Vzdávám hledání partnerky

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
376
19.11.19 13:31

Vzdávám hledání partnerky

Je čas si přiznat že mi ujel vlak když jsem ve 29 letech panic a nikoho jsem ještě neměl. Neumím si představit, že by se do mě nějaká zamilovala kvůli mé povaze. Holt nejsem dost dobrý a je nutné si přiznat že já sex ani lásku nikdy nepoznám.

Nejsem dost vtipný, dost zručný, dost vysoký, dost akční, dost zajímavý ani charismatický. Jsem v podstatě kripl a žádnou nikdy mít nebudu. Víc už psát nemůžu, protože přes slzy nevidím na klávesnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1236
19.11.19 13:32

Brekotem za klávesnicí to nevylepšíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
19.11.19 13:35

@Mr.Unlucky to je prece blbost. Chodis ven? Bavit se za kulturou, mas nejake konicky? :nevim: Proste musis se nekde pohybovat aby jsi nejakou potkal. Nebo jsi tak osklivy? Co nejaka seznamka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16421
19.11.19 13:38

@Mr.Unlucky nepotřebuješ nic jiného, než sebevědomí. Když zapracujes na něm, tak můžeš být napůl slepý jednonohý hrbáč s alkoholismem a přesto se najde žena, kterou ucarujes. Na fňukání nic okouzlujícího není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
19.11.19 13:39

V prvni rade prestan fnukat. Ve druhe me napada, si za to zaplatit, pokud si v koncich, kvuli sve nezkusenosti.Jako usoplenej na emiminu to nevyresis.Teda pokud nedoufas, ze se ti tady nejake maminy zzeli a zauci te.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32707
19.11.19 13:46

@Mr.Unlucky nezlob se, ale mě to rozesmálo
fakt taková póza není sexy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
19.11.19 13:49

Já si myslím, že každý chlap má šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22448
19.11.19 13:53
@Darcakarca píše:
Já si myslím, že každý chlap má šanci.

no, brečící ufňukánci moc ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
19.11.19 13:54

Pracovat na sebevědomí je k ničemu, když vím že jsem ještě nikoho neměl a každá mě bez milosti odsoudí, že jsem divný nebo úchyl. Budu mít sebevědomí jen do doby než zas na ulici uvidím nějaký zamilovaný páreček a hned budu vědět, že ten kluk je lepší než já, protože on si narozdíl ode mě dokázal najít holku. A zaplatit si za to, co mají všichni ostatní normálně? To bych se musel jít už rovnou oběsit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22448
19.11.19 13:54

@Mr.Unlucky a nemáš nějakou psych. diagózu? v prvé řadě přestat brečet a fňukat a něco pro to udělat...……...

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
19.11.19 13:57

@Keyllah Mám z toho samozřejmě deprese jak hrom, asi se půjdu oběsit a bude ode mě pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4653
19.11.19 13:58
@Mr.Unlucky píše:
Pracovat na sebevědomí je k ničemu, když vím že jsem ještě nikoho neměl a každá mě bez milosti odsoudí, že jsem divný nebo úchyl. Budu mít sebevědomí jen do doby než zas na ulici uvidím nějaký zamilovaný páreček a hned budu vědět, že ten kluk je lepší než já, protože on si narozdíl ode mě dokázal najít holku. A zaplatit si za to, co mají všichni ostatní normálně? To bych se musel jít už rovnou oběsit.

A tyto máš napsáno na čele? :roll: nebo holce po slově Ahoj, hned řekneš, žes nikoho ještě neměl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24041
19.11.19 14:02

Minimálně ten sex můžeš mít, kdy si vzpomeneš. Možná by to stálo za zkoušku, než se půjdeš věšet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20276
19.11.19 14:02

Vzdát dosavadní pokusy, které nesměřovaly k tomu, aby ses naučil přijímat sám sebe je dobrej nápad. Evidentně zkoušíš opakovaně vzorec chování a komunikace, který nevede ke kýženému výsledku. Opakováním se to nezmění.

Mizerný nápad je ovšem rezignovat a propadnout se do deprese.

Cestou je vybudovat si sebepřijetí a sebevědomí. To ti pak dost pomůže s tím, aby ses při pokusech komunikovat s holkou, na které ti záleží cítil co nejvíc v klidu a pohodě - což je zásadní aspekt při snaze ji okouzlit a jde to bez toho fakt špatně.

Nejjednodušší by bylo vstoupit do psychoterapie - spíš k muži, než k ženě.

Pokud se ti do toho nechce, tak dost užitečná by pro tebe mohla být zkušenost z tohohle kurzu - slibuju že to zvládneš, že zjistíš o sobě že jsi daleko lepší, než si myslíš a že s lidmi dokážeš vycházet mnohem konstruktivněji, než se ti zatím daří.

http://www.donitra.cz/quo-vadis/

Pokud i to je pro tebe zatím moc ohrožující představa, že ji raději smeteš ze stolu, tak se zkus alepsoň zamyslet nad tím, co píše Jordan Peterson.

https://www.kosmas.cz/…l-pro-zivot/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20276
19.11.19 14:03
@Mr.Unlucky píše:
@Keyllah Mám z toho samozřejmě deprese jak hrom, asi se půjdu oběsit a bude ode mě pokoj.

Depresi sebevraždou nevyléčíš. Jen se tím připravíš o cokoliv dalšího.

Deprese vyléčí kombinace antidepresiv a psychoterapie.

Ano - samozřejmě že se můžeš zabít. To je možnost, kterou ti nikdo nevezme. Ale vždycky ještě před tím můžeš zkusit cestu, po které jsi se ještě nevydal - třeba tu psychoterapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat