Zamyšlení nad muži

18.11.19 09:16

Zamyšlení nad muži

Občas mě přivedete na ty správné myšlenky, třeba tomu bude i teď :-) nedávno jsem s kamarádkou řešila muže, který ustavičně tvrdí, že ženu nemiluje a nechce společný život, dokonce si našel nějakou náhradu, nicméně kdykoliv ona zažívá nějaký problém, on je tu pro ni a pomáhá, jezdí několik set kilometrů, uvolní se z práce jen aby ji vyšel vstříc a pomohl ji. Ona se trápí protože neví co od něj očekávat, má ji rád, to ano, ale něco má v hlavě asi zablokované a neumí se přes to pozvednout a do toho ta nová, kterou s ní vlastně podvedl a teď čekaj mimino - s kamarádkou. A opět to stejné, kdykoliv potřebuje, on je tu pro ni, ALE dítě nechce. Vím, zní to jako historka puberťáků, což oni už dávno nejsou :D také vím, že tuhle situaci neměla vůbec dopustit a odejít za včasu, ale co teď? Jak s tím naložit? Mají se rádi, mají mezi sebou bariéry, neumí si představit společnou budoucnost ale dítě se tady za chvíli objeví a bude je potřebovat oba. Dokáže muž dělat takové věci (pomáhat, starat se..) aniž by neměl víc než rád? Já myslím že ne. Co se týče zodpovědnosti, ta vypadá jinak když je tady dítě. Dokáže muž tohle dělat a zároveň mít jiný vztah aniž by to dotyčná věděla?
Další příběh je jiné mé kamáradky, celkem mladá si našla partnera, rozešla se s ním, jelikož ji nevyhovoval jeho styl života, po dlouhé době ji uhnal zpátky, udělali si dítě, vzali se, žijou spolu 15let a posledních 6-7let je to znovu ve starých kolejích. Ona hotová, protože nechce rozbít rodinu, manžela miluje ale on nevidí, neslyší.
Nejsem ta, co by zahodila vztah pro nějaký problém, problémy patří k životu a vztahu, ale jak z takových situací vyjít se vztyčenou hlavou aniž by udělaly tlustou čáru za současnými partnery?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2255
18.11.19 09:30

To ale není o mužích, ale o těch ženách. Když někdo neumí, nechce uvažovat reálně, přeje si něco co se stát nemůže, nechá se uhnat i když ví, že to nemá budoucnost, že tam není to co má být, tak to pak vytváří situace, které popisuješ. Se vztycenou hlavou se dá odejít od všeho, jen to chce, aby to žena prijmula jako své rozhodnutí a za tím si stála. Pak nemá o čem pochybovat, má svou pravdu a může to hrdě ukončit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
18.11.19 09:37

Pro hodně žen je nejdůležitější „nebýt sama“,nevidí, neslyší. Ti muži dělají, co umí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 09:40

Další slušnej a hodnej chlap, kterej se díky těmto vlastnostem nabíhá na vidle :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 10:01

@pohledzdruhestrany
Kterej? První nebo druhej? :lol:
U toho prvního- ona si přece sama to dítě nedala do břicha, tak jakýpak vidle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 10:02

@Martha03 po bitvě je každý generál, to víme. Ona byla tehdá mladá, nezkušená, věřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 10:03
@Eveline132 píše:
@pohledzdruhestrany
U toho prvního- ona si přece sama to dítě nedala do břicha, tak jakýpak vidle.

jde mi o to, že chlap je ochotnej exce nebo ženský v nevztahu pomáhat, to je docela charakter ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1357
18.11.19 10:05

Když holka potřebuje, on přijede, pomůže… A pak je z toho pomáhání najednou zaděláno na mimino.

Zřejmě tuším, proč jí tak ochotně jezdí „pomáhat“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 10:08

@pohledzdruhestrany nezištně? Já ti nevím, (snad nevadí tykání, na internetu…) co říkala, v době kdy se scházeli měl několikrát narážky na vztah co byl mezi nimi, sexuální narážky atd atd.. já osobně jsem čekala, kdy mi řekne, že jsou opět spolu pár. Po rozchodu ji také několikrát psal jak se má, prý ho to jen zajímalo. Tak si říkám, že o charakteru to moc nebude. Ale třeba mám vážně chybnou představu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 10:10
@Eveline132 píše:
@pohledzdruhestrany nezištně? Já ti nevím, (snad nevadí tykání, na internetu…) co říkala, v době kdy se scházeli měl několikrát narážky na vztah co byl mezi nimi, sexuální narážky atd atd.. já osobně jsem čekala, kdy mi řekne, že jsou opět spolu pár. Po rozchodu ji také několikrát psal jak se má, prý ho to jen zajímalo. Tak si říkám, že o charakteru to moc nebude. Ale třeba mám vážně chybnou představu. :nevim:

prostě slušnej chlap s charakterem, kterej si rád zcela nezávazně zapíchá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 10:12

@pohledzdruhestrany :lol: blbost! Když spolu spali, již si údajně začínal něco nového. Tak jsem padlá na hlavu. V začátku mám plnou hlavu ‘čerstvého masa’ a nespím s ex. Top charakter tedy :zed: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1357
18.11.19 10:18
@Eveline132 píše:
@pohledzdruhestrany
U toho prvního- ona si přece sama to dítě nedala do břicha, tak jakýpak vidle.

No ve skutečnosti dala. To ona dobrovolně spala s chlapem, který jí řekl, že s ní vztah nechce, a ještě si hledal jinou. Kdyby spala jen se svým oficiálním partnerem, tak se do této situace nedostane.

Ale špatnej je ten chlap, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 10:21

@Tomkins na tohle jsou vždycky dva. Měl možnost kalhoty zapnout a odejít. Kdyby vážně nechtěl a byl zakoukaný jinde, není toho ani schopen. Myslím si.
Ne, nemyslím si, že je chyba jen u toho muže. Psala jsem již v příspěvku, že mi je jasné, že toto neměla vůbec připustit. U mě by nebyla šance, ale já jsem jiný případ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
18.11.19 10:28

A co se zamyslet nad těmi ženami, proč podobné vztahy udržují?

Trochu to na mě totiž dělá dojem, že obě doufaly v nějaké převychování partnerů, že prvního k něčemu dotlačí a druhého rovnou převychová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 10:37

@Josef_t dotlačila by tě tvá bývalá partnerka k sexu kdyby jsi byl zamilovaný do někoho jiného? Rozumím jak to myslíš, v tom prvním případě se musím zastat kamarádky, jelikož ten její partner byl většinou ten, co chtěl nějaký kontakt udržet. Ale když už povolila, otočil. V tom druhém případě, uznávám že byla chyba uvěřit. Starého psa novým kouskům nenaučíš… ale opět musím říct, že on několik let opravdu o rodinu pečoval, jasně, měl své zájmy, to je v pořádku, ale na prvním místě je pro mě (pro kamarádku také) rodina. Tu rodinu mu dala, on pár let fungoval a po letech otočil. Uznávám, že je chyba na všech frontách. Ale příjde mi smutné aby děti vyrůstali bez obou rodičů, pokud k sobě nějaké city chovají. Souhlasím, nejdřív změny sebe a následně můžeš očekávat reakce/změny. Ale co mají dělat, to poradit neumím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama