Pocit nevěry

Anonymní
18.11.19 17:08

Pocit nevěry

Dobrý den,
už několik týdnů mě trápí pocit, že je mi manžel možná nevěrný. Jsme spolu už 17 let, máme dva malé kluky. Vztah máme krásný, sex je poslední dobou velmi dobrý, ale vím, že i to může značit nevěru. Manžel teď chodí každé úterý do hospody, jednou už se vůbec nevrátil domů. Připadá mi divná ta pravidelnost, přitom je to pokaždé s jinou partou, někdy prý z práce, ale vždy úterý. Na mobil heslo nemám, ale hledí do něj celé večery. Nemám žádný důkaz, jen prostě pocit. Nikdy jsem nebyla žárlivá, a to ani když mé vztahy v raném mládí skončily ze strany kluků. Prostě žárlivost není moje vlastnost, ale ten pocit tu je. Nestrojí se lépe. Vydělává tolik peněz, že já ani nemůžu mít přehlad jestli více neutrácí. Já mu věřím, logicky mi vychází, že ne, ale každou chvíli se stane nějaká maličkost, která mě praští přes srdce. Jako teď přiletěli hlavouni ze Států a měla být večeře ve středu. To spolu chodíme do tanečních (pro dospělé) a měl jít potom od osmi na večeři. Já se odivila, že až tak pozdě půjde na obchodní večeři. A dneska mi jen tak mimochodem sdělil, že přiletěli dříve nebo ani nevím a večeře je přesunutá na zítra - úterý. Trápí mě to, mám mu říct, že mu nevěřím a promluvit si? Nechci se trápit zbytečně, na druhou stranu nevěru mi asi nepřizná. A stálo by to nějaké vůbec zato sejít se jen tak na pár hodin? Měli jste to někdo taky nějak tak podobně?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

18.11.19 17:12

Tak ho jednou v úterý stopuj a uvidíš.

• Nahlásit
1706
18.11.19 17:12

Navrhuji začít u palečnic - však on povolí :-)
Nevěra se většinou provalí ale věrnost dokázat nejde.
Takže asi to zatím hodit za hlavu, to co má přijít před tím stejně neutečeš.

• Nahlásit
1706
18.11.19 17:14
@Bellatrix Lestrange píše:
Tak ho jednou v úterý stopuj a uvidíš.

Co třeba alkohol testr po návratu?

• Nahlásit
18.11.19 17:24

@Josef_t A proč? někdo si dá v hospodě kafe a limču.

• Nahlásit
Anonymní
18.11.19 17:32

No, divný to je a na šestý smysl já dám.
Tak ho v úterý zkontroluj a uvidíš…
Sejít se na pár hodin stačí a ano, přesně takhle se to děje. Prostě někdo pravidelně jakoby chodí do hospody/na jógu/keramiku atd., a přitom se schází s někým jiným. Říká se tomu alibi..

• Nahlásit
18.11.19 17:37

Tak otázka je jestli to chceš vědět. Jestli ano zeptej se ho kam na tu večeři jdou a zajdi se tam povídat.

• Nahlásit
Anonymní
18.11.19 17:42

Jako není to úplně každé úterý. Ale často jsem uklidněna tím, že příští týden nikam nejde a pak se to zase nějak tak sejde a skončí to v úterý v hospodě. Teď přišel domů a já se ho ptala opatrně proč to přesunuli a on byl tak upřímně naštvaný, že ho to nebaví na ty večeře chodit. Jestli se provalí nevěra, tak prohlásím, že je nejlepší herec.

• Nahlásit
Anonymní
18.11.19 17:49
Náměsíčná
@Josef_t píše:
Co třeba alkohol testr po návratu?

Tak alkohol si myslím, že cítím. Teď mě napadá, že když jsem mu jednou volala, tak jsem i slyšela kamarády. Nevím, švagr, spokojený papík s pupkem byl také nevěrný. Možná mě to nějak zasáhlo, do něj bych to byla neřekla. Přitom v tu dobu švagrovou osahával tak, že jsme nevěděli kam s očima.
zakladatelka

• Nahlásit
21717
18.11.19 17:53

Ja bych se sla normalne podivat kam jezdi.Jako za debila bych byt nechtela, ta bolest by mi za to nestala. Hlavne ta predstava, ze jak busi s tebou, busi v utery s jinou? No dekuji pekne, to fakt ne.Ale jeste bych nemalovala certa na zed, treba se fakt nic nedeje, ale ja osobne bych na to nespolehala.Ale promysli si, co bys udelala, kdyby se to potvrdilo.

• Nahlásit
Anonymní
18.11.19 17:53
@Anonymní píše:
No, divný to je a na šestý smysl já dám.
Tak ho v úterý zkontroluj a uvidíš…
Sejít se na pár hodin stačí a ano, přesně takhle se to děje. Prostě někdo pravidelně jakoby chodí do hospody/na jógu/keramiku atd., a přitom se schází s někým jiným. Říká se tomu alibi..

Můžu vědět, co z toho má ta milenka? Nerýpu, chci to pochopit. Přeci, když se se mnou chlap vyspí a pak jde jinam, tak jsem za trubku sama před sebou a jakoby zneužitá. Ale, že milenky jsou to vím, tak to něco z toho asi mají. Byla jste některá nezadanou milenkou a co vás k tomu vedlo, co jste z toho měly?

• Nahlásit
21717
18.11.19 17:56
@Anonymní píše:
Můžu vědět, co z toho má ta milenka? Nerýpu, chci to pochopit. Přeci, když se se mnou chlap vyspí a pak jde jinam, tak jsem za trubku sama před sebou a jakoby zneužitá. Ale, že milenky jsou to vím, tak to něco z toho asi mají. Byla jste některá nezadanou milenkou a co vás k tomu vedlo, co jste z toho měly?

Ze by sex? :mrgreen:

• Nahlásit
21717
18.11.19 17:57

Ale ne, milenku jsem nedelala, na to jsem moc hrda, hrat druhy housle.

• Nahlásit
Anonymní
18.11.19 18:03

Zcela upřímně by tohle bylo pod mojí úroveň nějaký sledování :) a pokud tam bude s kamarády, tak se může právem naštvat. Když už ze sebe chceš dělat chudinku a stíhačku, tak tam pošli aspoň nějakou kamarádku, kterou nezná, ať mrkne, jestli tam je :)

• Nahlásit
Anonymní
18.11.19 18:05

Milenka muže být také zadaná - a muže jen v úterý :woman_shrugging_tone2:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama