Vzp a poukaz pro miminko

2192
24.11.20 10:32

Vzp a poukaz pro miminko

Ahoj, při registrovaní miminka u VZP mi poslali poukaz na nákup pomůcek a potřeb v lékárně pro miminko. Akorát nikde jsem nenašla, co všechno za to mohu nakoupit, aby mi to potom proplatili. Spoustu toho mám nakoupeno. Tak jsem přemýšlela koupit bepanthen, vitamin D pro miminko a nějaké kapky na prdíky ( Babycalm). Kupovali jste to také a proplatili vám to?
Nebo nějaký tip co koupit? Plenky, ubrousky nechci- to si koupím raději někde v akci. Kosmetiku pro mimčo zatím moc nepoužívám a co potřebuji, to mám. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
24.11.20 14:10

Ahoj, proplati prakticky cokoliv pro miminko. Na prepazce se me slecna pri odevzdavaji uctenek akorat zeptala, co jsou nektery polozky zac, protoze neco neznala a nevedela jestli je to taky pro deti. A ze pry kdyby byl s proplacenim neceho problem, tak zavola. Nevolala, takze myslim, ze maji velkou skalu veci, co se proplaci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
24.11.20 14:20

Ahojky. Já jsem koupila u Dr Max odsávačku na vysavač. Dřív nebo později se hodit bude. Ta stála 250 Kč a za 100 Kč dětský teploměr s pružným koncem, po očkování je fajn radši změřit teplotu, takže taky se hodí, i když dítě není nemocné. A k tomu jsem brala probioticke kapky :andel: a na VZP uznali :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2192
24.11.20 14:32

Díky za tipy, tak to by mohli ty věci, co jsem napsala proplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
24.11.20 15:31

Říkali mi, že to může být cokoli z lékárny. Takže jsem koupila Sunar, pleťový olej a textilní přebalovací podložku. Vše mi uznali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat