Partner se chová hnusně

14
18.11.19 09:00

Partner se chova hnusne

Dobry den vsem,

uz jsem tu jednu diskuzi zakladala. A chtela bych znat Vas nazor na partnerovo chovani.
Zacal se proste najednou chovat divne - uplne bez respektu, lasky. Dam priklad: lezime v posteli, hladim si pejska a on mi rika: „udeluju ti zakaz hladit si myho pejska“. Pry to mela byt strasna sranda a ja jsem to nepochopila a on se urazil, ze se tomu nesmeju jako protrzena. No nevadi. A takovych prikladu by bylo vic. Neustale me poucuje jak mam co delat a kdyz nahodou udelam neco co neni podle jeho predstav, tak uplne vidim tu skodolibost ve tvari.
Nebo treba dela neco v kuchyni, sam pro sebe si neco povida, ale dost nahlas na to abych to zaznamenala, tak se ptam „co“ a on „budes mi rikat pane“. Samozrejme to ma byt zase strasna sranda.
On se opravdu chova jako kdyby byl pan a ja jenom jeho sluzticka, ho*no na jeho podrazce. Pritom je zadluzeny, bez penez, kdyz neco potrebuje musi jit skemrat za mnou, taky se rad napije… Prijde mi jako kdyby podvedome vedel, ze je k nicemu, tak si to musi alespon nahrazovat timhle chovanim. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6903
18.11.19 09:03

Honí se aspoň zbytek ega na vás, jelikož si to necháte líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
18.11.19 09:04

No tak ho kopni do riti a nebudes muset zakladat dalsi diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
18.11.19 09:05

@nevim1990 a proč si s takovým debi.lem???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
18.11.19 09:05

@Cenarius ja si to nenechavam libit. Jenze kdyz po nem vystartuju co si to dovoluje, tak se urazi a okamzite jsem ja ta spatna a na nej zla. Uplne to otoci na me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
18.11.19 09:07

@nevim1990
V tomhle věku (jestli teda číslo v nicku je rok narození) snad už víš, co sneses a co ne. Jestli to to vadí a on to ani po nějaké rozumné promluve nerespektuje, tak se na nej vykasli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10449
18.11.19 09:08

@nevim1990 Ahaa, to je ten, co si myslí, že mu všechno koupíš a vše zaplatíš viď? A ještě si bude hrát na velkýho šéfa. Proč s ním pořád jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6903

@nevim1990 manipulátor, další důvod od něj utíkat. Stáhne vás po psychické, fyzické i finanční stránce ke dnu. Záleží na vas z jaké hloubky se pak chcete hrabat zpet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19114

Je jednodušší založit diskuzi a litovat se, než sebrat zbytek sebeúcty a vyhodit ho ze svýho života, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487

Pokud nemáte děti, rozejdi se s ním. To není partner pro život. Jak jste spolu dlouho, co na něj tvoje rodina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7046
18.11.19 09:11

A proc tedy s nim jsi? Co ti tohle dava? Zadluzeny, chovat se neumi, pije, vsechno platis. Pokud nejsi naivni osmnactileta spasitelka, ale dospela zena, pusobi to bohuzel strasne zoufale a tak, ze na lepsiho nemas.
Utikej, dokud v tom nejsou deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4418
18.11.19 09:11
@nevim1990 píše:
Dobry den vsem,uz jsem tu jednu diskuzi zakladala. A chtela bych znat Vas nazor na partnerovo chovani.
Zacal se proste najednou chovat divne - uplne bez respektu, lasky. Dam priklad: lezime v posteli, hladim si pejska a on mi rika: „udeluju ti zakaz hladit si myho pejska“. Pry to mela byt strasna sranda a ja jsem to nepochopila a on se urazil, ze se tomu nesmeju jako protrzena. No nevadi. A takovych prikladu by bylo vic. Neustale me poucuje jak mam co delat a kdyz nahodou udelam neco co neni podle jeho predstav, tak uplne vidim tu skodolibost ve tvari.
Nebo treba dela neco v kuchyni, sam pro sebe si neco povida, ale dost nahlas na to abych to zaznamenala, tak se ptam „co“ a on „budes mi rikat pane“. Samozrejme to ma byt zase strasna sranda.
On se opravdu chova jako kdyby byl pan a ja jenom jeho sluzticka, ho*no na jeho podrazce. Pritom je zadluzeny, bez penez, kdyz neco potrebuje musi jit skemrat za mnou, taky se rad napije… Prijde mi jako kdyby podvedome vedel, ze je k nicemu, tak si to musi alespon nahrazovat timhle chovanim. :pocitac:

No to je partie, zadlužený, bez peněz, rád se napije..a ještě si hraje na pána..proč si s takovým kre..m?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20137
18.11.19 09:19

A co my s tím jako? Jestli z každý věty děláš tragédii a všechno bereš smrtelně vážně, tak to taky musí být žůžo s tebou :roll: asi na lepšího partnera nemáš, když s ním pořád jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
18.11.19 09:28
@nevim1990 píše:
@Cenarius ja si to nenechavam libit. Jenze kdyz po nem vystartuju co si to dovoluje, tak se urazi a okamzite jsem ja ta spatna a na nej zla. Uplne to otoci na me.
..a ty hned sklapneš paty a ještě se omluvíš, že? :zed: :zed: Ano, buď ta špatná a dej mu to patřičně najevo. Pokud s ním tedy dál plánuješ ztrácet čas :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15539
18.11.19 09:31

:roll: To je materiál zase… Proč s ním zůstáváš? Co ti lidé poradili v té minulé diskuzi?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat