Přemýšlí, ale miluje

Anonymní
19.11.19 01:46

Přemýšlí ale miluje

Ahoj holky, jelikož už nevím jak se uklidnit jsem zvědavá na váš nazor… protože tady se vzdy neco dozvíme ☺️ Před několika dny mi přítel řekl, že půjdeme od sebe.. zavinila to si myslim moje přehnaná žárlivost, hledat neustale něco za co si myslet že mě podvádí… řekl odstehuju se ted se necítím na to ze s Tebou chci být… vzal si věci ze skříně a s brekem a slovy miluji tě, budeme v kontaktu se vším ti pomohu Odešel…tak ja nepricetna jak vse změníme zacneme znovu a pujdeme od znova dal.. to mi samozrejme nepomohlo… hned druhy den,, k nam domu,, prijel a zustal do druheho dne.. jeli jsme na prochazku a bylo to fajn…
odjel a dnes prijel zpet na kavu… pro odchodu jsem jeste dostala par instrukcí jak se mam chovat a kál byt hodna..???? a vzdy kdyz se loučí tak to je objetim, ne jednou pusou a slovo miluju te.. stale ma klice od bytu a stale tam ma spoustu veci… byl u me po rozchodu kazdy den a jedine co si oak vzal byl notas…kdyby nezmizeli veci ze skrine a z koupelny, neni poznat ze je neco jinak.. slibila jsem mu ze se zmenim a ze to bude vsechno dobre… Jeho odpovedi jaou nevim, chce to asi čas, potrebuju o tom premyslet ale je ro těžké… netlac na to tolik… uprimne zamiloval se do me kdyz jsem byla jina ale stalo se dost veci, problemu a vzdy kdyz jsme mely problem utesoval se zprávami u bývalé… ( prej je to jen o psani a nostalgicky) ja mu prestala verit, tudíž hadk a scény co nas momentalne rozdělili… Byli jste nikdy některá v teto situaci? A co z tohoto pohledu myslite? Vrati se? ☺️ Chtela bych ho zpet doma.. hodne mi tohle otevřelo oci… a ne není to zvyk ja ho opravdu miluji! :srdce: Poraďte ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.11.19 05:24

No nevim. Tez jsem zarlila z duvodu prehnaneho kontaktu s byvalou. Ja osobne to nepovazuji za zarlivost v pravem slova smyslu - jakoze tvuj charakterovy problem, ktery nema s realitou co delat. Podle me tam realny podklad je. Psat i v dobe krize s byvalou je rana pod pas. Jako pokud to nebyla jedna smska, ale i tak. Otazkou zustava, jak to vis? Ja na to prisla treba nahodou, nijak to neskryval, bylo to prez chat. Bylo to opravdu nevinne, ale bylo toho moc. Kazdodenni kontakt. On to potom eliminoval na nezbytne minimum ( maji spolu nejake ksefty) a ja pomalu zarlit prestala. Vim o sobe, ze nejsem nejak nezrave zarliva, nikdy jsen s jinym partnerem nic podobneho nezazila, takze jsem si byla jista, ze tam je nejaky realny podklad a ze si nevymyslim, ze by to bylo normalni. Od te doby jsem na nikoho jineho nezarlila. Talze tak. Bud se chova takto, protoze vi, ze ma maslo na hlave, coz byla ta lepsi varianta - jen nevi, jak ten vlak, co rozjel, zastavit. Takze radim promluvit s nim ve smyslu, ze to v tobe probudil, domluvte sk pravidla do budoucna a navrhni to cele hodit za hlavu. Ale na tech oravidlech trvej. Aby si nemyslel, ze ti to udela nekdy znovu.Holt vztah je i o nastavovani hranic… :nevim: Anonym - soukromi vztahu

• Nahlásit
  • Citovat
893
19.11.19 06:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jelikož už nevím jak se uklidnit jsem zvědavá na váš nazor… protože tady se vzdy neco dozvíme :relaxed:️ Před několika dny mi přítel řekl, že půjdeme od sebe.. zavinila to si myslim moje přehnaná žárlivost, hledat neustale něco za co si myslet že mě podvádí… řekl odstehuju se ted se necítím na to ze s Tebou chci být… vzal si věci ze skříně a s brekem a slovy miluji tě, budeme v kontaktu se vším ti pomohu Odešel…tak ja nepricetna jak vse změníme zacneme znovu a pujdeme od znova dal.. to mi samozrejme nepomohlo… hned druhy den,, k nam domu,, prijel a zustal do druheho dne.. jeli jsme na prochazku a bylo to fajn…
odjel a dnes prijel zpet na kavu… pro odchodu jsem jeste dostala par instrukcí jak se mam chovat a kál byt hodna..???? a vzdy kdyz se loučí tak to je objetim, ne jednou pusou a slovo miluju te.. stale ma klice od bytu a stale tam ma spoustu veci… byl u me po rozchodu kazdy den a jedine co si oak vzal byl notas…kdyby nezmizeli veci ze skrine a z koupelny, neni poznat ze je neco jinak.. slibila jsem mu ze se zmenim a ze to bude vsechno dobre… Jeho odpovedi jaou nevim, chce to asi čas, potrebuju o tom premyslet ale je ro těžké… netlac na to tolik… uprimne zamiloval se do me kdyz jsem byla jina ale stalo se dost veci, problemu a vzdy kdyz jsme mely problem utesoval se zprávami u bývalé… ( prej je to jen o psani a nostalgicky) ja mu prestala verit, tudíž hadk a scény co nas momentalne rozdělili… Byli jste nikdy některá v teto situaci? A co z tohoto pohledu myslite? Vrati se? :relaxed:️ Chtela bych ho zpet doma.. hodne mi tohle otevřelo oci… a ne není to zvyk ja ho opravdu miluji! :srdce: Poraďte ????

Hledej příčinu, proč si začal psát s bývalkou… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
19.11.19 06:37

@mdvorak proroze doma slysel jen vycitky a hadky… co má koupit apod… řešili jsme to… doma stereotyp, protivna vycitava holka… rekl mi ze o nicem jinem nez o psani to není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
19.11.19 06:42
@mdvorak píše:
Hledej příčinu, proč si začal psát s bývalkou… :andel:

Vzdy jsme mely super vztah, bez hadek apod… těšili jsme se na sebe… sestehovali jsme se, ze me se stala majetnicka… a slo to vite kam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
893
19.11.19 06:48
@Mysak9 píše:
@mdvorak proroze doma slysel jen vycitky a hadky… co má koupit apod… řešili jsme to… doma stereotyp, protivna vycitava holka… rekl mi ze o nicem jinem nez o psani to není…

Důležité je znát příčinu, když už ji víš, máš na půl vyhráno - třeba i do dalšího vztahu.
Chlap není moc zvědavý na protivu, výčitky a stereotyp ubíjí. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 06:55

Je to labilní nevyzrálá osoba, budeš s nim mít v budoucnu jen peklo, místo toho aby Tě ujistil, tak teatrálně odchází a Bůh ví co ještě, zbav se ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
19.11.19 06:58

@mdvorak to já právě vím… :relaxed:️ Nejhorsi je že si říkáte tak si jdi kdyz mas ssmnou porad nejakej problem… nikdy neodesel… pak uz to napětí tady sam nedal.. a me se rozjasnilo… ja o nej prijit nechci.. ma čas… a bud se vrati nebo ne… at to dopadne jakkoli, melo to tak byt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
893
19.11.19 07:09

@Mysak9 Na to, jestli se vrátí, bych moc nesázel. Ber to jako poučení do dalšího vztahu. Začít spolubydlet sami je o vymezování si vzájemného prostoru a hlavně s partnerem máte patřit k sobě, ne se vlastnit. A moc o něj nebojuj, utekl jednou před problémem, uteče i podruhé. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
19.11.19 07:22

@mdvorak A proč tedy Přemýšlí? Jezdi kazdy deb a stale tu nechava veci? :relaxed:️ Dekuju za nazor!!! Vubec nevim jak se mam ted chovat.. psat nepsat vis? Chci aby se vratil domu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 07:28
@Mysak9 píše:
@mdvorak A proč tedy Přemýšlí? Jezdi kazdy deb a stale tu nechava veci? :relaxed:️ Dekuju za nazor!!! Vubec nevim jak se mam ted chovat.. psat nepsat vis? Chci aby se vratil domu

8o tak o tom ani nepřemýšlej, naopak hadry mu hoď za dveře a do zámku vraž klíče hodně hluboko!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
893
19.11.19 07:30

@Mysak9 Nech tomu čas… Když má u Tebe věci, je jakžtakž reálná naděje, že se vrátí. Hlavně žádné výčitky. Až znovu přijede, sedněte si v klidu u kávy nebo lépe vína a začněte si povídat, co kdo od vztahu očekává. Pak budeš vědět víc. Rozhodně netlačit na pilu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
19.11.19 07:37

@mdvorak Ma tu stale spoustu veci… byl tu 3× a ani jednou si nic nevzal jen notas kvuli praci jinak nic… :relaxed:️ Čas má.. já vim ze cekat cekat ale ja cekani uplne nesnasim :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19859
19.11.19 07:42

@Mysak9
Chlapci jsou jednoduché bytosti podobné zvířátkům. Kdyby byl spokojený, neodešel by. Já bych se stáhla, nepsala, sbalila všechny jeho věci a při jeho další návštěvě se zeptala, kdy si to odveze. On ví, že ty jsi ochotná, tak přijede. Bude toho zneužívat a může si vypisovat s jinýma. Já bych to zpět rozhodně nelepila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
893
19.11.19 07:46

@Mysak9
Ještě to můžeš vyšperkovat tím, že až si příště půjde pro věci, tak Ty nebudeš mít čas (přece kafe s kámoškou). Musíš ho trošičku napínat, aby se i snažil… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama