Znamení? Mám mít obavy?

Anonymní
18.11.19 15:31

znameni? mam mit obavy?

Dobry den
s manzelem jsme spolu 23 let, mame 15leteho kluka, vcera jsem se probudila se silenou bolesti v krku a hlavy, no normalne jsem musela doma fungovat, ale u toho jsem jako, ze vzdychala, hekala, tak kolem 5 jsme jeli na pohotovost, angyna jak prase a zanet ucha :,( no bolelo me ucho jak me to pichalo, tak sem manzela poprosila jestli se muzem stavit jeste v obchode at si muzu udelat polevku, u kasy jsem uz padala na hubu tak rikam, ze jdu do auta…manzel prisel a ja si uvedomila, ze jsem zapomela na cesnek, jestli tam muze skocit,…no zarval na me neco „ty pitoma kravo, drz uz hubu, dej mi pokoj, celej den posloucham jen tvoje stiznosti, jedu s tebou k doktorovi a ty furt buzerujes“…no ja zustala jak oparena, doma si zalezl do sveho kutlochu, vylezl asi az v 10 a lehl si ke me na sedacku, to jsem odesla, on neco "jak chces " za pul hodiny sel spat, ja zustala na gauci, rano me proobudil pusou a udelal mi snidani, cely den mi chodi smsky, jak ho to mrzi, ze byl unavenej…no prijede domu kolem seste, predpokladam ze s kytkou a ja nevim jak reagovat, kluk je nastesti na intru tak nebude pritomnej nejakymu vyrikavani…nikdy todle neudelal, vydesilo mne to, nikdy na me nevztahl ruku, kluka bouchnul jednou, ale opravnene, kdyz bylo klukovi cca 6 tak jsme meli krizi, jinak krasne manzelstvi, do vcera bez konfliktu…mam se bat, ze je to pocatek nasili a nebo byl fakt unavenej a ja fakt otravna? :( uff, gratuluji kdo docetl cele
prosim anonym nebo smazat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.11.19 15:35
@Anonymní píše:
Dobry den
s manzelem jsme spolu 23 let, mame 15leteho kluka, vcera jsem se probudila se silenou bolesti v krku a hlavy, no normalne jsem musela doma fungovat, ale u toho jsem jako, ze vzdychala, hekala, tak kolem 5 jsme jeli na pohotovost, angyna jak prase a zanet ucha :,( no bolelo me ucho jak me to pichalo, tak sem manzela poprosila jestli se muzem stavit jeste v obchode at si muzu udelat polevku, u kasy jsem uz padala na hubu tak rikam, ze jdu do auta…manzel prisel a ja si uvedomila, ze jsem zapomela na cesnek, jestli tam muze skocit,…no zarval na me neco „ty pitoma kravo, drz uz hubu, dej mi pokoj, celej den posloucham jen tvoje stiznosti, jedu s tebou k doktorovi a ty furt buzerujes“…no ja zustala jak oparena, doma si zalezl do sveho kutlochu, vylezl asi az v 10 a lehl si ke me na sedacku, to jsem odesla, on neco "jak chces " za pul hodiny sel spat, ja zustala na gauci, rano me proobudil pusou a udelal mi snidani, cely den mi chodi smsky, jak ho to mrzi, ze byl unavenej…no prijede domu kolem seste, predpokladam ze s kytkou a ja nevim jak reagovat, kluk je nastesti na intru tak nebude pritomnej nejakymu vyrikavani…nikdy todle neudelal, vydesilo mne to, nikdy na me nevztahl ruku, kluka bouchnul jednou, ale opravnene, kdyz bylo klukovi cca 6 tak jsme meli krizi, jinak krasne manzelstvi, do vcera bez konfliktu…mam se bat, ze je to pocatek nasili a nebo byl fakt unavenej a ja fakt otravna? :( uff, gratuluji kdo docetl cele
prosim anonym nebo smazat

Každému můžou bouchnout saze. Jestli se nikdy nic takovýho nestalo, nikdy na tebe nevztáhl ruku… Je to blbý, ale nikdo nejsme dokonalý..

• Nahlásit
  • Citovat
14471
18.11.19 15:38

Jako jestli to bylo jednou, lituje toho, měl toho třeba přes den hodně v práci, byl unavený, tak se stane že člověku rupnou nervy, nemělo by se to dít, ale sme jenom lidi. Uvidíš s jakou přijde večer, ale z jednoho podrážděného zarvani bych hned nededukovala domácí násilí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 15:40

No, já bych pochopila výbuch, pochopila bych, že řekl, že ho buzeruju, že kolem mě lítá atd, ale teda tu pitomou krávu bych jen tak nerozdýchala… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12566
18.11.19 15:43

No mně by tohle opravdu zarazilo a dost mrzelo. U nás to funguje tak, že když už toho jeden máme dost nebo jsme fakt unavení, tak to na rovinu řekneme. Tohle mně přijde jak chování pitomce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5793
18.11.19 15:43

No já tedy nevím, ale když je ti tak blbě, tak je snad normální, že tě partner vezme k lékaři a tu polévku ti uvaří on a ne, že na tebe bude blbě řvát, když má náhodou něco udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 15:44

@Kriss Tina ano, pockam s cim prijde, rozhodne nechci, hned malovat certa na zed, ale nikdy nevis..prave ze nevim z ceho by mel byt unaveny..v sobotu jsme se valeli asi do pul 10,pak se dival na film, akorat delal neco na zahrade, pak vecere a kino…vcera u nas bylo hnusne tak kutil neco na pude…nevim no :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.11.19 15:45

@Ann-Sylvie me nejvic mrzi, ze mi vycetl, ze me musel vzit k tomu doktorovi :,(

• Nahlásit
  • Citovat
27666
18.11.19 15:46

Tak se zamysli jestli náhodou nejses taková ta věcně si stezujici a prudici manželka… třeba měl doted svatou trpělivost a včera už to přeteklo… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
18.11.19 15:48

Tu pitomou krávu bych teda nerozdejchala :nevim: :nevim:…a souhlasím s mado, jak jako abych si mohla uvařit polévku??? Snad on ne?? To by mě manžel hnal, teda asi by mi nedovolil dělat nic celej den a k doktorce by vezl hned ráno… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14471
18.11.19 15:51
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ano, pockam s cim prijde, rozhodne nechci, hned malovat certa na zed, ale nikdy nevis..prave ze nevim z ceho by mel byt unaveny..v sobotu jsme se valeli asi do pul 10,pak se dival na film, akorat delal neco na zahrade, pak vecere a kino…vcera u nas bylo hnusne tak kutil neco na pude…nevim no :(

A jak ses celej den chovala? Chodila si a hekala, vzdychala a stěžovala si nebo si za ním prostě přišla s tím, že ti není dobře a že bys ráda k dr? Mě by totiž třeba taky nebavilo celý den poslouchat něčí vzdychani a stěžovani a taky bych nebyla zrovna příjemná (ne že bych třeba chlapa hned servala, ale řekla bych mu ať narovinu řekne co mu je a podle toho se teda zařídíme…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 15:54
@Anonymní píše:
@Ann-Sylvie me nejvic mrzi, ze mi vycetl, ze me musel vzit k tomu doktorovi :,(

No, celé to tak nějak nezvládl. :? Popravdě řečeno měl nakoupit a uvařit sám, když už. Nadávky nejsou na místě, pokud jsi nemocná a je ti špatně. Dítě přece taky neseřveme, když kňourá… :?
Ale tak omluvu bych přijala, když se to stalo poprvé a máte jinak dobrý vztah…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 15:54

@veria to ne myslim ze ne, spis lamentuju ohledne kluka, ze si neuklidil ponozky… nic po nem nechci, maximalne, aby koupil po ceste pecivo, to on je spis takova ta knucirna, furt ze ho boly nohy, zada, k doktorovi me za tu celou dobu vezl asi ctyrikrat, nemocna ze musim lezet jsem podruhe, po porodnici jsem taky musela hned 100% fungovat, a stezovala jsem si spis kamoskam…coz je fakt malo, nereknu kdyby byla treba narvana cekarna a my tam sedeli tri hodiny, ale trvalo to max 20 min, leky mi dali hned v nemocnici. nj kvuli blbymu cesneku, se to po…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.11.19 15:57

@Kriss Tina vzdychala jsem ale on byl na pude, tak pokud me slysel neco rict trikrat u obeda tak je to moc :nevim: jeho problemky ja posloucham ob den, ale nervu na nej, a k doktorovi sem poprve pozadala kolem 2 a on, ze musi neco dodelat at si lehnu, ze to prejde, v pet uz sem fakt knucela tak se smiloval…

• Nahlásit
  • Citovat
27666
18.11.19 15:57

Jako jestli to bylo poprvé, se omluvil, chová se normálně a přijde s kytkou tak bych to už nepitvala, kszdy muže někdy vybouchnout i ten nejmírnější člověk. A ty jsi asi trochu hystericka, když takovou blbost resis, dobre ta nadávka byla přes čáru ale už bych dávno neresila za těchto okolnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama