Vytočená na přítele - vypnutý telefon (naléhavá situace)

2183
30.6.13 20:19

Vytočená na přítele

Ahoj všichni, jsem tak děsně vytočená a potřebuju si ulevit…Včera byl přítel celý den v tahu (fotbalový turnaj).To beru, jeho koníčky mu brát nebudu a nechci.Dnes šel do 14.00 do práce. Z práce mi volal, že jde ještě něco nakoupit a že se staví na dvě v hospodě…Já mu v kolem pátý volala, starší syn začal zvracet a mladší trpí na koliky a já nevěděla v tu chvíli kde mi hlava stojí, aby přijel a alespoň trochu mi pomohl. Když nedorazil do půl hodiny, znovu jsem mu volala a to už si vypnul telefon.Jsem tak nasr*** :evil: :evil: :evil: a ještě není doma, děti naštěstí už spí, ale stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lo
6239
30.6.13 20:22

@chelsea001 Tak u mě by bylo rodeo… :cert: když ví, že by bylo potřeba pomoct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
30.6.13 20:22

:hug: tak to je celkem hnusný, když máš doma nemocný dítě, k tomu mimino a on si vypne telefon…
Já nevím, ale co kdyby bylo potřeba dítě odvézt na pohotovost, tak jako pojedete všichni i s mimčem? Jako ať si klidně chlap jde na pivo, ať si klidně jde několik dnů po sobě, když se to sejde, ale jakmile je dítě nemocný a je jich víc, tak zrkátka musí být na příjmu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
30.6.13 20:23

To věřim že naštvě! Byla bych taky pěkně vytočená! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12762
30.6.13 20:24

Taky bych byla naštvaná a dala bych mu to pěkně sežrat :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
30.6.13 20:25

@Gladys Jj jsem stejného názoru!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
30.6.13 20:26

Tak to bych mu dala pěkně sežrat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12762
30.6.13 20:26
@Gladys píše: :hug: tak to je celkem hnusný, když máš doma nemocný dítě, k tomu mimino a on si vypne telefon…
Já nevím, ale co kdyby bylo potřeba dítě odvézt na pohotovost, tak jako pojedete všichni i s mimčem? Jako ať si klidně chlap jde na pivo, ať si klidně jde několik dnů po sobě, když se to sejde, ale jakmile je dítě nemocný a je jich víc, tak zrkátka musí být na příjmu :?

pravda pravdoucí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
30.6.13 20:28

Taky mu to sežrat dám, tohle fakt přehnal…Ať si chodí na pivo jak chce, je mi to šumák, ale když ho sakra potřebuju a je to nutný, má si uvědomit, že není jenom on. Před 14 dny měl fotbalový turnaj s klukama z práce a přišel jak slíva, druhý den na to byla normální fotbalová rozlučka a neřekla jsem ani popel. Myslim, že ho nějak drasticky neomezuju, když chci jednou pomoct :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
30.6.13 20:34

Tak to by si za rámeček nedal, co bych mu řekla, až by dorazil domů :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

dneska jsou asi nějaké erupce na slunci nebo co, protože ten můj mě taky pěkně točí :cert: :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124
30.6.13 20:35

Řádila bych jak černá ruka a příští víkend by měl obě děti na starosti a já bych se šla odreagovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12762
30.6.13 20:37
@ynax píše: Řádila bych jak černá ruka a příští víkend by měl obě děti na starosti a já bych se šla odreagovat
:palec: :palec: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
30.6.13 20:38

Ty jo, tak já bych byla fůrie, no, tak to ten vztek chápu, bych řádila jak černá ruka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
30.6.13 20:39

@ynax to já nemůžu, malej je závislák na prso a kojim co hodinu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7627
30.6.13 20:40

To bych teda zuřila taky… se ti vůbec nedivím. Ještěže jsou děti v pořádku a nepotřebovala jsi s nima jet třeba k doktorovi… Jsem zvědavá, co ti řekne, že měl tak důležitýho na práci… :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat