blok ze strany partnera

108
20.9.08 23:46

blok ze strany partnera

Ahoj můžete mi někdo poradit co udělat pro to, aby se můj manžel nebál se mnou opět sexuálně žít, tvrdí že má nějaký blok v sobě od porodu, nevím co s tím dělat a jak to překonat a zvládnout.
Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2011
21.9.08 08:18

MLuvit, mluvit a mluvit. Asi byl u porodu, viď? Citlivější jedinci to špatně snáší. Dej mu trochu čas. Vysvětli mu, že ty jsi pořád stejná, že taky potřebuješ sexík a cítit, že ho ještě přitahuješ. Třeba to pochopí.. hm?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
21.9.08 08:36

Justy, můj přítel se mnou začal až asi půl roku po porodu … si myslím že k tomu dojde neboj. Ale jinak je určitě dobré si o tom pěkně popovidat :)

• Nahlásit
  • Citovat
108
21.9.08 10:56

holky moc děkuji za podporu, manžílek u porodu nebyl, nechtěl a já ho tam taky nechtěla, byl se mnou až cca 10 po porodu kdy už jsem byla očištěná já i malý.
Dokonce jsem ani nebyla nastřižená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
21.9.08 12:34

Ahoj, dej mu čas, hodně s ním mluv, trošku ho sváděj a hlavně „neprudit“ :lol: :wink: :lol: , hele každý chlap je po narození miminka trošku přejetý aspoň co vím od kamarádek a můj byl u porodu a prohlásil, že kdybych už druhý nechtěla, že by mě pochopil, takže taky ho porod malinko sebral, ale časem se srovnal a je vše bez problémů :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
21.9.08 12:42

Ahoj
některý chlapi to prostě hůř snášej. Já ten jejich blok vlastně docela chápu.
V mým okolí (no… tak ňák i u sebe to znam haha) dokonce „život po desáté“ ( :lol: ) skončil už během těhotenství, a potom začal po porodu až za pár měsíců.
To je uplně O.K. myslim, zkus mluvit a lákat!!! Až se Ti podaří svést, tak pozná, že jsi zas uplně normální .
Myslim že nakonec nevydrží 8)
A víš co Justy? Zase možná lepší, než kdyby na tebe „skákal“ (promiň ten výraz) tři dny po porodu, kdy by tě pustili z nemocnice.
Taky znam případy! To je snad lepší přemlouvat že „jo“, než přemlouvat že „ne“ :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Efa
208
21.9.08 14:09

Ahoj,

to vypada na Madonin komplex - jde o to, ze muz po porodu ve sve zene vidi predevsim matku a nedokaze ji uz znovu vnimat jako milenku. Pry pomaha treba kojit v jine mistnosti, aby te pri tom nevidel. Mluvit o tom, svadet… Do 6 mesicu ditete to ma normalne prejit, jinak je pak dobre zajit za odbornikem. Drzim palce, at je to brzy ok! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
28.9.08 10:35

já bych taky hlavně „netlačila na pilu“, u nás to se sexem během těhu bylo bídné (tak všeho všudy 4×) a po porodu taky, já už kolikrát chtěla a manža nee, je pravda, že kdy najít čas a fyzickou sílu, když je člověk z noci nevyspalý… ale postupem času jsme spíš místo sexu se spíš tak mazlili. Ani teď to není jako dřív, když jsme „na tom leželi“ pravidelně, aby se mrňous zadařil :-) ale určo to chce trochu sváděníčko!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama