Partner mi ubližuje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
66
18.11.19 19:13

Partner mi ublizuje

… fyzicky ne, ale slovne. Za posledni dobu mi rekl spoustu skaredych veci:

• jsi smudla
  • vsechno tu hoří, ničeho si nevazis
  • ja chodim do prace, takze penize jsou moje (v dobe, kdy jsem byla na mateřské)
  • no jo, co chci po holce z panelaku
  • kdybys byla lepsi zenska, mohli jsme si to dite nechat (nechtel o tretim mimcu ani slyset, musela jsem jit na potret)
  • tomu co delas rikas prace?…

Podotykam, ze podle ostatnich mame doma uklizeno jako nikdo jiny. Partner mi v zivote neuvaril ani caj a jak neni vecere na stole, primo pod jeho nosem, tak to si vyslechnu. S detma si v zivote nepohral a to je starsimu synovi 7let. Nemam u nej zastani, drží pri jeho matce. Kazdou dovolenou mam vzdy pak ma taliri, jak jsem nevdecna a tak. Jinak je workoholik. Doma se nevali. Chodi do prace z prace do vinneho sklepa, na penzion. Do toho studuje druhou vysokou skolu, hraje tenis a je zastupitel

Ted jsem mu rekla, ze chci od je odejit, tak uplne otocil. Vysypal si popel na hlavu. Nejak mu nedokazu odpustit jeho chovani.

Je normalni, aby clovek, ktery vas ma rad rikal takova slova?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21161
18.11.19 19:19

Ne, není to normální. A určitě to víš sama…A vysvětlila bych mu pojem SJM, že peníze nejsou jen jeho :D ale říkat mi, že jsem šmudla, tak by se nestihl divit…to je těžko člověk, který tě má rád…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
18.11.19 19:22

Dobrovolne sis ho vzala a udelala si s nim vice deti, i kdyz si od zacatku vedela, jaky je. A jeste ses nechala dotlacit k potratu.Co ti na to mam asi rict, kdyz nechci byt zla? Normalni to neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 19:24
@januska24 píše: … fyzicky ne, ale slovne. Za posledni dobu mi rekl spoustu skaredych veci:
  • jsi smudla
  • vsechno tu hoří, ničeho si nevazis
  • ja chodim do prace, takze penize jsou moje (v dobe, kdy jsem byla na mateřské)
  • no jo, co chci po holce z panelaku
  • kdybys byla lepsi zenska, mohli jsme si to dite nechat (nechtel o tretim mimcu ani slyset, musela jsem jit na potret)
  • tomu co delas rikas prace?…

Podotykam, ze podle ostatnich mame doma uklizeno jako nikdo jiny. Partner mi v zivote neuvaril ani caj a jak neni vecere na stole, primo pod jeho nosem, tak to si vyslechnu. S detma si v zivote nepohral a to je starsimu synovi 7let. Nemam u nej zastani, drží pri jeho matce. Kazdou dovolenou mam vzdy pak ma taliri, jak jsem nevdecna a tak. Jinak je workoholik. Doma se nevali. Chodi do prace z prace do vinneho sklepa, na penzion. Do toho studuje druhou vysokou skolu, hraje tenis a je zastupitel

Ted jsem mu rekla, ze chci od je odejit, tak uplne otocil. Vysypal si popel na hlavu. Nejak mu nedokazu odpustit jeho chovani.

Je normalni, aby clovek, ktery vas ma rad rikal takova slova?

To záleží na víc věcech, mě manžel nazývá slepicí, krávou, říká že jsem k hovnu apod, i přes to že má furt navařeno, uklizeno,… Naučila jsem se to vypouštět, chodí do práce, o děti se stará, hezky si s nimi hraje… Je to pro mě víc, jsou chlapi, kteří se na ženu ani ošklivě nepodívají, ale válí se doma a o děti se nestarají..

• Citovat
  • Nahlásit
1286
18.11.19 19:25

Ten by šel. Takhle mě ponižovat. Ani by nestačil říct popel jak by letěl. Co z takového chlapa máš? Pokud jsi schopná a máš možnosti se postavit na vlastní nohy tak bych moc dlouho nečekala.
Ještě aby mě partner posílal na potrat… :roll: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
18.11.19 19:25

@Monchichik to ze jsem smudla z nej vypadlo a hned si prej uvedomil, ze prestrelil. Pochazi ze sterilniho prostredi, jeho mamka a segra porad jen uklizi, to uz je diagnoza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21161
18.11.19 19:26
@Anonymní píše:
To záleží na víc věcech, mě manžel nazývá slepicí, krávou, říká že jsem k hovnu apod, i přes to že má furt navařeno, uklizeno,… Naučila jsem se to vypouštět, chodí do práce, o děti se stará, hezky si s nimi hraje… Je to pro mě víc, jsou chlapi, kteří se na ženu ani ošklivě nepodívají, ale válí se doma a o děti se nestarají..

Tak hlavně, že se hezky stará o děti…a mamince před nimi říká, že je kráva k ho.nu…jakej je rozdíl mezi tvým sprosťákem a někým, kdo se podle tebe jen válí doma? no já nevím, co je horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
18.11.19 19:27

@januska24 Co na to říct :nevim: Vůbec si tě neváží, jsi pro něj jen někdo, kdo mu porodil děti, stará se o ně + domácnost. To není práce, takže si nic nezasloužíš. Hm, zvláštní úvahy. Normální chlap ví, že být doma s dětmi, starání se o ně + domácnost, práce je a nebude mít takové kecy, jako že on chodí do práce a ty se doma asi válíš. Řekla jsi mu že chceš odejít, tak odejdi. Vyřešte děti, majetek a jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21161
18.11.19 19:29

@januska24 jak ti může říct, že kdybys byla lepší ženská, mohli jste to třetí dítě nechat? Co tím jako chtěl říct? Osobně bych s ním vyrazila dveře, ale na potrat bych nešla. Jseš nevděčná a ničeho si nevážíš? To snad tyhle chlapy někdo klonuje nebo co? Přijde mi, že každá druhá má takového de.bila doma…to není možný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
18.11.19 19:30

Odejdi. Uz vcera bylo pozde. Zaslouzis si lepsiho!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14539
18.11.19 19:31
@Anonymní píše:

Tak o děti se může hezky starat a hrát si s nimi i když ho pošleš k šípku. To ti stačí ke štěstí? Nechápu, proč to vypouštíš :nevim: On se k tobě chová tak, jak mu ty sama dovolíš a ty mu dovoluješ hodně vidˇ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
18.11.19 19:36

@Monchichik to ze jsem smudla z nej vypadlo a hned si prej uvedomil, ze prestrelil. Pochazi ze sterilniho prostredi, jeho mamka a segra porad jen uklizi, to uz je diagnoza
@wildcherry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
18.11.19 19:37
@Anonymní píše:

Doufam, ze slepice a krava ku ho.vnu mu krome uklidu a navareni jako spravna pipka taky pravidelne podrzi, aby nebyl po praci a pohrani s detmi v tenzi.

Jako zensky, jste normalni? Co si z takoveho jednani deti vezmou? Kluk nejspis to, ze ohm samec si muze dovolit vse a holka to, ze zenska ma drzet usta a krok, protoze se hodi akorat k plotne a sudlani baraku.

Příspěvek upraven 18.11.19 v 19:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 19:37
@arinecka píše:
Tak o děti se může hezky starat a hrát si s nimi i když ho pošleš k šípku. To ti stačí ke štěstí? Nechápu, proč to vypouštíš :nevim: On se k tobě chová tak, jak mu ty sama dovolíš a ty mu dovoluješ hodně vidˇ?

Protože by mi mateřská nestačila ani na pronájem garsonky, chtěl by střídavou péči, neumím si představit být týden bez dětí, nejde o dovolování, já se můžu třeba na hlavu stavět a on když je naštvaný, je mu všechno jedno… Ne každý si prostě může dovolit odejít..

• Citovat
  • Nahlásit
11649
18.11.19 19:39
@Anonymní píše:
Protože by mi mateřská nestačila ani na pronájem garsonky, chtěl by střídavou péči, neumím si představit být týden bez dětí, nejde o dovolování, já se můžu třeba na hlavu stavět a on když je naštvaný, je mu všechno jedno… Ne každý si prostě může dovolit odejít..

A proc mas s takovym dementem druhe dite?? Jsi na RD, tudiz ti neverim, ze se z pusinky metamorfoval do tohohle ze dne na den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat