalé dr a ona posle výpis z karty rovnou novému lékaři.

Claire0
Povídálka 44 příspěvků 18.09.18 12:04

@Tichošlápek já nemám ještě žádného doktora

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10835 příspěvků 18.09.18 12:12

@Claire0 tak si nějakého sezen a při registraci rovnou zazada o ten výpis u detske lékařky.

Claire0
Povídálka 44 příspěvků 18.09.18 12:14

@Tichošlápek
Jo dobře, takže na tu vystupni nemusím?

KamisB
Kelišová 6827 příspěvků 18.09.18 12:15

mne teda moje dětská lékařka normálně poslala celou dokumentaci k „dospělácký“ praktický.

Claire0
Povídálka 44 příspěvků 18.09.18 12:15

@KamisB aha dobře :) dekuji

P4ja
Kelišová 6575 příspěvků 18.09.18 12:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, bude mi 20 let. Ještě jsem nebyla na výstupní prohlídce u dětské doktorky, a za měsíc nastupuju do nové práce a potřebuji výpis z dokumentace. Můj dotaz zní: zda ještě musím na výstupní prohlídku když už mě nejspíš smazala z databáze a mám u ni jen kartu - a nebo si k ni zajdu a jen si vezmu kartu a půjdu k praktikovi. Děkuji

Tvojí kartu ti do ruky nikdo nedá a pak jí přepošlou praktikovi.A není to jen karta. Jsou tam informace za celý tvůj život. Výpis by ti měla udělat dětská. Ale spíš bys měla najít praktika.

Claire0
Povídálka 44 příspěvků 18.09.18 12:18

@P4ja
U dětský u které jsem já ,byly i nějaké mé známe a tam jim dala normálně do ruky jejich kartu a tu si pak odnesly k praktickýmu

smurfka
Nadpozemská drbna 29931 příspěvků 18.09.18 12:18

URČITĚ si tě nesmazala..karty pacientů se musí určité léta zakládat. proto ti kartu ani nedá.
Bud si najdi nového praktika který si vyžádá kartu či výpis od pediatra, a hned ti udělá nový výpis, nebo si zajdi ještě k pediatrovi, ona ti výpis udělá a hned ji řekni že už si hledáš nového a že ji dáš co nejdřív vědět koho sis našla

Claire0
Povídálka 44 příspěvků 18.09.18 12:19

@smurfka
Děkuji mooc :oops:

P4ja
Kelišová 6575 příspěvků 18.09.18 12:19
@Claire0 píše:
@P4ja
U dětský u které jsem já ,byly i nějaké mé známe a tam jim dala normálně do ruky jejich kartu a tu si pak odnesly k praktickýmu

Pak porušila zákon. Neměla by kartu dát pacientovi. Může si pořídit výpis, ale ne dát z ruky celou dokumentaci.

Claire0
Povídálka 44 příspěvků 18.09.18 12:20

@P4ja
To už je její problém. Každopádně dekuji

P4ja
Kelišová 6575 příspěvků 18.09.18 12:21
@Claire0 píše:
@P4ja
To už je její problém. Každopádně dekuji

Tak hlavně je to pak problém pacienta, kdyby to ztratil.

Claire0
Povídálka 44 příspěvků 18.09.18 12:23

@P4ja
To máte pravdu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >