Kdy se ozývají ex?

Anonymní
18.11.19 08:30

Kdy se ozývají ex?

Kdy se Vám ozývali ex? Mně: Když se chtěli vrátit. Když měl výčitky a chtěl se omluvit, aby je neměl. Když si mě chtěl držet jako zadní vrátka. Když si chtěl zakukat. Když si nebo mě chtěl ukázat jak se má líp než já a zvednout si ego. Když byli v háji a nedařilo se jim např při rozvodu, po rozchodu apod. Žádný šťastný a spokojený ex mě nikdy nekontaktoval, ale někdy to zkoušeli předstírat. Vlastně nikdy njim nešlo o mě, ale vždy jen o ně. Jak se mám nebo pokec byl jen záminkou, abych šla. Co vy kdy vás po čase kontaktovali ex? (Situaci, že si jedou pro věci nemyslím). Díky A - jsem teď po rozchodu tak prosím A ať mě tu expřítel nevyšťourá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1066
18.11.19 09:02

Hmm, takže čekáš až se ozve. Se taky nemusíš dočkat :mrgreen: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6755
18.11.19 09:05

Což je občas ta nejlepší situace, co by za to spousta lidí dala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2910
18.11.19 09:12

Když se chtěl pochlubit, že po cca dvouměsíční známosti čekají miminko :P. Byla jsem neuvěřitelně šťastná, že ta těhotná nejsem já :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
18.11.19 09:23
@Anonymní píše:
Kdy se Vám ozývali ex? Mně: Když se chtěli vrátit. Když měl výčitky a chtěl se omluvit, aby je neměl. Když si mě chtěl držet jako zadní vrátka. Když si chtěl zakukat. Když si nebo mě chtěl ukázat jak se má líp než já a zvednout si ego. Když byli v háji a nedařilo se jim např při rozvodu, po rozchodu apod. Žádný šťastný a spokojený ex mě nikdy nekontaktoval, ale někdy to zkoušeli předstírat. Vlastně nikdy njim nešlo o mě, ale vždy jen o ně. Jak se mám nebo pokec byl jen záminkou, abych šla. Co vy kdy vás po čase kontaktovali ex? (Situaci, že si jedou pro věci nemyslím). Díky A - jsem teď po rozchodu tak prosím A ať mě tu expřítel nevyšťourá.

No podle tvého příspěvku máš za sebou neuvěřitelně bohaté zkušenosti. Kolik jsi těch vztahů prosímtě měla?
Já teda s manželem 18 let, před tím dva vztahy kratší, oba to jsou naštěstí zralí a vyrovnaní chlapi a s oběma jsem doteď kámoška. Neměli potřebu mi nikdy nic dokazovat nebo se nějak ozývat a někam mě zvát, normálně se znám i s jejich partnerkama a máme klasický vztah. Myslím, že oba mě mají rádi a vždycky by pro mě udělali maximum, ale to je asi tak vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 09:42

@bigl Kámoška? když tě nikam nezvou nebo se ani neozývají? Asi jsem to nepochopila. Jinak u mě za těch 20 let randění těch vztahů pár bylo no. Bohužel buď nechtěli děti nebo nám to neklapalo a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 09:52
@vlker píše:
Když se chtěl pochlubit, že po cca dvouměsíční známosti čekají miminko :P. Byla jsem neuvěřitelně šťastná, že ta těhotná nejsem já :mrgreen:.

Mně pozval na kávu, vyprávěl mi jak poznal svoji spřízněnou duši, je šťastný a zamilovaný a spokojený a když se připil tak z něj vylezlo, že mu na žádost o ruku řekla ne. Chtěl u nás přespat… tak jsem ho vzala k nám, usadila na gauč, a když jsem v kuchyni ohřívala večeři tak zachrastil klíč v zámku a přišel přítel. No on zrudl a skoro z toho bytu utekl. Si asi myslel, že spolu budeme v noci sami :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
290
18.11.19 09:59

Tak asi také záleží na tom jak se rozejdete, jestli v dobrém a nebo zlém. Každopádně bývalí toho nakecaji a půlka z toho není pravda jen si chtějí zvednou ego a ujistit se že se mají líp. Vím z vlastní zkušenosti, bývalí se také furt ozýval a jakmile zjistil že jsem spokojená tak od té doby o něm nevím. Ne že by mi to vadilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
18.11.19 10:16
@Anonymní píše:
@bigl Kámoška? když tě nikam nezvou nebo se ani neozývají? Asi jsem to nepochopila. Jinak u mě za těch 20 let randění těch vztahů pár bylo no. Bohužel buď nechtěli děti nebo nám to neklapalo a tak.

Ne, nezvou. Občas si napíšeme, ale spíš výjimečně, musí to mít nějaký důvod. Např. v létě jsme byli na dovolené v zahraničí v místech, kde to ten jeden dobře zná, tak jsme si párkrát napsali jak to tam máme a tak. Vídáme se asi 1×-2× za rok na nějaké společné akci i s jeho rodinou.
Když jsem jednou potřebovala vyřešit něco osobně, tak se maximálně zařídil tak, abychom se mohli sejít sami dva a pořešili to - bylo to něco, čemu on rozumí.
Ten druhý žije na druhém konci republiky, tak spíš se sledujeme občas jen přes FB, ale vím, že kdybych tam měla cestu, tak na kávu zajdeme.
Oni mě nezvou, protože ví, že by to nemělo smysl, všichni máme rodiny a jiné vztahy, ale já jsem ráda za to, že mi nevymizeli ze života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32770
18.11.19 10:59

Tak ten poslední, se kterým čekám dítě, se ještě neozval. Proč asi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 11:07
@PaníKadrnožková píše:
Tak ten poslední, se kterým čekám dítě, se ještě neozval. Proč asi :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ten je dobrej, teda doufám, že je to vtip.
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 11:14

Vloni se mi ozval po 10 letech, jelikoz jsem mela po porodu, tak jsem nemela cas resit nesmysly a pozdeji jsem se dozvedela od znamych, ze se rozvedl s tou co me za ni tenkrat vymenil:-) jako potesilo, to priznavam. Ale taky by me zajimalo, kolikata jsem byla na seznamu…toz asi mu pisnu, jsem zvedava:-)

• Citovat
  • Nahlásit
32770
18.11.19 11:15
@Anonymní píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ten je dobrej, teda doufám, že je to vtip.

Neni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21101
18.11.19 11:47
@PaníKadrnožková píše:
Neni :lol:

Jak jste spolu byli dlouho než jsi otěhotněla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
18.11.19 11:50
@Klopotkova píše:
Jak jste spolu byli dlouho než jsi otěhotněla?

To by mě taky hrozně zajímalo, jestli to nejni vlezlý.. :roll: A to Kadrnoha vzal roha hned, jak se to dozvěděl nebo třeba 3 měsíce byl ok a pak si usmyslel, že není zralej? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat