Výtok bez zápachu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JitkaS0
Povídálka 28 příspěvků 26.05.19 17:09
Výtok bez zapachu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda máte stejný problém a nějakou radu. Už přes rok se snažíme o miminko a bez úspěchu. Přítel byl na spermiogramu a je zdravý jako řípa. Problém je nejspíš u mě ale před rokem na prohlídce mi doktor tvrdil, že je vše v pořádku a měla bych otěhotnět téměř hned. O to mi teď ale nejde. Chci se zeptat. Je tu nějaká z Vás která trpí sněhově bílým výtokem bez zápachu. Nic hrudkovitého, spíš řídký bílý vytok. Bolesti břicha jen občas. Žádné pálení. Myslíte, že to může být nějaká nemoc nebo snad i může bránit v otehotnění? K dr se chystám nejspíš tento týden. Skrz práci nemam moc času. Hlavně to nemám furt. Předem děkuji ☺

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8766 příspěvků 26.05.19 18:48

Říká se tomu bělotok a některé ženy to provází celý život bez zjevné příčiny. Není to známka infekce a otěhotnění by to nemělo bránit. Někdy pomůže posílení mikroflóry.

JitkaS0
Povídálka 28 příspěvků 26.05.19 18:53

@Janli a na to jsou nejake vitaminy nebo leky? Jee se mi trochu ulevilo. Je to opravdu jak mleko. Takove blbe o tom psat ale kdo jiny mi poradi nez nejaka zena nebo doktor. Ja mockrat dekuji za odpoved :heart:

JitkaS0
Povídálka 28 příspěvků 26.05.19 18:56

Někdy me behem toho boli i spodek. Tak snad to bude ono jak pisete :relaxed:

Váš příspěvek
Reklama