Vyvolat porod

Dadula333
12.12.09 15:05

Vyvolat porod

Ahoj,jde vyvolat porod sexem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

616
12.12.09 15:20

Určitě. Někdy se to doporučuje, tak jako dlouhé procházky, chůze do schodů apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
12.12.09 15:25

jako pohybovou aktivitou asi jo,ale jak se říká,že sperma vyvolává porod,tak mi bylo řečeno,že je to blbost,protože to by ho muselo být tolik… 8-o :mrgreen: Prostě té látky je tam obsaženo hrozně moc málo.Takže teplé koupele,pohyb a pohyb,přemlouvat prcka…jinak nevím .Tak sportu zdar :dance:

Příspěvek upraven 12.12.09 v 16:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11314
12.12.09 15:37

V semenu muže se nachází hormon prostaglandin, který způsobuje, že děložní hrdlo změkne a děloha se začne stahovat.
Funguje to ale pouze v případě, že je tělo pro porod připravené, a začalo by rodit bez sexu třeba o hodinu později..
S úspěšností vyvolání porodu sexem spíš zřejmě souvisí stimulování bradavek (což se při sexu taky sem tam stane :lol: ), kdy se vyplavuje oxytocin.
Pro více informací můžete nakouknout i sem http://zdravi.idnes.cz/…otenstvi.asp?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
12.12.09 15:45

U nás to fungovalo … asi od 36 tt, do té doby ne. Od 36tt to u mě způsobovalo celonoční poslíčky, tak jsme toho radši v tom 36-37tt nechali. No a pak v 40tt si manžel chtěl ještě naposledy užít … a téže noci, jen o 4-5 hodin později, se nám narodila dcera :)
Příště, kdyby se zas manželovi chtělo, si radši kolem toho 36tt připravím tašku do porodnice rovnou ke dveřím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
12.12.09 19:48

Funguje, ale asi by to stejně bylo i bez sexu o něco pozděj. Je to ale pěkné pomilovat se a za pár hodin držet v náručí miminko i manželovi se to líbilo. Lepší než vyvolávat porod uměle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1263
12.12.09 21:48

Nám to teda nefungovalo. Zkoušeli jsme to opakovaně a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
902
13.12.09 10:25

My to taky zkoušeli a nevyvolalo to nic, ale bylo to fajn! Nakonec malá šla přesně na termín. Hodně jsem se hýbala a na mimi netlačila- říkala jsem jí, že vím, že vyleze, až bude připravená! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
13.12.09 15:28

Nám to taky nefungovalo :roll: Šla jsem na vyvolávání (kvůli předchozímu SC), tak jsme chtěli mimi povzbudit, aby šlo samo, ale ani několikrát za noc každý den celý týden před vyvoláváním nic nezmohlo :roll: Zabrala až tabletka v porodnici (ale zato okamžitě a do 3 hodin bylo miminko na světě i bez kapaček 8-) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
15.12.09 13:12

U mě zafungoval až koktejl ze zázvoru, hřebíčku a skořice. Cokoliv jiného bylo bez účinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
15.12.09 13:28

Já jsem zkoušela skořici i sex po 37tt a obojí vyvolalo jen poslíčky, ale možná proto jsem nakonec rodila v 39+0. A taky jsem se dost hýbala, protože nám týden před porodem měnily okna a než se všechno dočistilo a doklidilo, tak jsem držela mimi v náruči.
Ale ještě jsem slyšela o tření bradavek, tak se spouští hormon (myslím oxytocin), kterej se používá pro vyvolání stahů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
2.1.10 19:11

u nas nepomohlo vubec nic skani po schodech kilometrove tury horka vana sex caje proste nic ona byla drzak nechtelo se ji do mrazu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rozmary
12.9.10 17:33

píšete že sexem se dá porod vyvolat(manžel dneska hrozně útočí) :hug: ,no jo,ale když ještě beru gynipral a magnosolv,tak by ten porod byl asi hodně zbržděnej ne?Už bych taky ráda,ale asi by bylo nejlepší nejdřív dozobat ty prášky že?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama