Čištění hraček

Anonymní
23.11.20 21:31

Čištění hraček

Holky prosím o radu. Celá rodina mně bombarduje ohledně dárků pro malého. A tchýně mně poučila, že hračky musím pak malému vydezinfikovat a nebo důkladně umýt. Dostaname snad milion hraček a především bazének se 400 kuličkami. To jako všechny opravdu čistíte nové hračky? Přece když se chodí do hracího koutku, tak tam jsou kdo ví, jak dlouho neumyté hračky. Díky :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18505
23.11.20 21:33

Ne, v životě jsem nemyla nové hračky. Myla jsem pouze ty, které jsem koupila z druhé ruky - plast ve vaně s jarem, plyšáky vyprat v pračce
ale nové hračky fakt ne, kdo by je jako stihl ušpinit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
23.11.20 21:34

Jak tchýně došla na to, že se musí nové hračky dezinfikovat?? 8o A hlavně k čemu by to bylo dobré? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
23.11.20 21:37

U prvního dítěte jsem hračky desinfikovala, u druhého jen umyla mýdlem. Nové i použité, před prvním použití. Člověk neví, kde se to třeba ve skladu válelo, kdo na to v obchodě sahal apod. Hlavně v dnešní době bych neměla dobrý pocit je neumýt. Ale já jsem na to ujetá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20220
23.11.20 21:38

Ja je teda omyvala jenom uplne malinkemu miminku. Jak zacal lezt, tak uz to nemelo cenu, stejne narval do pusy kde co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
23.11.20 21:40

Já jsem hračky většinou jenom opláchla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5530
23.11.20 21:42

Ano, pravidelne na ne leju savo, cim vic, tim lepe. Zejmena plysaky a puzzle, ty nejvic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - samozřejmě ironie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9787
23.11.20 21:49

Miminkům jsem desinfikovala vše, jakmile lezli, tak to nanejvýš otírám hadrem. Desinfikuji jen ty z druhé ruky. Nové jsem nemyla nikdy. Tchýni to odkývej a vykašli se na to, je že staré školy, tohle je kdysi prostě naučily. Moje máma málem omdlela, když jsem jí řekla, že nežehlím mimivěci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
23.11.20 23:16

Hracky, co jsou zabaleny v krabici neumyvam, plysaky vyperu, kdo vi kdo na to sahal a zvlast v teto dobe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat