"Vytuněná ženská"

Frantiskaaa
21.11.15 14:45

"Vytuněná ženská"

Ahoj, téma taky spíš pro pobavení, jak chápete termín vytuněná ženská?
Asi jsem spadla z marsu, ale slyším to poprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.11.15 14:47

Nejspíš nějak upravena-ve smyslu vylepšena? Jako třeba silikony, uměle vlasy, nehty, rasy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
21.11.15 14:48

Vylepšená - např. prodloužené vlasy, umělé nehty, napíchané rty, vyhlazené vrásky, permanentní make-up, zvětšená prsa, atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
21.11.15 14:48

Hehe neznáš? Vytuněná sekretářka se u nás používá. :mrgreen: Tak má dokonalou postavu, liposukci, umělý kozy, prodloužený vlasy, oháknutá, mejkap pořádnej, samozřejmě umělý nehty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
21.11.15 15:05

V životě jsem to neslyšela, ale napadá mě jedině… „I am plastic, its fantastic…“. Přesně jak píšou holky, silikony, umělý řasy, nehty, prodloužený vlasy. Pro mě absolutní neideál krásy. Celkově nemám ráda umělotiny, u ženských výše zmíněné a u chlapů třeba solárko nebo melír :poblion:, ale to není předmětem diskuze

• Nahlásit
  • Citovat
21.11.15 15:08

Proste baba za kterou byste se i vy sama otocila.. Ne proto ze musi mit hned vse umele, hezky se ohaknout, nalicit, udelat nehty a dojit si ke kadernici muze kazdy:) hlavne to tyhle holky umeji,,nosit,, a muzou mit i klido p*del jak valach, ale nikdo si toho nevsimne a kdyz uz, tak jen s pozitivnim komentarem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80242
21.11.15 15:10

Nikdy jsem to neslyšela. Pro mě by to byla tlustá ženská, prostě vážící tunu, obrazně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
21.11.15 15:12
@Frantiskaaa píše:

Stejný termín, jako se používá třeba pro „vytuněné auto“. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
21.11.15 15:15
@Makronka222 píše:
Proste baba za kterou byste se i vy sama otocila.. Ne proto ze musi mit hned vse umele, hezky se ohaknout, nalicit, udelat nehty a dojit si ke kadernici muze kazdy:) hlavne to tyhle holky umeji,,nosit,, a muzou mit i klido p*del jak valach, ale nikdo si toho nevsimne a kdyz uz, tak jen s pozitivnim komentarem.

Ano, ale na toto se hodí termín "upravená " než vytuněná. Vytuněné auto je auto vylepšné, uměle a ne právě vyjeté z myčky

• Nahlásit
  • Citovat
10638
21.11.15 15:15

Jako pravej opak toho jak vypadam ja :mrgreen: obzvlast ted na materske..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
21.11.15 15:16
@mojmira píše:
Nikdy jsem to neslyšela. Pro mě by to byla tlustá ženská, prostě vážící tunu, obrazně :mrgreen:

Tak tohle mě nanapadlo, ale taky zajímavý úhel pohledu :)

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
21.11.15 15:17

@NikysekR Kdybys byla plastická, tak vypadáš furt stejně. Bud rád a, že jseš přirozená, rozuměj ne neupravená

• Nahlásit
  • Citovat
Kobea
21.11.15 15:34
@Frantiskaaa píše:

Já si představím útlý pas a ňadra dmoucí… krásná ženská bez vnějších zásahů, asi blondýna, vysoká, štíhlá, přirozeně krásná.

• Nahlásit
  • Citovat
20518
21.11.15 15:43

Uměle vylepšená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30862
21.11.15 15:49
@mojmira píše:
Nikdy jsem to neslyšela. Pro mě by to byla tlustá ženská, prostě vážící tunu, obrazně :mrgreen:

tlustoprd :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama