Reklama

Dětský zubař Praha 5, 13, 4...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 17.09.18 15:08
Dětský zubař Praha 5, 13, 4...

Ahoj maminky, moc prosím, nějaký tip na dětského zubaře, ideálně Praha 5, 13, 4… Bydlíme nad Andělem, ale ráda popojedu, když bude super doktor. Vůbec si nedovedu představit jít s tím mým malým chlapečkem k zubaři. :roll: Děkuju moc za tipy, Vendula

Reklama

Reakce:

cell
Echt Kelišová 8044 příspěvků 17.09.18 16:32

chodíme do Arbes dentu (což je od Vás kousek) a jsme spokojeni :-)

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 17.09.18 16:39

@cell Dekuju. Koukala jsem predtim ma „znameholekare“ a nejaka zubarka Vildová tam mela dobre hodnoceni (i kdyz jen 3). Vy chodite ke komu? Akorat jsem se dívala a maji jen 4 smluvní pojistovny, nasi CPZP samozrejme nee. :(

cell
Echt Kelišová 8044 příspěvků 17.09.18 16:47
@Wendulinka1 píše:
@cell Dekuju. Koukala jsem predtim ma „znameholekare“ a nejaka zubarka Vildová tam mela dobre hodnoceni (i kdyz jen 3). Vy chodite ke komu? Akorat jsem se dívala a maji jen 4 smluvní pojistovny, nasi CPZP samozrejme nee. :(

tak to je bohužel asi pasé. Jméno lékařky teď nevím, ta předchozí odešla na MD, obě jsou milé a v pohodě. Naše děti mají ale zoubky zdravé a obě tam jsou asi 5 min

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 17.09.18 17:02

@cell Jasně. Tak malý má zatím zoubky taky hezké. Je mu rok… Zkusím tam zavolat. Ty pojišťovny mi přijdou divné. Docela málo… Děkuju

Ornwen
Závislačka 4366 příspěvků 17.09.18 21:13

@Wendulinka1 taky chodime do arbesdent, lekarky jsou mlade, tak se to tam dost strida. Ted mame fajn, predtim (chodime cela rodina) takovej prumer.

andy-roznovska
Nováček 2 příspěvky 18.09.18 16:40

Ahoj,já chodím tady https://www.astella.cz/ ale je to praha 8

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >