Význam snů nevěra

deliska
8.4.17 07:49

Význam snů nevěra

Ahojte lidi, Mám přitele který má za sebou pestrý sexualni život, Kdy holky použival na to jedno :cert: Já jsem jeho ucelenější vztah. Ale stejně si furt z holkama píše Ta jedna jeho kámoška se mu svěřila že nebude mit moc děti ona. :nevim: V práci má kolegyni která, se ho ptá zdali má přitelkyni on že jo, Ona má manžela ale je prý pořad sama :zed: To je jakoby ho zvala na rande Sousedka se ho pta zdali se sni nechce sejit když já nebudu snim
On tvrdi jak mě miluje :srdce: ale nevim.Ted se mi zdali už 3sny kde mě podvadi hledá si jinou apod. :poblion: strašně ve snech brečim nevim co to znamena poradite :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

15770
8.4.17 08:01

Znamena to ze mu neveris a jsi nejista v tomto vztahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9601
8.4.17 08:12
@jahuhudka píše:
Znamena to ze mu neveris a jsi nejista v tomto vztahu
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1582
8.4.17 08:12

Myslism ze vidis neco nekde kde neni a vsugerovavas si ze te pod adi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5070
8.4.17 08:34

Nepotěším, ale jednoho notorického holkaře znám, je mu přes 30 a za život má druhý vážný vztah (ten první mu vydržel asi půl roku) ten druhý už celkem, dlouho asi 4-5 let, ale věrný není, trápí ho to, ale neumí odmítnout nabídku. Jinak je to hodný a starostlivý chlap ale poklopec zapnutý neudrží. Osobně si myslím, že takový povahový rys se jen tak nezmění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 08:41

Mě i mému partnerovi se takové sny taky zdají. Přitom nemáme důvod :lol: máme 2 měsíce před svatbou, takže nejvíc zamilovaní a v pohodě. Přitom i nám se zdá o neverach. Já to ale neřeším :lol: mnohem horší mi přijdou sny o smrti. Ja jsem přítele 3. holka, on můj 4. takže důvod nevěřit nemáme. Nikdy jsme dříve ani teď nepodvedli.

• Nahlásit
  • Citovat
8.4.17 08:56

Naopak se soustred na to, abys pro nej byla ty porad ta hezka, zajimava, aby k te sousedce nemusel:) jen ti srotuje mozek a zdaj se ti blbiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15770
8.4.17 09:09

@AndelaCerna :lol: no nevim. Ja chtela muze pro ktereho jsem hezka i nemocna, rozespala, nastvana, neprijemna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 09:35

Prostě mu jenom nevěříš, a zdají se ti takové sny  ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 10:03

@jahuhudka jo, a kde ho najít :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15770
8.4.17 10:11
@el.leanor21 píše:
@jahuhudka jo, a kde ho najít :D
:nevim: no pokud bych byla nucena myslet na to ze musim pred svym muzem stale in tak budu radeji sama.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama