Lekce tanců pro dospělé

1451
18.11.19 14:46

lekce tancu pro dospele

Ahoj, chci zacit od noveho roku chodit na vecerni tanecni lekce, chodi nektera z vas? tanci se jen se svym partnerem nebo se to strida? zacina se od nuly, nechodila jsem na ss do tanecnich? je to na pul roku, kazdy mesic jiny tanec, na strankach nejsou napsane, jake se tak standartne tanci? na konci je nejaky zaverecny ples?…dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

672
18.11.19 14:52

My s manzelem chodili, nikdo se nestridal :lol: u nas se dalo vybrat zda chodit na zacatecniky ci pokrocile. v prubehu kurzu byly i tematicke plesy, nepovinne samozrejme… radi vzpominame… tak az deti odrostou budem zase chodit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
18.11.19 14:56

@llida tak super dlouho jsem manzela premlouvala a dal si podminku, ze budem tancit jen spolu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
18.11.19 15:30
@Peggy54 píše:
@llida tak super dlouho jsem manzela premlouvala a dal si podminku, ze budem tancit jen spolu :roll:

Nechápu. To je takový žárlivec???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
18.11.19 15:33

@Kelen je ale v norme, jemu by nevadilo kdybych tancila s jinym, ale spis je hrozne introventni a predstava, ze by mel tancit s nejakou pani v letech, co by chtela si povidat ho pry desi, :mrgreen: ze uz se mu zdalo, ze pro nej prisla ruzickova z popelky tak chtel vycouvat :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
18.11.19 15:38

@Peggy54 aha :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
18.11.19 15:53

Já chodila taky s partnerem. Nikdo se tam nestřídá. Tančíte jenom s vlastním. My měli 10 lekcí po dvou hodinách, takže to vycházelo na 2 měsíce a půl. Bývají po každým semestru plesy. A mají kurzy pro začátečníky a pak to pokračuje jako ve škole. 1.třída-začátečníni, 2.třída-mírně pokročilý atd. Navazují na sebe. Ale pokud se na to necítíte můžete absolvovat klidně 1. třídu dvakrát. Jak vám to vyhovuje. V 1 se učíte všechny tance, základný kroky. Ve 2 se pak přidávají otočky a prodlužuje se choreografie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
18.11.19 16:00

@Shak a ty plesy jsou verejne? blb tchan prohlasil, ze jsme dve kostata, ze budem jak strasaci v poli :zed: tak aby pak koukal :) urcite dame to nejvice zakladni, umime jen polku :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
18.11.19 16:15

Všichni kamarádi co netančí mi říkají, že si pamatují jen cha-chu z tanečních. Takže to vypadá, že cha-cha je základ :lol: Ono se to nezdá, ale polka je docela těžká, co se týče technické části. Pokud to nechcete tančit jako amatéři. Jinak „veřejná“, jak se to vezme. Kupují se tam vstupenky/lístky předem (je omezený počet míst), ale samozřejmě, můžete si jich koupit kolik chcete, takže tam můžete klidně pozvat celou famílii. Ale záleží asi na TŠ, každá to může mít jinak. Říkám co mám já zkušenosti. Ale nebojte se to dáte. A když vám to ze začátku nepůjde, no a co, proto tam chodíte, abyste se to naučily :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
18.11.19 16:57

@Shak my zkouseli sambu a walt podle yt a myslim ze jako prkna nejsme, ale uvidime tam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
18.11.19 17:56
@Peggy54 píše:
Ahoj, chci zacit od noveho roku chodit na vecerni tanecni lekce, chodi nektera z vas? tanci se jen se svym partnerem nebo se to strida? zacina se od nuly, nechodila jsem na ss do tanecnich? je to na pul roku, kazdy mesic jiny tanec, na strankach nejsou napsane, jake se tak standartne tanci? na konci je nejaky zaverecny ples?…dekuji

Jak muze chlap dobrovolne chodit do tenecnich. Pohupovat se tam jak buzna v nepohodlnych hadrech a ucit se variaci dementnich kroku aby se zenska mohla naparovat na nejakym mistnim plese za rok. Nikdy by me tam nikdo nedostal!

Vzdy v takovych lekcich je par mistnich blbecku, kteri tanci dobre a na zvedani ega chodi do tehle kurzu aby mohli hazet machry na cizi panicky co tam prisly s tim svym volem slapat zeli. Super akce, nevim co bys mi musela slibit abych tam chodil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12203
18.11.19 18:02

@Komsomol Tebe tam ovsem nikdo nechtel, ze? Tim padem neni treba ti nic slibovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12203
18.11.19 18:03
@Peggy54 píše:
@Shak my zkouseli sambu a walt podle yt a myslim ze jako prkna nejsme, ale uvidime tam ;)

samba je veelmi tezka, z latiny se uci jako jedna z poslednich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3466
18.11.19 20:43
@Eliška píše:
@Komsomol Tebe tam ovsem nikdo nechtel, ze? Tim padem neni treba ti nic slibovat ;)

Mne by zajimalo proc na chlap potrebu navstevovat takovou kokoti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
18.11.19 21:55
@Komsomol píše:
Mne by zajimalo proc na chlap potrebu navstevovat takovou kokoti..

Tanec je umění! Nechci tě škatulkovat, ale to bude asi nad tvoje chápání. Pro tebe bude umění nejspíš sprosté slovo. Jinak slyšela jsem od vícero mužů (nejen toho mého) že v mládí závodně tančili hlavně proto, že tam byly hezké holky. Já zmiňované tance v té podobě, ve které je učí v tanečních, taky moc nemusím. Mám raději kontaktnější tance s větší improvizací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama