Ve vzduchu je nevěra

Anonymní
18.11.19 16:23

Ve vzduchu je nevěra

Mám přítele s kterým jsem 6 let. Poslední 4 roky stojí za prd ale máme syna tak že držime rodinu. Snažíme se jaks taks fungovat jako rodiče ale jako partneři nic mezi náma není. Teď jsem si našla novou práci a tam se objevil on. Je jak neřízená střela jde do všeho po hlavě. Hned druhý den my donesl růže jen tak dnes snídaně když přijdu do práce. Jsem z něj úplně v háji. Řekla jsem mu že to nejde že mam přítele ale asi cítí že my není lhostejný. On si tak užívá život a já tak nějak prezivam. Co dělat?? Mám strach že mu nevydržím odolávat věčné :( mám přece rodinu

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1129
18.11.19 16:27
:pocitac: :pocitac: :pocitac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 16:34

Víš, co chceš?

Myslíš, že je kolega v něčem lepší než Tvůj současný partner? Ví Tvůj partner, že je to mezi Vámi pryč? Není to jen Tvůj pohled na věc? To, co si napsala, zní jako obhajoba, toho, co už plánuješ udělat. Bude se Ti pak vedle muže a syna dobře usínat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1401
18.11.19 16:38

Může to být jen poblouznění, které přejde, takže bych si na misku vah dala vše, co můžeš získat proti tomu, co můžeš ztratit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2635
18.11.19 16:43

Taky jsem znala jednoho takového rychlouše..on moc věděl, proč musí rychle tlačit na pilu, protože ono se rychle i přišlo na jeho ne zrovna dobré povahové vlastnosti…

Zkus počkat a uvidíš zda nepřijde nová kolegyně do práce, která bude mít taky hned růže na stole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
18.11.19 16:45

No, v háji ještě nejsi, ale už jsi nabrala správný kurz, ještě pár týdnů, možná měsíců a už tam budeš. Užívej si života, drž směr, a když se zadaří tak za pár let zjistíš, že jsi v úplně pr.. li.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 16:47

Druhý den růže… No, ten jde tvrdě za svým cílem a svatba to nebude ;)
Spíš bych řekl, že v tom má asi dobrou praxi.
Co od toho chceš? Odreagovat se, pustit uzdu hormonům? Proč ne.
Pokud Ti to ale motá hlavu a srdce, šel bych od toho pryč…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
18.11.19 16:48
@PenelopaW píše:
Může to být jen poblouznění, které přejde, takže bych si na misku vah dala vše, co můžeš získat proti tomu, co můžeš ztratit.

Jenomže v téhle hře lze jenom ztratit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3045
18.11.19 16:51

Tak pokud stejne rodinu držíte jen kvuli diteti…což neodsuzuju tak bud rada…budes mit milence ktery Ti da to, co postradas doma a život bude veselejsi. vetsinou chlapum stačí sex a trochu nehy…takže pokud mu řeknes že ho chceš jen jako povyražení tak se nemusis bat…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 16:51

Je to des, kdyz ženská zacne myslet pohlavím nez hlavou…

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.19 16:53

Hlavne spolu prosim nekomunikujte pisemnou formou :mrgreen:. Pokud tedy schvalne neuzivas pluralis majestaticus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 16:54

Víte lidi, mě spíš překvapuje, že v dnešní době, na tohle ještě někdo skočí? "růže druhý den, to není láska na první pohled. Trochu si myslím, že autorka si na partnera všude a hned stěžuje a takovýhle venčitelé zanedbaných rozkrojů, ví hned, jak na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5624
18.11.19 17:01

To víš, když se ti chce dostat do kalhotek, musí se snažit tě nějak oblbnout. Zatím je na dobré cestě :D, na udičku se už chytáš :D On už je evidentně zkušený ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 17:13

Tak je to těžký je my 28 a memu 35 a žijeme jak důchodci. Máme každý svoji ložnici doma resime jen jídlo a co malý. Pak si každý zalezeme k sobě. Ja si nestěžuji myslela jsem si že to dam takhle žít a do teď sem všem odolávala ale tenhle je jinej. On má dvě deti ve své péči a líbí se my jak se jim věnuje ten můj s náma nebyl na dovolené nikdy pac mu to přijde zbytečný. Mě to nevadilo říkala jsem si že buď ráda máš rodinu a neřeš blbostí ale je to těžký. No nic spadnu zas na zem

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.19 17:16
@Anonymní píše:
Tak je to těžký je my 28 a memu 35 a žijeme jak důchodci. Máme každý svoji ložnici doma resime jen jídlo a co malý. Pak si každý zalezeme k sobě. Ja si nestěžuji myslela jsem si že to dam takhle žít a do teď sem všem odolávala ale tenhle je jinej. On má dvě deti ve své péči a líbí se my jak se jim věnuje ten můj s náma nebyl na dovolené nikdy pac mu to přijde zbytečný. Mě to nevadilo říkala jsem si že buď ráda máš rodinu a neřeš blbostí ale je to těžký. No nic spadnu zas na zem

A to je nejaka romance z fabriky nebo skladu, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama