Vzdor 2,5leté holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 20:25
Vzdor 2,5 lete holčičky

Ahoj všem raději anonymně nechci, aby se tu po přátelích rozneslo!
K tématu moje malá holčička asi jí začíná období vzdoru ikdyz je teda pravda, ze už trvá dlouho :nevim: Je moc hodná jsou dny kdy si vydrží hrát vše, ale pak nastanou dny kdy vše je špatně na procházce jen na krk jinak rev jak blázen, vecer u uspavani pití ble jdu udělat nový musí semnou jinak rev. Minule v krámě mě se položila n zem, ze chce bonbóny nekoupila jsem už si vybrala kinder tak jsem jí nějak vyvedla ven furt řvala tak jsem jí dala na zadek, ale ne moc no a to spustila jeste víc, ze začala vzlykat nakonec se nějak uklidnila. když jsem chodila na brigádu tak zo bylo lepší..hlídala babca, děda i táta když nebyl v práci..ale teď co jsem doma..tak nemůžu nikam bez ní. Občas chytám vztek už i já..a když na ní jsem trošku víc hnusná..tak mi můj řekne TY si na ní zla..ale on sní není každý den..jen z prace a to je samy tutununu a pak zkouši víc a víc.
Děkuju za přečtení spíš jsem se potřebovala vypovídat. Bydlíme v zapadakove a není ským moc popovídat. Jsem n to sama. Ale aby to nevypadalo, ze malou nemam rada to mám, ale někdy toho mám plně zuby..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 15.11.14 20:28

Znovu prace a plat z toho skolku. Ja jsem kontaktni rodic, miluji ji. Ale co chodi do skolky a ja do prace, tak ji miluju jeste vic a zase si zacinam vic vazit i sebe. Bydlet v zapadakove jsem uz asi davno na nejakem pavilonu. Bez legrace.

anti17
Kecalka 467 příspěvků 15.11.14 20:30

Ty bonbonky bych ji koupila nic dceři neupírám.

idealistka
Kecalka 205 příspěvků 15.11.14 20:30

Chapu. Bezna situace, snazim se ovladat, kdyz vybuvhnu, tak mne to trapi, ale jinak jdu cestou nejmensiho odporu, takze vzdor je minimalni. Naopak je krize, kdyz prijde tata a zakazuje, prikazuje, peruje, to jsem fakt na dne a dite nepricetne!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 20:36

@Sibyla0 Jo to je další já si přestávám vážit sama sebe..připadám si jako v uzavřeným kruhu..každý den stejný.. No chtěla bych zpátky už na tom pracuju jen je to těžký sehnat na tu jednu směnu.. Můj přítel dělat 3směny a tak nemůžu brát vše.. dělala jsem v duchodaku tam to je na směny a tak jsem toho musela nechat. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 20:37

@anti17 Ty bonbóny bych jí koupila, ale byly prošly a jeste k tomu takový ty tvrdý něco jako bombari. Já jí kupují vše jen taky musí vedet kdy ma dost.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 15.11.14 20:39

Jeste tak desetkrat dvacetkrat udela scenu a kdyz ani jednou nepovolis, pochopi, ze nr znamena ne a bude to respektovat ;) Ja detem nakup laskominek ohlasuju dopredu, ze jeme pro neco dobreho a jinak nemaji narok. Obcas se jeste nekdo vztekne, ale v 90% pripadu jsou v klidu a akceptuji, ze nic kupovat nebudu. Ale fakt nesnasim ty pokladny oblozene sladkym, je to pro ne zbytecny stres.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 15.11.14 20:41

Jako bych to psala já. Jen moji malý budou dva a jsem na ni sama. Miluju ji, ale co občas dokáže za scény:-/ ale říkám si, že bude hůř. Jedinej, kdo občas pomůže jsou moje rodiče, ale je to hodně tím, že u nich bydlíme, nebyt jich, tak jsem už v blázinci někde.

mončís
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 20:46

Jako bych to psala ja!! Male budou v lednu dva. Zacala byt taky vztekla. Vetsinou se nafoukne a odejde. Pak se vrati a s necin mrskne. Zkousi me i stipnout. Vratim ji to uplne stejne!! V kramu nam utika a kdyz ji chytneme tak zacne hulakat!! Taky mi nervy obcas vybouchnou. Manzel je ted hodne v praci takze jsem a malou vetsinou ja, kdyz nepocitam nejaky to hlidani babicek. Ted nam zacala bojkotovat spani. Od malicka spala v postylce. Od roka je ve svym pokojiku a usinala sama. Ted? Rve klidne dve hodiny, kope do postylky a vzteka se. Furt ukazuje ze chce za nami do obyvaku. Dnes jsem musela vypnout tv a zhasnout v obyvaku a sla jsem si lehnout do loznice. Za chvilku to vzdala. Je toho obcas moc! Jsem psychicky vycerpana a k tomu sem nervak takze se snazim furt uklidnovat, protoze kdyz vypenim(nikdy bych ji nezbila, krome placnuti pres ruku)tak jsem jeste vic vztekla a to je pak hrozny :lol: :lol: pod nami maji miminko a kdyz slysim jak place tak mi naskakuje husi kuze pri pomysleni mit druhe dite :mrgreen:

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 15.11.14 20:50

Jinak já se taky motám mezi tím jít cestou nejmenšího odporu (což je ale mnohdy vyhovění dítěti a skákání jak chce ono) a tím, že je třeba aby občas poslechla. Nervy ujedou každému, já si to taky pokaždé vyčítám. Ale i když se budeš snažit sebevíc, tak pokud bude chtít, scénu udělá. U nás včera třeba kvůli vlasům ve vaně :roll: Hodinový hysterák :zed: Jinak v krámě už je docela rozumná (jsou jí tři) dovoluju jednu věc. A chce to fakt důslednost, už ví, že řvaní je k ničemu. Že když u pokladny vidí něco pro ní v tu chvíli lepšího musí tu věc co si vybrala předtím vrátit.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51178 příspěvků 3 inzeráty 15.11.14 23:32
@Sibyla0 píše:
Znovu prace a plat z toho skolku. Ja jsem kontaktni rodic, miluji ji. Ale co chodi do skolky a ja do prace, tak ji miluju jeste vic a zase si zacinam vic vazit i sebe. Bydlet v zapadakove jsem uz asi davno na nejakem pavilonu. Bez legrace.

Naprosty souhlas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 18:49

Třeba dneska super den.. Ani jeden vztek tak to je nádhera? Ale někdy to je fakt šílený :-) Musím začít vychovávat, ale zatím vede můj dracek :think:

neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 10.12.14 13:04

Nechce se mi zkládat nové téma, tak obnovím vyhovující…

Máme s mužem doma to samé. Svéhlavičku. Asi od jejího roku, co začala brát rozum, jsem právě hysterickým scénám předcházela cestou nejmenšího odporu, spíš jsem vyhověla. Tím jsem jí dala do ruky opratě, a teď jak přitvrzuje, už nechci ustupovat, a musím zapracovat na poslušnosti. Jak účinně vysvětlit že NE je ne, a když nesmí, tak prostě NESMÍ.

Nechci ji zbytečně buzerovat, ale už jsou situace, kdy prostě na slovo poslechnout musí. U silnice, odchod z obchodu beze mne, rotyka v MHD…

Naučí se pes, musí se naučit i dítě, a jakkoli si vychovávám kamarádku, měla by i respektovat moji autoritu, jak na to?

Jarr
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 10.12.14 13:05
@neschopná mamka píše:
Nechce se mi zkládat nové téma, tak obnovím vyhovující…

Máme s mužem doma to samé. Svéhlavičku. Asi od jejího roku, co začala brát rozum, jsem právě hysterickým scénám předcházela cestou nejmenšího odporu, spíš jsem vyhověla. Tím jsem jí dala do ruky opratě, a teď jak přitvrzuje, už nechci ustupovat, a musím zapracovat na poslušnosti. Jak účinně vysvětlit že NE je ne, a když nesmí, tak prostě NESMÍ.

Nechci ji zbytečně buzerovat, ale už jsou situace, kdy prostě na slovo poslechnout musí. U silnice, odchod z obchodu beze mne, rotyka v MHD…

Naučí se pes, musí se naučit i dítě, a jakkoli si vychovávám kamarádku, měla by i respektovat moji autoritu, jak na to?

Prostě řekni ne…důležité je na tom trvat!!

Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 10.12.14 13:15

@neschopná mamka Asi neporadím, ale jen mě zajímá, proč by už ročák neměl poslouchat? Syna vedu, že ne je NE, a když nesmí, tak přes to nejede vlak. Dělám to od chvíle, kdy lezl.
Teď má 15 měsíců a jasný, testuje hranice zákazů, ale skákat po hlavě mi nebude.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >