Sterilizace po více sekcích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hačilka
Kelišová 6902 příspěvků 22.11.18 10:00
Sterilizace po více sekcích

Zajímalo by mě jak se teď řeší po druhé či třetí sekci antikoncepce, nabízí se sterilizace jako to bývalo dřív???

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 22.11.18 10:07

@hačilka po druhe, resp. pred druhou planovanou sekci mi muj doktor nabidl sterilizaci.

veria
Generální žvanilka 23799 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 10:23

Ano, mne při plánování druhé sekce nabídli.

hačilka
Kelišová 6902 příspěvků 22.11.18 10:26

@veria @kacenka.sks A jakým stylem ?? Bylo to před rokem 2012 ??

lucypaja
Echt Kelišová 7534 příspěvků 22.11.18 10:26

Fakt? Já mám po druhé sekci a nikdo nic,chci ještě jedno mimčo,na sterilizaci bych nepřistoupila,když není zdravotní důvod a není to také limitované nějak věkem? Přistoupili jste na to?

kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 22.11.18 10:33

@hačilka bylo to letos. Na kontrole asi ve 30tt se me zeptal,jestli chci jeste dalsi miminko, nebo uvazuji o sterilizaci. Ze je tu ta moznost a hradi se to na pojistivnu,takze by bylo mozne mi ji provést pri císaři,abych nemusela na dve operace,pokud bych ji chtela. Rekl mi,ze se takto musi ptat,protoze to chce vedet porodnice. A mela jsem cas do dalsi kontroly mu rict,jak jsem se rozhodla.

veria
Generální žvanilka 23799 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 10:39

Nee, letos.

veria
Generální žvanilka 23799 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 10:42

Jakým stylem? Normálně mi to nabídli v porodnici.

tini
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 5 inzerátů 22.11.18 10:46

Asi se to dela.Mne se muj gynekolog ptal,proc mi nenabidli,jestli jsem odmitla.Mne to asi nenabidli,protoze byl fofr a nikdo na to nevzdechl,zachr­anovali pani prede mnou a pak nas

veria
Generální žvanilka 23799 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 10:48

@tini
Tak jestli jsi měla sekci akutní, tak ti to ani nabídnout nemohli, tam musí byt nejméně 14 dni lhůta na rozmysleni.

masinka9
Závislačka 4923 příspěvků 22.11.18 10:51

Kamarádka měla 3. sekci plánovanou, takže jí to nabídli předem a vzala to. Před 3 lety. Jinak je to asi laparka, což není úplná pohoda.

annasmyc
Kecalka 396 příspěvků 22.11.18 11:00

musíš mít zažádané 2-3 týdny před plánovanou sekcí, jinak na místě přímo u porodu ti to nenabídnou

annasmyc
Kecalka 396 příspěvků 22.11.18 11:03

ale pokud už máš po porodu, tak stačí žádanka od gynekologa, že ze zdrav. důvodů doporučuje steril. a s tím papírem se domluvit v nemocnici na zákrok. Dělá se to laparoskopicky -hospitalizace na 2-3 dny.

1mila2
Kecalka 413 příspěvků 22.11.18 11:03

Ceka me v lednu 3ti sekce (jedna akutni, druha planovana kvuli KP a ted treti pro maly odestup od predchozi a proste ze je treti).....
Kdyz jsem prisla na kontrolu asi v 10 nebo 12tt, tak mi to doktor nabidl. Ze jestli uz deti neplanujeme, tak ze ta moznost tu je. Ja po tom teda hned skocila (uz 3ti ditko nebylo v planu, takze 4te nehrozi). Pry to plati pojistovna a odeberou mi vejcovody hned pri sekci.

veria
Generální žvanilka 23799 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 11:06

@1mila2
Jj, dnes se to děla odebráním celých vejcovodu, což prý významné snižuje riziko rakoviny vaječníku. Protože ta často začne prave ve vejcovodech.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >