Reklama

Vytočenost na manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 00:20
vytocenost na manzela

Musim to napsat dnes v klidu dorazim z brigady ve 21 neco manzel ceka s kafem zacne na me rvat skrz rozbitou pracku nasledne prestane mluvit nejedl veceri prijde vam tohle normalni? Me ne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Denis11
Kelišová 5410 příspěvků 23.12.16 00:38

8o co to…?

Janli
Kelišová 5398 příspěvků 9 inzerátů 23.12.16 00:42

Promiň, ale tohle je jako SMS kamarádce. Má to být normální na naše poměry? Ty vaše totiž neznáme… Tu pračku jsi rozbila ty nebo nějaká závada? Máte problém? Vyřešte ho spolu. Já chápu, že sis potřebovala ulevit, ale nikam to nevede. Promluv si s ním a řekni mu, že ti tenhle způsob komunikace vadí.

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 23.12.16 01:08

Chlap… neřeš, normálka. Kup mu ferneta asi měl svůj den :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 01:15

@Janli nejsem si vedoma ze bych ji rozbila. Ja bych resila ale kdyz nemluvi @glitterball ne­pije

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 23.12.16 07:01

Take nechápu ignoranstvi muzu, no jo pan světa asi nemel náladu…co stim nevím, jsem v podobne situaci. Jsem zvědavá scim ten můj pán vstane.
Hezky den a neplac moc :hug:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 23.12.16 07:33

To s tebou nemluvi, protoze nefunguje pracka? Jako ten muj ma taky nejaky mouchy, ale i kdyz jsem cerpadlo od pracky fakt znicila ja (mezi latkovy pleny se mi pripletla jedna mrcha jednorazova), tak si jenom vzdychl a pracku opravil. U vas bude problem asi nekde, vid?

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 23.12.16 08:01

Vcera jsem taky mela chut chlapovi jednu vrazit. Radeji jsem se uz v 7 nalozila do vany a s knizkou pak zalezla do loznice. Ani nevim, kdy sel spat.
Nebylo neco ve vzduchu?

Kirstenn
Kecalka 446 příspěvků 23.12.16 09:44

Nic si z toho nedělej, pokid to tedy není často.
Taky mě někdy pěkně vytočí, že bych mu jednu vrazila, ale rychle to přejde. :hug:

smutny klaun2
Kecalka 409 příspěvků 23.12.16 09:49
@glitterball píše:
Chlap… neřeš, normálka. Kup mu ferneta asi měl svůj den :mrgreen:

Tohle je normálka? Chlap je nějaký vyjímečný a chráněný druh, který má právo být na svou partnerku 2 dny před Vánoci hnusný kvůli ničemu? Zvláštní doba.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 23.12.16 09:59

Prostě měl blbou naladu a bohužel si to vybil na tobě :nevim:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 23.12.16 10:29
@Anonymní píše:
Musim to napsat dnes v klidu dorazim z brigady ve 21 neco manzel ceka s kafem zacne na me rvat skrz rozbitou pracku nasledne prestane mluvit nejedl veceri prijde vam tohle normalni? Me ne.

Nechápu :nevim: nejedl protože se rozbila pračka a jako bonus s tebou nemluví? To kafe bylo pro tebe?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19322 příspěvků 23.12.16 10:55

Záleží, jestli šlo o jednorázový záchvat, tak bych ho nechala být, možná má nerva v práci, ty možná doma poletuješ jak poletucha a jsi taky uzlík nervů…
Tyhle předvánoční divočiny znám, má to kde kdo, pořád se honí za dokonalostí a pak se doma hádají pro nic…
V tomhle případě bych se na to vykašlala, pořešila co s pračkou a k „záchvatku“ se nevracela.
Pokud je to denodenní záležitost, tak bych to nechala až po Vánocích, ale vážně bych se zamýšlela nad tím, jestli soužití v tom stavu, v jakém je, má smysl.

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 23.12.16 17:30
@Anonymní píše:
Musim to napsat dnes v klidu dorazim z brigady ve 21 neco manzel ceka s kafem zacne na me rvat skrz rozbitou pracku nasledne prestane mluvit nejedl veceri prijde vam tohle normalni? Me ne.

Takové výkyvy má často, anebo to bylo výjimečně?

Elishka1
Závislačka 2579 příspěvků 23.12.16 17:33

On sám zjistil, že je rozbitá pračka? To by znamenalo, že pere, to je úžasný :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama