Mám doma sobce

832
24.9.08 19:52

Mám doma sobce

Caues holky, jduse vam vypovidat. uz me to vsechno uplne SE.E. Jak bych zacla,dostala jsme dobrou nabidku se venovat ekonomice tak,ze se vzdelavam. mame 15-ti mesicniho synka.po chlapovi chci jen jednu celou sobotu,z cehoz maleho da po dopoledni k moji mamce - babi.vyzaduje to obcas i 1-2 odpoledne na3-4 hodiny.což zas pohlida deda-tchan. jenze uz jsem zase tam,kde jsem byla pred tehotenstvim.jamile zacnu makat a vyzaduje to nejaky cas,tak je jedno ze prinesu penize,ale on najednou nema teple jidlo,neni uklizeno a porad neco.hlavne ze pan muze vikendy hrat jako Dj.me uz to sere.prijde mi pomalu ze ja nemohu nic.a to se po 2 letech pak vratim do prace,kde jsem delala na smeny.uz vidim,jak mi rekne za par mesicu,ze si to nepreje :evil: :evil: :evil:
Holky mate doma taky takoveho sobce?ja to povazuju za sobectvi.

A ke vsemu uz jsme spolu 5 let a aby si me vzal,tak toho nenapadne.proste jemu vyhovuje vsechno,tak jak to je a ja tu muzu delat stojky a jemu je to sumak.jeho rodina rekla,ze svatba je pro kazde pary na nic,ze stejne se lidi rozejdou a tim mam po svatbe,protoze oni tomu proste rozumi :evil: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3136
24.9.08 21:33

ahojky…
taky to mám doma podobný…
a svatba? Dala jsem mu ultimátum a koukni na metřík - zítra se vdávám :wink:

zkus si taky občas „postavit hlavu“ a uvidíš…bude vykulenej, ale nic nenadělá a pak už to bude brát normálně - teda doufám 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
24.9.08 21:54

No na jednu stranu nadáváš, jak tě sere, že je sobec. S prominutím. A na druhou stranu se za něj chceš vdát? Proč?
Proč je svatba tak důležitá? Důležitější, než to, že si vezmeš sobce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
24.9.08 21:55

sobec

Já bych si taky přitlačila :-) Pokud teda ty o tu svatbu stojíš - a co se týká hlídání - tak to dítě máte spolu - čili je i jeho - tak nevidím důvod, proč by nehlídal vaše dítě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.9.08 21:59

Ahoj,
já mám doma také sobce. Možná buď ráda že nejste manželé. My manželé jsme ale z toho se hůř utíká.
Potřebujeme víc peněz. On pro to nic neudělá a mě v tom brání a pak je mu uplně jedno jak vyjdu. Hlídá, to jo, ale těch keců u toho. Když po něm něco chci tak by bylo rychlejší udělat si to sama. V domácnosti nepomáhá. O vše se starám sama. On jen o to co chce.
Tak si říkám na co ho vůbec mám?

• Nahlásit
  • Citovat
832
24.9.08 22:06

Aladina: jo ja jsem taky na pest.to vypada ze nevim co chci.jenze prvne jsem si fakt moc prala byt s nim ve svazku.tak moc az se mi to zarylo do mozku.jenze bac,jak prislo na vec,co mam najednou moznost se zlepsit,tak se ukazalo jaky je. Teda prije mi,ze tohle jsem za tech 5 let nezazila :roll: .opravdu vidim,ze ani za 5 let neprijdu na vsechny skryte vlastnosti co ma.

Ultimata - tak s tim nemam sanci.jako ja ho nechci tlacit,nechci mit ten dojem,ze mi to v krizi omlati o hlavu,ale zas porad vidim vsechny ty kamradky a ty reci - my uz jsme rodina a rodina musi mit spolecne prijmeni atd. asi jsem i dost ovlivnena ostatnima,ale ja jim fakt tolik zavidim.na druhou stranu,proc bych se do toho mela hrnout, pokud ted neuvidim nejakou svetlou stranku,ze to ma smysl.jenze pruser je v tom,ze v nedeli mu po veceri v restauraci chci dat prsten.ten uz jsem koupila pred mesicem.jenze kdo mohl vedet,ze se to ted vyklube v tak divny postoj?

Asi pisu zmatene,protoze ja sama v tom mambordel.tohle bych od nej nikdy necekala.on takovy nikdy nebyl.

Jo a proc by nemohl pohlidat on?holky,ja se ho na to ptam taky.on mi rekne - no ja nic nestiham,kdyz je se mnou.tak ho dal v sobotu babicce.a pak mi rekl.stejne jsem nic nestihl. a kdyz jsem mu rekla,jestli se aspon propal na vecer,nez sel hrat,tak rekl,ze nespal. no ja bych ho nejradsi zfackovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
24.9.08 22:12
Anonymni píše:
Ahoj,
já mám doma také sobce. Možná buď ráda že nejste manželé. My manželé jsme ale z toho se hůř utíká.
Potřebujeme víc peněz. On pro to nic neudělá a mě v tom brání a pak je mu uplně jedno jak vyjdu. Hlídá, to jo, ale těch keců u toho. Když po něm něco chci tak by bylo rychlejší udělat si to sama. V domácnosti nepomáhá. O vše se starám sama. On jen o to co chce.
Tak si říkám na co ho vůbec mám?

No tak ted v tom vidim i mojeho.rekla jsem mu,ze v jeho zamestnani ma dost slaby prumerny plat a po 4 letech praxe by mohl jit i jinam.ale on je pohodlny a jinam za lepsi penize nejde.vzdyt uz se jednou premohl,ze sel na nejaky pohovor jinam a rekli mu,ze ho radi prijmou a on: ze si to rozmysli.no tak to si rozmyslel.ale kdyz jsem chtela jit ted do prace na polovicni uvazek,kde bych byla od nevidm do nevidim,tak to ne.to mi neproslo.presto bychom potrebovali penize aspon na neco hezkeho nebo nejakou tu kacku k dobru.
Ja proste nechapu,ze i kdyz mohu mit snahu sebevetsi, tak panovi to nevyhovuje ba naopak ma plno kecu.takze ted si rikam,ze tu svatbu odkladam na x-neurcito a prsten mu dam se slovy: snad nekdy,ted to ber jako obycejny prsten. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
24.9.08 22:16

Já bych se bála jeho reakce na prsten - aby tě to pak nemrzelo.
Já jsem v tomhle staromódní. Nikdy bych se chlapa nezeptrala, jestli se nevezmeme. Takže miláčkovi to trvalo do tohoto června a na začátku tohoto září jsme se vzali po sedmi letech. Ale pravda, že pro mě svatba není vůbec důležitá. Já chtěla děti a ty mám. Svatba byla právě kvůli babičkám a dětem do budoucna. Kdyby se nedej Bože něco stalo.

Třeba ten Tvůj není tak špatný. Každý máme mouchy, co? Za pervního dítka jsme měli dost dlouhou krizi. Vítek je živé dítě a byl živé miminko. Do roka a půl se v noci kojil 5× a já spala 4hodiny denně. Nestíhala jsem domácnost a mooooooooooooooooooc jsem měla pocit, že mi partner nepomáhá. Že by mi měl trochu pomoct a nechat mě někdy vyspat. Bydleli jsme v jiném městě než naši. Tak jsem se sem tam sebrala a k rodičům na týden odjela.
No on začal nějak pomáhat. Já slevila. Protože upřímně. On opravdu pracuje od rána do večera. Podniká a programuje ve dne v noci. Takže fakt pracuje víc než já. Staršímu synovi se moc věnuje. Krásdně si s ním hraje. Pořád spolu něco montujou.
Možná Tě štve jen teď a zas to bude dobrý:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
24.9.08 22:32

Aladina: on zas neni spatny,je mi s nim krasne (pokud nemame krizovku jako ted). synka ma taky moc rad, ikdyz s hlidanim zas dvakrat neboduje.pomaha i nepomaha. mam ho moc rada aztak ze ho porad miluju (to bych jinak o savtbe ani neuvazovala).
A jak ty rikas, taky mi jde o tu budoucnost.proste nevim,jak prckovi pak budu vysvetlovat,ze mamka s tatkou nemaji prstynky,ze nejsou manzele,ze mamka ma jine prijmeni. i ty babicky - teda spis okoli a nasi se porad vyptavaji.do toho ty moooc chytre kamaradky,co maji vecne kec,proc se jako neberem. no myslela jsem ze uz to muzem vyresit timhle rokem,ale asi jsem to prestrelila.
jo a s tim prstenem - sice si chvilkama rikam,ze je to pod urovni,ale pak zase proc se nezeptat?proc by to vzdy mel byt jen chlap?zvlast kdyz se k tomu nema.a taky kolem toho krouzime uz půlroku - kolem temata svatba,tak snad neco tusi.myslim,ze takovy sok to zas nebude.

Je mi jen smutno,proc se to musi vzdy tak zkomplikovat,kdyz uz jsme meli tak krasnou atmosferu - nase kamaradka se na zacatku zari vdala a prislo mi,ze ho to celkem zaujalo.no takze ja nemohu zit jednoduse,ale komplikovane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
24.9.08 22:37

Já myslím, že většinou přijde s návrhem - " Co kdybysme se vzali?" - partnerka. Docela jsem se ze zvědavosti ptala a většinou se podle mě fakt ptají ženské. Tak to ti nemusí přijít divné.
Na jméno a otázky dítěte máš čas. To děti řeší až ve škole. Já si na to svoje 3 týdny nové nemůžu zvyknout. Trošku si říkám, že jsem si měla nechat k novému i to staré.
Brou. Jdu spát. To jsem dneska chtěla v devět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.9.08 23:19

Krásný večer,
asi to mají ti chlapy nějak v sobě zakodované, že jsou někdy na zabití. S nimi to nejde a bez nich taky ne, že? :wink:

Barčo, taky bych se ráda znovu vdala. Jsem sice rozvedená, ale asi konzervativní a má drahá polovička o tom nechce ani slyšet. Když se prý chci jmenovat stejně, tak si mám změnit jméno, nic jednoduššího, že? Jsme spolu šest let, z toho dva roky spolu žijeme a máme 18ti měsíční princeznu. Nikdy bych ho asi nepožádala o ruku, ale občas si rýpnu, to ano. Jenže všichni jeho kamarádi žijí jen na hromádce a tak nemám asi moc šanci. :roll:

A jestli je sobec? Někdy mi tak určitě připadá. Všechno se točí podle něho. Veškerý čas se přizpůsobuje jeho volnu a jeho aktivitám. O pomoci v domácnosti si můžu nechat jen zdát. Na druhou stranu si nezakládá na teplých večeřích a Ketynku bez problémů pohlídá (jen nesmím zjišťovat, co asi v mé nepřítomnosti dělali :D ) Peníze sice máme (přítel podniká), ale já z nich stejně moc nevidím, musíme přece šetřit a já mám jen měsíční příděl. Přesto všechno mi dokáže krásně dát najevo, jak jsem pro něj důležitá a co pro něj znamenám. Je to prostě moje zlatíčko, i když někdy bych ho nejraději zastřelila. Ale přece jenom, kdyby si mě chtěl vzít ..... :P

Omlouvám se, zapomněla jsem se přihlásit. Olik11

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.9.08 23:37

Ahoj holky, představte si to z pohledu manžela, když jde do práce a vy zůstáváte doma… pomáhá na to mu to dítě prostě dát na starost a odejít, aby si uvědomil, že bude rád, když mu dá nějaké jídlo ze skleničky, sotva mu dá napít a doma bude nepořádek jak nikdy. Možná si Tě začne víc vážit nebo Tě taky může opustit - KAŽDÝ SE CHCEME MÍT LÍP.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
25.9.08 20:24

Strasny sobec..Tezko radit, kdyz spolu mate dite, tak uz je tezke odejit, musis zkusit si stat za svym a nevzdat se. Vybojovat si nejaky prostor. Jinak budes jeho otrok a nestastna cim dal tim vic, protoze zname to: proutek se ma ohybat…Muj manzel je take celkem pohodlny, z prace chodi ve 4, ma tam leharo, urcite mensi nez ja doma s malym (a jeste dokoncovat VS). Doma dela, jen pod natlakem. Diky bohu, bavi ho vareni, tak se stridame nebo chodime do restauraci, taky chodi nakupovat. Jinak nic moc, aby treba sam od sebe nekdy uklidil nebo vypral, ho nenapadne, pritom by to melo byt samozrejmosti…Ted od rijna zacinam chodit na tri dny v tydnu do prace (chci mezi lidi, taky hodne dobra nabidka, lepsi penize nez on:) Malemu je rok a sehnala jsem mu chuvu. Taky se mu to moc nelibilo, ale proste jsem s nim nediskutovala. Kdybych zustala hned po skole 3-5 let doma, moje kvalifikace by degradovala na nulu:(

Pa a dulezity je vedet, ze chlapi se k nam chovaji tak, jak jim dovolime! Emancipovanym zenam zdar!

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.13 16:19

Ahoj holky.co se tyce chlapu tak ty vzdycky budou sobecky.Ja jsem vdana 14 let doma vse delam sama denne mu varim a on misto, aby byl rad tak chodi casto do hospody a nechava se tam oblejzat servirkama.Tak jsem se rozhodla se po 14 letech rozvest nevim jak jsem to tak dlouho mohla vydrzet mozna kvuli detem coz je velka chyba nedelejte to. Mejte se. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
11.1.13 16:22
@samsung píše:
Ahoj holky.co se tyce chlapu tak ty vzdycky budou sobecky.Ja jsem vdana 14 let doma vse delam sama denne mu varim a on misto, aby byl rad tak chodi casto do hospody a nechava se tam oblejzat servirkama.Tak jsem se rozhodla se po 14 letech rozvest nevim jak jsem to tak dlouho mohla vydrzet mozna kvuli detem coz je velka chyba nedelejte to. Mejte se. :mavam:

Nevidím nově položenou otázku při oživení tématu :think: jsem slepá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama