Badoo typek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 18:35
badoo typek

Ahojte opět sem dávám příběh
Seznamila jsem se přes badoo
Byl milý jako vždy hledá ženu pro život (aktivní pozitivní usměvavou smysl pro humor).Při první schůzce mi dal krasnou rudou růži. Šli jsme do kavarny. Zigmund Freud by na něj nestačil jsem velmi pozitivní člověk otazka pro mě zněla. Čím chceš být jsem zlatnice. Ale ne čím chceš být no musíš být přeci uspěšná pozitivní apod. Celou dobu konverzoval o psychologii :cert: Při placení jsem si kavu musela zaplatit sama.:/ Při druhé schůzce jsme měli mit opět v kavárně seděl. tam s nějakou slečnou bylo mi trapně. Chtěla jsem odejit chvíli jsem tam stála, viděla jsem jak mu slečna dáva peníze (drobné to nebyli) Při jejím odchodu jsi mě zavolal ke stolu. a začal se bavit o tom že to byla
Jeho klientka apod obchodní schůzka.
Začal mi hustit do hlavy ekonomiku a obchod jak to ve světě chodí že za chvili
Budou v kavárnach obsluhovat stroje a padne zajem o lidstvo jako o zaměstnance a, že jestli mám 101 snů ukazal mi brožurku a jaký je rozdíl mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem jaký mají výhody nevyhody a samý stupidní otázky. Říkal. že má hypotéku a potřebuje ji co nejdřív splatit. Napadlo mě jestli to není nějaký podvodník zval mě na seminář do Prahy. po mě ho čekala další
Slečna (obchod schůzka) city ke mě nemá
Spíš se ke mě chová jako obchodní partner. Přitom mi řikal že pracuje pod vedením na dráze. Tak nevim chodí ve smokingu aby nepodvaděl a ja nenalitla :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13016 příspěvků 1 inzerát 22.12.16 18:40

Tak se s ním nescházej a je po problému ne?

Uživatel je onlineKlopotkova
Echt Kelišová 8011 příspěvků 22.12.16 18:41

:mrgreen: :mrgreen: :P
Blázen, kašli na něj, docela jsem se pobavila, buď ráda, že s ním nemáš nic společného.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 22.12.16 18:46
:lol:

Koty
Závislačka 3804 příspěvků 22.12.16 18:48

Těch 101 snů mě úplně praštilo do očí. Vztah bych v tom rozhodně nehledala, za mě Tě chce naverbovat do Amway!!

nikinnna
Kecalka 237 příspěvků 22.12.16 18:50

Vsadím se, že pro tu slečnu po tobě, jsi byla taky obchodní schůzka. Předpokládám, že tě chtěl dostat na seminář, kde by ti vysvětlili jejich strategii, jak rychle zbohatnout, vytáhli z tebe peníze (jako že slečny před tebou) a to by bylo celé. Tomuhle se říká pyramida, ale že shání lidi na seznamkách, to by mě nenapadlo :D :think: :lol:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 22.12.16 18:51

Na badoo se shání sex, prachy, sex, a zase sex a pak se oblbují takové, jako jsi ty.. hezky se sejít, mít milá slovíčka, atd… a sama si zaplatit tu kávu :mrgreen: :mrgreen:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 22.12.16 18:52
@nikinnna píše:
Vsadím se, že pro tu slečnu po tobě, jsi byla taky obchodní schůzka. Předpokládám, že tě chtěl dostat na seminář, kde by ti vysvětlili jejich strategii, jak rychle zbohatnout, vytáhli z tebe peníze (jako že slečny před tebou) a to by bylo celé. Tomuhle se říká pyramida, ale že shání lidi na seznamkách, to by mě nenapadlo :D :think: :lol:

Lidi se shání všude, na facebooku, seznamkách, badoo… jde jen o to, jestli na to máš žaludek a jestli dokážeš přemluvit. Pokud ano, jsi ta pravá na ojebávání druhých :kytka: a můžeš ihned vydělávat.
Chudák ta holka, co se chytla…trocha psychologie a má jí v kapse (teda její prachy).

nikinnna
Kecalka 237 příspěvků 22.12.16 18:53

@hudečice vidíš a já jsem se tam seznámila s manželem :-)

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 22.12.16 18:56
@nikinnna píše:
@hudečice vidíš a já jsem se tam seznámila s manželem :-)

Na badoo? Mám tu zkušenost, že je to tam jen o sexu, sice tam mají prvně chlapi takové super truper řeči typu, sluší ti to, co děláš…a pak chodíš do sauny? A už jsi zkoušela masáž v sauně?… a už to jede :mrgreen:
Ale gratuluju, ta pomyslná jehla v kopě sena se občas najde. :kytka:

Fofrník
Závislačka 3487 příspěvků 22.12.16 18:56
@Koty píše:
Těch 101 snů mě úplně praštilo do očí. Vztah bych v tom rozhodně nehledala, za mě Tě chce naverbovat do Amway!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec: :palec: :palec: Nedivil bych se. ;)

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 22.12.16 18:58

Na druhou schůzku bych už nešla ani za nic :P :roll: S takovým chytrolínem bych vydržela max. 15 minut a pak by mě otrávil natolik, že bych se omluvila s tím, že mě doma už čeká manžel :mrgreen:

nikinnna
Kecalka 237 příspěvků 22.12.16 18:59

@hudečice ale v zásadě máš pravdu, on tam taky hledal jen zábavu, protože se nudil a já nikoho neznala v novém městě. Byla náhoda, že přeskočila jiskra a vznikl vztah. Nedávno to bylo 5 let, v dubnu budeme mít druhé výročí svatby a čekáme první miminko :-)

Tarjei
Závislačka 4107 příspěvků 22.12.16 19:00

@nikinnna ja se znovu fakt vdavat nehodlam ale nasla jsem tam zivotni lasku :)
Ovsem od toho magora vyse pryc a hodne rychle!!!

Lentilkaaa83
Závislačka 3071 příspěvků 22.12.16 19:00

@hudečice já se přídávám k @nikinnna taky jsem tam potkala přítele :mrgreen: Každopádně tohle je do očí bijící, že mu o seznámení notabene vztah fakt nejde :lol:

Příspěvek upraven 22.12.16 v 19:02

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >