Vytáčí mně manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 01.10.08 19:32
vytáčí mne manžel

Ahoj holky, občas nakouknu o čem se tu píše a splín v těhu se tu často objevuje. Chtěla bych pokecat s někym, koho vytáčí manžel stejně jako mne. Čeláme první vymodlené mimi, do porodu mám 8 týdnů, jsem na rizikovce, pernamentně unavená a od svého drahého chotě slyším že nemá co k věčeří, že já sedím doma, že on chodí do práce a musí vydělávat a že by se mnou hned měnil. :twisted: :twisted: Zase se to uklidní, ale jak mam rozbouřené hormony, tak mne to hrozně vytáčí. Máte některá taky pifku na partnera?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 01.10.08 19:51

Ahoj jizenečko - no, já takový problém naštěstí nemám, tak tě asi nepotěším, ale taky mě dokáže pořádně vytočit. Jen je mi tě líto, protože mě tihle chlapi drtí, tomu svýmu jsem to vysvětlila hned a je to bez problémů. Ještě když přijde z práce, tak mi doma pomáhá (ještě k tomu pracuju doma), ale když mě chce vytočit, moc dobře ví, na co má útočit. Strašně ráda bych ti poradila, protože je to vůči tobě nefér :evil: :evil: :evil: . Chlapík by si měl uvědomit, co to je být těhotná, co to pro matku znamená. Nakonec ještě bude v noci brblat, že ho mimčo budí 8O :? :evil: ? No drž se, snad to tak nebude a uvědomí si co doma má a co obnáší těhotenství a mateřství!

Sati
Extra třída :D 11522 příspěvků 01.10.08 20:07

Přesunula jsem to do manželství a partnerství. S.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 01.10.08 20:27

A to jsi ho ještě nevzala pánvičkou po kebuli? :D:D:D:D

L.

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 01.10.08 20:43

Uz jsem se uklidnila a nevidim vse zase tak cerne. Panvickou ne, jen jednou jsem po nem rozmazala talir se svestkovyma buchtama, svestky jsme meli pak i na stene :D , ale to uz je tak tri roky. Myslim, ze mi hrabka z toho ze nepracuji :roll: a sedim na te rizikovce.

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 01.10.08 20:52

Já si myslím, že nehrabká tobě, ale jemu. I kdybys jen ležela na sedačce a neměla zablokovaný záda, tak co. On pracuje, ty jsi těhotná. Takže jste si fifty fifty :twisted: :twisted: :twisted: … dej mu co proto, nejsi jeho otrok :wink: . Já jsem buchty po svým neházela, ale vždycky ksyž se uklidním, tak mu říkám stav svýho na.rání. Už bych do něj bodala vydličku. To by ho nezabilo, ale pěkně bolelo :lol: :lol: :lol: .

Karkule
Kecalka 333 příspěvků 01.10.08 20:53

Ahoj,jen Tě chci uklidnit.Já nemám ani ty jedničky a kojila jsem všechny tři děti,to poslední víc ,než dva roky.Oni to mají pánové v hlavě trošku jinak… :roll:

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 01.10.08 21:27

Nikol, at to uvedu na pravou miru, do otroka mam hodne daleko, po pravde nejsem ani typ hospodyne, ktera rada a casto gruntuje. Spise jsem byla vzdycky amancipovana zamestanan zenska, ktera se vracela z prace kolikrat pozdeji nez jeji chot. Jde o to, ze si manzel myslel naivne, ze s tim, ze zustanu doma, se zmenim a on konecne zazije, co to jsou teple vecere a byt jak klicka. Mi pomohlo, ze jsem napsala co me vytaci na manzelovi, jsem presvedcena o tom, ze kdyby mel psat neco on, tak ho budou urcite litovat vsichni chlapi. Proste jsou dny a chvile kdy se to v cloveku nahromadi, ten pocit ukrivdenosti a potrebuje ventil. To co jsem napsala je vse pravda, ale vse je vytazene z kontextu a ze situaci. Az kdyz se clovek uklidni, je schpen si uvedomit, to ze mi manzel v hadce predhazuje schopnost kojit s malymi prsy, ale ze to je v hadce a ze jinak naopak mi vzdy rika, jak mam prsa hezka a ze je radsi nez kdybych mela petky. Tim chci rict, ze az kdyz se uklidnim, tak jsem schopna rozeznat vazne veci od stupidit recenych pri konfliktu a ve stresu.

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 01.10.08 21:30

Koukám, že musím psát radši s diakritikou a dávat si pozor na překlepy. Málem jsem to po sobě ani neuměla přečíst :lol: :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.08 21:38

tak nevim, jestli ti to vadi nebo ne. Kazdopadne vycitat velikost prsou at pri hadce nebo ne tak to svedci o dost slaboduche inteligenci, promin. A uz vubec to, ze na rizikovce zrejme nejses proto, ze by se ti nechtelo nebo nebavilo pracovat. Pokud by mel nejake pindy, sbalila bych se a bez varovani odjela treba na tyden - mas-li tu moznost treba k rodicum si odpocinout. Urcite ti bude lip nekde, kde te obskakuji nez blbe kecy chlapa…

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 01.10.08 22:02

Jezinecko - tak to jóó :wink: :lol: . To je něco jiného :wink: . Člověk v hádce řekne hodně věcí. Já taky nejsem hospodyňka a i když se snažím, někdy s emi prostě nechce, a co! :wink: . A taky mi to manža pak v hádce vrátí. A já když jsem naštvaná, tak taky se snažím mu to vytmavit :twisted: :twisted: :twisted: . Prostě někdy je člověk nahoře, někdy dole. Jen je potřeba, aby si uvědomil, že si neválíš šunky, ale že prostě odpočíváš… ten můj si to myslel taky, jen to pak pochopil (možná mu nezbývalo nic jiného :lol: :lol: :lol: ). Tak ať je brzo hodnej! A jestli mu nádobí vadí, tak ať ho umeje :wink: :wink: :wink: . Pa pa

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.08 08:09

U nás, když měl manžel sem tam narážky (na jeho obranu - fakt to nedělal často), že není dostatečně uklizeno, případně vyžehleno, případně navařeno, a oháněl se tím, že on pracuje a já jsem doma, tak jsem mu na to řekla: A já se snad flákám? Víš, co je to za makačku vyrobit funkční 3,5kilový mimino? To docela zafungovalo a teď, když jsem těhotná podruhé, tak spíš slyším - vykašli se na žehlení, radši vyvíjej :-).
Prostě je potřeba občas chlapům připomenout, že těhotenství je záhul samo o sobě a ne vždycky zbývá energie na něco jiného.

Jana

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 02.10.08 08:23

ahoj to je vtipne s tou výrobou 3,5 kilového funkčního mimina, to musím zkusit. :lol: :lol: :lol:

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 02.10.08 12:53

čauves, no je to blbé, že má někdy takové kecy…a to nechcu strašit, ale po porodu to bude horší! teda pokud nebudeš mít mimino nějak extra spavé. To nebudeš zpočátku už stíhat vůbec nic, o vaření nemluvím,ani úklid nic. Takže radím hned zpočátku kecům udělat přítrž a fláknout mu mezi kojením mrňouska a ať si taky zkusí:)) ono je třeba je trochu vychovat, já si dřív za svobodnma taky myslela, že ženské na MD maj fůru času, jen tak si brozdají venku s kočárkem a doma si hrají s mimčem :oops: omlouvá mě snad jen to, že můj o 13 let mladší brácha byl skutečně ukázkové mimino a krom prvného měsíce prdíků spal 3 hodiny v kuse ve stojícím kočárku pod oknem, pak dostal flašku, přebalil se, chvíli jsme si pohráli a nanovo spal 3 hodky…a pak celou noc. odmala ve své postýlce, máti ho uspávala tak že si lehla vedle něj, četla si knížku a skrz šprušle držela za ruku:)) později dokázal v kočárku jen tak ležet a koukat a neřvat…no a já si myslela, že takové jsou všechny děti-naivka!! :))

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.08 15:44

Sorry dámy, ale fakt mi to nedá nenapsat pohled z druhé strany. Po přečtení většiny příspěvků v tomto vláknu se vůbec nedivím, že si v jiných stěžujete, že jsou Vám Vaši manželé nevěrní popřípadě chodí do hospody. Mít některou z Vás doma tak asi začnu chlastat taky. jezinecko a prosím Tě co celý den doma děláš když jsi těhotná? Jak to chceš zvládat s jedním popřípadě v budoucnosti s více dětmi??? A ostatní dámy pokud jsou doma v našem případě dvě dětičky tak k jídlu je doma jaksi vždy něco nebo Vy snad dětem nevaříte a to má dělat chlap když přijde z práce (v mém případě třeba taky v 21.00)? Doma se snažím pomáhat, ale kdyby na mě manželka chtěla zkoušet Vaše nápady tak půjdu radši do tý hospody, potažmo by to velice rychle přestala být manželka. Napadlo Vás, že ten chlap má v práci nějakou zodpovědnost a nechodí si tam odpočinout aby mohl večer doma dělat domácí práce??? Když přijdu brzo domů s dětma si pohraji, společně se najíme, vykoupeme, přečtu pohádku a poté jdu ještě chvíli pracovat. Pokud bych místo toho uklízel, vytíral podlahu a já nevím co ještě tak bych tu rodinu dlouho asi neuživil… Netvrdím, že žena na mateřské nemá doma co dělat, ale povětšinou je to Vaše volba. Pokud jste nespokojené tak si to vyměnte - Vy zkuste uživit rodinu a chlapa nechte doma s dítětem. Akorát že většinou ten chlap přinese domů výrazně víc peněz než ženská. Tak a teď do mě!!!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >