Císař na doporučení psychologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babetka8
Povídálka 15 příspěvků 21.11.18 16:46
Císař na doporučení psychologa

Ahoj, chci se zeptat, máte někdo zkušenost s císařským řezem na doporučení psychologa? Psychiatr by mi to asi napsal taky, ale raději bych to řešila s psychologem, ale nevím jestli na něj budou brát v porodnici zřetel.

Reakce:
KlarkaK
Závislačka 3356 příspěvků 7 inzerátů 21.11.18 16:51

@babetka8 no psychiatr bude urcite lepsi…precijen je to lekar…idealne mit mozna doporuceni od obou profesi…

Ou
Kelišová 5454 příspěvků 21.11.18 16:54

Mno- pokud máte úzkostné stavy, tak rozhodně vstupte do psychoterapie a řešte to.

Ale to rozhodnutí je především na porodníkovi.

A tedy ze všech úhlů pohledu je zdravější naučit se své úzkosti zvládat a najít odvahu k porodu, než kvůli nezvládnuté úzkosti zatěžovat organismus velkou operací a v rámci šetinedělí ještě srůstat. A to zůstaneme jen u vlivu na matku. Císařský řez není ta snadnější, jednodušší, méně bolestivá cesta.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 17:07

Kamarádka to v podstatě tak měla, ale domluvila se s porodníkem a ten jí tam našel nějaký zástupný zdravotní důvod. Jen přes psychologa/psychi­atra by to prý nebylo úplně dostačující :nevim:

anahita
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 21.11.18 17:17

Dobrý den. Není to k tématu, ale můžu vám s klidem říct, že právě císař na mě nechal psychické následky a rozjel poporodní splíny. Ono mít cévku týden kvůli zhomžděnému močáku taháním mimča, dreny týden, a do toho se nějak start (no spíše nestarat) o to krásné narozené mimi… No k prdu. Holt ale nějak se na svět dostat musí no :mavam: jo a já rodila sekcí kvůli špatným očím.

verujan
Kecalka 214 příspěvků 21.11.18 18:27

Na císaře bych nešla, pokud to není vyloženě nutné. Holky po císaři říkaly, že mají velké bolesti, chodily v předklonu, myslím, že měly i cévku, já byla 2 hodiny po porodu bez bolestí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 18:47
Císař

Nestrašte, byla jsem 2× na císaři a bylo to v pohodě. Každý to má jinak. PS: a nemusela jsem…

anahita
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 21.11.18 20:20
@Anonymní píše:
Nestrašte, byla jsem 2× na císaři a bylo to v pohodě. Každý to má jinak. PS: a nemusela jsem…

Ja nestrasim a jsem ve svem okoli jedna z mala, ktera si to vyzrala, ale je dobre vedet pro ty, co cisar treba jeste nemely a chteji ho proto, ze to je lepsi..aby vedely ze ne… Me hodne bavilo, ze kdyz se me nekdo zeptal na porod a ja rekla - cisarem.. Okamzite na tim mavli rukou… Jezis tos mela v pohode, tos mela zadarmo, to ses nemusela trapit a pod..(vetsinou chlap) :-D nebo prirozene rodicky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >