Vyvádím zbytečně?

Anonymní
10.1.20 15:34

Vyvádím zbytečně?

Dobrý den, jsem ve vztahu už přes tři měsíce. Přítel je skvělý, a všechno nám klapalo. Ale poslední 2 týdny se mnou moc nekomunikuje. Pokud mu nenapíšu já, sám se neozve nebo si tu zprávu přečte a odepíše až po několika hodinách. Ptala jsem se ho jestli je všechno v pořádku, řekl že ano, že mě má rád, taky se mnou tráví rád čas, ale poslední dobou dost přemýšlí a taky je rád sám. Dřív jsme si psali a volali neustále, nevím co si o tom mám myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3397
10.1.20 15:38

Asi opadla první vášeň, hele já taky odpovídám se zpožděním, pokud řekl, že je to ok tak bych neřešila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
10.1.20 15:42

Nevysiluj, popovidej si s nim v klidu osobne, treba ma nejake potize a ma strach se s tebou o tom mluvit. Prece jen se neznate tak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 15:45

Vím, že ho něco trápí, je duchem jinde když jsme spolu. Pokusím se s ním o tom ještě promluvit. Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
8955
10.1.20 15:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem ve vztahu už přes tři měsíce. Přítel je skvělý, a všechno nám klapalo. Ale poslední 2 týdny se mnou moc nekomunikuje. Pokud mu nenapíšu já, sám se neozve nebo si tu zprávu přečte a odepíše až po několika hodinách. Ptala jsem se ho jestli je všechno v pořádku, řekl že ano, že mě má rád, taky se mnou tráví rád čas, ale poslední dobou dost přemýšlí a taky je rád sám. Dřív jsme si psali a volali neustále, nevím co si o tom mám myslet.

Ma narocnou praci? Ma cas odepisovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
10.1.20 15:46

Trápí ho, jak ti říct, že chce jinou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
10.1.20 15:47

Že vy ženský furt musíte kdákat, jako slepice, když snese vejce, kvůli tomu, že mužskej z vás neposkakuje blahem, jak vy si představujete. Opečovávejte ho, obskakujte ho a dobře se vám povede!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 15:48

@Annabela11 Jezdí náklaďákem, ale vždycky jsme si psali i když byl v práci

• Citovat
  • Nahlásit
8955
10.1.20 15:49

@olino Nekokrhej kohoute…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8955
10.1.20 15:51
@Anonymní píše:
@Annabela11 Jezdí náklaďákem, ale vždycky jsme si psali i když byl v práci

No tak podle meho se něco děje :nevim:.Neco podobneho se mi stalo a chlap prestal mít prostě zajem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
10.1.20 15:55
@olino píše: Že vy ženský furt musíte kdákat, jako slepice, když snese vejce, kvůli tomu, že mužskej z vás neposkakuje blahem, jak vy si představujete. Opečovávejte ho, obskakujte ho a dobře se vám povede!!!

Dyt jo, chlap je dnes velka vzacnost a hodnota (Ontar, virtualne in memoriam)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 15:56

@Annabela11 O víkendu jsme byli spolu, a bylo to skvělý, i když byl trochu zamlčený. Mám si o tom s ním ještě zkusit promluvit nebo mu mám dát prostor a nechat tomu volný průběh?

• Citovat
  • Nahlásit
19748
10.1.20 15:57
@ontarova.stara píše:
Dyt jo, chlap je dnes velka vzacnost a hodnota (Ontar, virtualne in memoriam)!

Nemáš pocit, že ten jantar vstal z mrtvejch? Nebo, že by brácha… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
10.1.20 15:59
@Janli píše:
Nemáš pocit, že ten jantar vstal z mrtvejch? Nebo, že by brácha… :think:

Bezpecne poznavam rtutovitost meho chocholouse, vzdyt prave tou lidovou moudrosti me tenkrat po flasce vycepni lihoviny tak okouzlil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
10.1.20 16:05

Normální to není, aby si přečetl zprávu a odpověděl až za pár hodin. Tohle chlap dělá, když má ženskou tzv. “na háku”.
Mě by to vadilo, dala bych si odstup a jemu stejnou medicinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat