Vyznáte se někdo prosím ve snech?

Anonymní
31.5.20 10:00

Vyznáte se někdo prosím ve snech??

Omlouvám se za anonym ale je mi to trochu trapné…
Neřešila bych to ale už mi to přijde trochu divné a nevím co si o tom mám myslet…
Už asi 3 týdny každý den se mi zdají zle sny o příteli… Ve stylu že už se mnou nechce být, že mě podvádí, že je opilej a agresivní, že mě chce zbít atd atd atd… Prostě jen zlé sny o něm ani jeden pěkný sen všude ve snech je na mě zlý a já nevím co to znamená…
Můžete mi prosím poradit co si o tom mám myslet?? Dost mě to znepokojuje…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13311
31.5.20 10:18

Sny jsou součást toho, že si mozek dělá přes noc pořádek v paměti, emocích a podobných věcech, co se v něm přes den nashromáždí.

Sny vyjadřují naše obavy, touhy a podobně - vždy vypovídají jen o nás, o tom co je v naší mysli, ať už vědomě, či nevědomě - nevypovídají o nikom z vnějšku, natož o budoucnosti.

Předpokládám, že máte s partnerem nějaké složitější období a tak se bojíš co by se mohlo stát a projevuje se to ve snech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
903
31.5.20 10:19
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 10:33

Mně se nedávno zdálo, že jim vejce, ve kterém je mrtvé embrio kuřete. Jsem těhotná, tak mě to dost vyděsilo. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
823
31.5.20 11:11

V prvé řadě, všechny vystupující osoby ve tvém snu jseš ty. Přehraj si poslední sen, kolik tam bylo osob? Jak se každá osoba chovala, co delala, a hlavně, jak se cítila? Zacni svojí osobou. To, jak si se cítila v tom snu za svoji osobu, tak tento pocit ( smutek, zloba, bolest, agrese,…) hledej v minulých dnech. Cítila jsi se takto, jako v tom snu? A kdy a při jaké příležitosti to bylo? A pozor, vůbec to nemuselo být při trávení času s partnerem! Hledej tuto emoci kdekoliv, projeď si svoje dny, chodíš do práce, jsi doma s dítětem, řešíš problémy pracovní rodinné…Poté pokračuj stejným způsobem s další osobou v tom konkrétním snu. Klidně si to piš, kresli, cokoliv. Věřím, že pokud se zamyslíš, najdeš "ten problém, který se ti promítá do snů v podobě, jaký si výše uvedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
31.5.20 11:58

O tom znepokojení to je. Ignoruj to!

@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym ale je mi to trochu trapné…
Neřešila bych to ale už mi to přijde trochu divné a nevím co si o tom mám myslet…
Už asi 3 týdny každý den se mi zdají zle sny o příteli… Ve stylu že už se mnou nechce být, že mě podvádí, že je opilej a agresivní, že mě chce zbít atd atd atd… Prostě jen zlé sny o něm ani jeden pěkný sen všude ve snech je na mě zlý a já nevím co to znamená…
Můžete mi prosím poradit co si o tom mám myslet?? Dost mě to znepokojuje…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
31.5.20 11:58

snář vytvořil satan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
31.5.20 12:54
@Danikoof píše:

@Danikoof A víš to jistě? :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
31.5.20 13:05

Ať zakladatelka napíše, co se před těmi...

@Mauša5218 píše:
@Danikoof A víš to jistě? :think: :mrgreen:
.. 3 týdny stalo. Neznám jejich život. Ji ani ho. Něco se muselo zlomit. Sny můžou přicházet od dobrého i zlého. Pokud je to od zlého, tak to musíme ignorovat.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
31.5.20 13:33
@Danikoof píše:

:lol:
Jo tak Satan to byl!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
31.5.20 13:35
@OpportunityNox @OpportunityNox
@OpportunityNox píše: :lol:
Jo tak Satan to byl!

Si piš :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
31.5.20 13:37
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1953
31.5.20 14:06

Satan je arogantní,vychloubačný,plný klamu,sebelásky a nenávisti

Zasahuje do naší svobodné vůle a volby. Třeba nedávno se mi odprásknul známý. satani ho přesvědčili, aby to udělal. Třeba mu taky podsouvali sny o sebevraždě, zlé myšlenky, že to tady na světě nestojí za nic, že bude lepší to ukončit. V pekle je hodně sebevrahů. Je jedno jestli zabijem svoje nebo cizí tělo. Furt je to vražda. Peklo:https://m.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama