Přítel mě štve

Anonymní
19.11.19 09:38

Přítel mě štve

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit. Mám přítele, bydlíme spolu. Všechno je fajn, až na to, že pořád vyžaduje „péči“. Hlavně masáž zad, nohou a vískání ve vlasech. A nejlépe pořád. Já jsem z něho už nervózní, opravdu mě nebaví pořád ho masírovat. Nejsem masér abych ho masírovala dlouho, vždyť mě bolí ruce. Nebo mu zapomenu dát polibek před spaním, zrovna jsem byla zamyšlená a hned mi to vyčetl. Nebo mi vyčítá, že za ním nepřijedu do práce když mám volno. Prostě pořád něco a mě to opravdu nebaví. Pořád mi něco vyčítá, „Kdyby jsi mě milovala, tak..“.. „Je vidět, jak mě miluješ“, „Ta Tvoje opičí láska“, „Tohle není láska“… a podobně. Já nevím co s tím, ale nebaví mě to. Nebo když nemám chuť na sex, tak se urazí a dá si láhev vína, v lepším případe zaspí v tom horším se opije jak prase a dělá mi zle, dělá kravál. Fakt bych asi radši byla sama než tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23083
19.11.19 09:40

Citový vyděrač a slečinka. Kolik vám je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 09:41

@pikola Příteli je 37 a mě je 28 let.

• Nahlásit
  • Citovat
914
19.11.19 09:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
potřebovala bych poradit. Mám přítele, bydlíme spolu. Všechno je fajn, až na to, že pořád vyžaduje „péči“. Hlavně masáž zad, nohou a vískání ve vlasech. A nejlépe pořád. Já jsem z něho už nervózní, opravdu mě nebaví pořád ho masírovat. Nejsem masér abych ho masírovala dlouho, vždyť mě bolí ruce. Nebo mu zapomenu dát polibek před spaním, zrovna jsem byla zamyšlená a hned mi to vyčetl. Nebo mi vyčítá, že za ním nepřijedu do práce když mám volno. Prostě pořád něco a mě to opravdu nebaví. Pořád mi něco vyčítá, „Kdyby jsi mě milovala, tak..“.. „Je vidět, jak mě miluješ“, „Ta Tvoje opičí láska“, „Tohle není láska“… a podobně. Já nevím co s tím, ale nebaví mě to. Nebo když nemám chuť na sex, tak se urazí a dá si láhev vína, v lepším případe zaspí v tom horším se opije jak prase a dělá mi zle, dělá kravál. Fakt bych asi radši byla sama než tohle.

Příspěvek upraven 19.11.19 v 10:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 09:43

Manipulator amater :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
19.11.19 09:44

Tak buď raději sama, než tohle…
Aby se to časem neznásobilo a ty nebyla nešťastná. Ale než to zahodit, co si s ním na rovinu promluvit, hm? :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2757

Já už bych byla sama.. manipuluje s tebou!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@mdvorak Ne, nechci, už nemůžu. Ale.. nevím jak to napsat, ale vždycky se cítím vinná já.

• Nahlásit
  • Citovat
23083

37? 8o chová se jak malý dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2757
@Anonymní píše:
@mdvorak Ne, nechci, už nemůžu. Ale.. nevím jak to napsat, ale vždycky se cítím vinná já.

takže uspěšný manipulátor. Zdrhej a hledej jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 09:45

@HrozTaj On v sobě chybu nevidí, pro něho jsou tyto věci projev lásky. Myslím, že on má hodně popletený pohled na lásku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.11.19 09:46

@pikola Přesně tak. Jak malý dítě a navíc opravdu nejsem takhle šťastná. Vždyť já se cítím vinná i když se zdržím s kámoškou na kafe o něco déle.

• Nahlásit
  • Citovat
19.11.19 09:47

Když bude chtít namasirovta tak mu řekni že nejdřív on tebe. Uvidíš jak si to rozmyslí. Jinak to jeho chování vážně není známka dospělého člověka. Porozhledla bych se jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 09:50

@Mišička090 Jako mě by to problém nedělalo, ale ne každý den záda, nohy a ještě vískat. Možná to zní jako prkotina, ale opravdu už nemůžu. Pořád něco… A když mu to řeknu, ještě se urazí.

• Nahlásit
  • Citovat
9489
19.11.19 09:50
@Anonymní píše:
@mdvorak Ne, nechci, už nemůžu. Ale.. nevím jak to napsat, ale vždycky se cítím vinná já.

Citovy vyderac. To je super partner pro zivot :palec:
Dobre znameni je, ze si uvedomujes, ze tohle nechces. Jeste si musis uvedomit, ze on se nezmeni. Naopak se to muze postupne zhorsovat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama