Je hodný, ale vulgární

Anonymní
18.11.19 19:43

Je hodný, ale vulgární

Ahoj. Můj přítel je na mě normálně hodný, říká mi hezká slova, objímá tulí se, co chci to mi splní atd… ale druhá stránka je, že je vulgární, sprostý - asi od té doby co změnil práci a má nové kolegy. No a když je naštvaný, nevidí si do pusy a sprostě mluví i na mě sprostě. Za každým slovem mi říká vole, more, no ty pi**. Nadává do háje např. ale rovnou do pi, cur atd. Kolikrát i mě pošle nebo řekne hnusně v nervech. Pak se prileze omluvit, že mu to ujeli a že to tak nemyslel a pořád mě pusinkuje a omlouvá se než se odurazim. Ale schytam to třeba i nevinne např. zrovna v ten moment, kdy je vytočený něco řeknu. No co vam budu povídat fakt mě to štve a kolikrát mě to i urazi. Vždy se omluvi, ale pro mě je tohle nedůstojné. Dříve to nedělal, dle mě je to nová mluva mezi chlapama kolegama a jak jsou spolu hodně tak se to naučil. :nevim: ale doma na to zvědavá fakt nejsem.
Ale jako když mu řeknu něco a on „ale pič*“ místo třeba „tak to nebylo“ no to mě dokáže vytočit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
146
18.11.19 19:50

No a řekla jsi mu, jak moc ti ta jeho mluva vadí a že tě to uráží a jestli nemůže zkusit, tak doma nemluvit? To bude v budoucnosti nadávat sprostě i před dětmi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
18.11.19 19:51

Nedivím se, že ti to vadí, mě by to taky vadilo a to hodně. U chlapa v práci taky určitě není nejsprostější slovo cihla, ale doma tak nemluví. Takže to určitě není omluva, že se tak baví v práci. Co až budete mít dítě, to bude taky takhle mluvit? Asi bych si s ním dost rázně promluvila, že se mi to opravdu nelíbí a to, že to řekne i tobě, no tak to by vůbec neměl. Pochopím, že občas člověku ulítne nějaký vulgárnější výraz, ale tohle je podle mě přes čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
18.11.19 19:52

:nevim: Každý si stres ventiluje nějak jinak. Nedokážu posoudit, jestli jen v naštvání z něj vyletí nějaké sprosté slovo, vůbec bych se tím neobtěžovala. Prostě ideální manžel nekouří, nepije, nezahýbá, neexistuje ;) a samozřejmě mluví pouze jako Mirek Dušín. Zaměřila bych se místo toho na podstatné věci - co máte společného, jak tě podporuje, jak se podporujete ve své činnosti navzájem, jak společně plánujete, jestli náhodou nemá sklony k pití, drogám, gamblení… opravdu bych nějaké sprosté slovo neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.19 19:54

@Tiger-lily Ani před dětmi? 8o 8o Zatím je nemají, ale takovouto sprostotu si před nimi neumím představit. Zřejmě jsem přecitlivělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 19:54

@Varya no jasně. Řeknu mu že nejsem žádný vůl ať mi tak prosim neříká. Nějaký čas si dá pozor než mu to zas ujede. No a když je sprostý v nervech to jen čumím jak to lítá tak se zeptám jestli si dělá srandu a proč mi nadává. No vždycky se omluvi, že to tak nemyslel, ale je to hrozný že nejdřív nadává a pak přemýšlí.

• Citovat
  • Nahlásit
35461
18.11.19 19:57
@Bellatrix Lestrange píše:
@Tiger-lily Ani před dětmi? 8o 8o Zatím je nemají, ale takovouto sprostotu si před nimi neumím představit. Zřejmě jsem přecitlivělá.
:mrgreen: Posíláš děti do školy? Slyšela jsi někdy hovory?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180

Nadávej mu taky stejně sprostě. Třeba mu to dojde  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
@Tiger-lily píše: :nevim: Každý si stres ventiluje nějak jinak. Nedokážu posoudit, jestli jen v naštvání z něj vyletí nějaké sprosté slovo, vůbec bych se tím neobtěžovala. Prostě ideální manžel nekouří, nepije, nezahýbá, neexistuje ;) a samozřejmě mluví pouze jako Mirek Dušín. Zaměřila bych se místo toho na podstatné věci - co máte společného, jak tě podporuje, jak se podporujete ve své činnosti navzájem, jak společně plánujete, jestli náhodou nemá sklony k pití, drogám, gamblení… opravdu bych nějaké sprosté slovo neřešila.

Jakože ti nevadí, když tě pošle do pi. i?? :mrgreen: Tak to máš nízké požadavky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
18.11.19 20:00
@Kfětoslava píše:
Jakože ti nevadí, když tě pošle do pi. i?? :mrgreen: Tak to máš nízké požadavky
:roll: Nepřekrucuj.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
18.11.19 20:00
@Anonymní píše:
Ahoj. Můj přítel je na mě normálně hodný, říká mi hezká slova, objímá tulí se, co chci to mi splní atd… ale druhá stránka je, že je vulgární, sprostý - asi od té doby co změnil práci a má nové kolegy. No a když je naštvaný, nevidí si do pusy a sprostě mluví i na mě sprostě. Za každým slovem mi říká vole, more, no ty pi**. Nadává do háje např. ale rovnou do pi, cur atd. Kolikrát i mě pošle nebo řekne hnusně v nervech. Pak se prileze omluvit, že mu to ujeli a že to tak nemyslel a pořád mě pusinkuje a omlouvá se než se odurazim. Ale schytam to třeba i nevinne např. zrovna v ten moment, kdy je vytočený něco řeknu. No co vam budu povídat fakt mě to štve a kolikrát mě to i urazi. Vždy se omluvi, ale pro mě je tohle nedůstojné. Dříve to nedělal, dle mě je to nová mluva mezi chlapama kolegama a jak jsou spolu hodně tak se to naučil. :nevim: ale doma na to zvědavá fakt nejsem.
Ale jako když mu řeknu něco a on „ale pič*“ místo třeba „tak to nebylo“ no to mě dokáže vytočit.

Vadilo by mi to a hodně. Neřeším nějakou prd. l apod.ale pi. a, čur. k apod se u nás nepoužívá. Natož abychom se tak oslovovali vzájemně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
18.11.19 20:01
@Tiger-lily píše: :mrgreen: Posíláš děti do školy? Slyšela jsi někdy hovory?

Já posílám a ve škole jestli se takhle děti baví, to úplně nejde ovlivnit. Jde jim vysvětlit, že je to sprosté ale každé dítě se s tím setká. To ale neznamená, že se tak doma budou bavit máma s tátou ne? Jaký vzor jim asi tímto předáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
18.11.19 20:02
@Tiger-lily píše: :roll: Nepřekrucuj.

To ona ale píše! A ty ji říkáš, ať neřeší hlouposti, že slušný chlap neexistuje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
18.11.19 20:03
@Katchulina píše:
Já posílám a ve škole jestli se takhle děti baví, to úplně nejde ovlivnit. Jde jim vysvětlit, že je to sprosté ale každé dítě se s tím setká. To ale neznamená, že se tak doma budou bavit máma s tátou ne? Jaký vzor jim asi tímto předáš?

Vidím to stejně. Takhle spolu mluví jen kanálové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
18.11.19 20:05
@Anonymní píše:
@Varya no jasně. Řeknu mu že nejsem žádný vůl ať mi tak prosim neříká. Nějaký čas si dá pozor než mu to zas ujede. No a když je sprostý v nervech to jen čumím jak to lítá tak se zeptám jestli si dělá srandu a proč mi nadává. No vždycky se omluvi, že to tak nemyslel, ale je to hrozný že nejdřív nadává a pak přemýšlí.

Čím dřív ho pošleš do háje, tím líp. Vždyť je to primitiv, co se ani ovládat neumí. :roll:
Kdykoliv někam půjdete, budeš se za jeho výrazivo stydět. A hlavně si s ním nepořizuj děti! Určitě máš na to, najít si někoho normálního, a tohoto tvora vypusť zpět do oběhu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat