Jdu na vyvolávačku, co mě tam čeká?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simona67
Stálice 96 příspěvků 29.11.18 16:15
Vyvolávačka 12

Ahoj holky, z porodu jsem strach vůbec neměla ale zítra musím bohužel na vyvolaní malému se nechce ven a začala jsem z toho mít paničkou hrůzu, bolesti se nebojím a ani se s ní nějak nestresuji protože vím že bolet to prostě bude ale vůbec nevím co mě čeká a jsem z toho na větvi :(

Přečtěte si článek: Vyvolání porodu a jak probíhá?

Reakce:
Angel-X
Kecalka 232 příspěvků 29.11.18 16:31

Ahoj, v klidu nic hrozneho to neni. Prohlidnou te, zmeri ozvy a zavedou malilinkatou tabletku asi jak dithiaden. A pak se ceka. V pripade pozitivniho streptokoka davaji kapacku s penicilinem. Mela jsem takhle oba dva chlapecky vyvolavane. Nekdy to jde rychleji, nekdy pomaleji. Alespon takovy byl postup u me.

malone.v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 16:59

Já jsem měla píchlý oxytocin a teda stálo to za to, nechci strašit, ale já měla velké komplikace a malá nechtěla vůbec ven, vytrpěla jsem si hodně. ale u každého je to jinak.

Janakatabara
Kecalka 253 příspěvků 29.11.18 17:34

Obě holky mám vyvolané. První od zavedení tbl. byla venku za 8 hodin. Větší bolesti byly asi 3 hodiny, ale žádná hrůza. Druhá od zavedení tbl. byla venku za 4 hodiny. Oba porody bez komplikací, adaptace novorozence v pořádku…každý porod je jiný, já na ně (i když byly vyvolávané) vzpomínám moc ráda.

SaraB
Stálice 51 příspěvků 30.11.18 12:54

Je to úplně běžné, hlavně buď ráda, že už budeš pod dohledem a oni budou schopni na vše reagovat. Prostě budou kontrakce a budeš se postupně otevírat, až do bodu kdy to bude na porod. Pokud ne, tak udělají císaře. Tak jako tak si s vámi poradí a vše bude v pořádku! Neboj se, jsou to profíci! :srdce:

malone.v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 16:53

@Simona67 tak jak to dopadlo? :-)

Simona67
Stálice 96 příspěvků 06.12.18 15:38

No nic prijemnyho 12hodin bolesti 3 tablety malý. 3100g a 49cm

malone.v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:35

@Simona67 tak hlavně že už to máš za sebou :-) mě to čeká podruhé v červnu :-)

Angel-X
Kecalka 232 příspěvků 06.12.18 19:00
@Simona67 píše:
No nic prijemnyho 12hodin bolesti 3 tablety malý. 3100g a 49cm

To je jeste v poho, fakt. Mi u prvniho dali tabletu v utery rano a vyklubal se ve stredu vecer…a druhy tableta rano, nechtela se rozpoustet…pak vypadla, tak druha tableta a pak teda neco zacalo a maly teda byl vecer venku.
:kytka: jinak gratuluji k miminku a hodbe zdravicka Vam obema

Simona67
Stálice 96 příspěvků 07.12.18 14:23

@malone.v tak držím palečky :)

Simona67
Stálice 96 příspěvků 07.12.18 14:24

@Angel-X děkuji moc

Váš příspěvek
Reklama