Věkový rozdíl

Anonymní
9.4.20 15:45

vztah a vek,laska

Ahoj slecny :),mam takovou otazku… na tema laska a vek :) co rikate na to, kdyz je holce 15 a vice(mene urcite ne) a ma treba o 20let starsiho partnera? neberte to jako mou zkusenost, ale jen me to tak napadlo, ze takove vztahy urcite jsou :kytka: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.4.20 15:49

Zamilovala jsem se tak asi v šestnácti. Shodou okolností krátce poté, co od nás odešel táta (tehdy jsem ani nevěděla, že tam to spojení je). Opadlo to, jakmile jsem trochu emočně dospěla.
Zpětně na to koukám jako na naprosto nevhodné.

• Citovat
  • Nahlásit
8478
9.4.20 15:49

Nejde az tak o ten vekovy rozdil, ale o aktualni vek dotycnych. To znamena sotva odrostleho ditete a dospeleho chlapa. Za pet let bych v tom nevidela problem, ale patnactilete dite a o dvacet let starsi muz opravdu normalni partnersky par netvori.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34462
9.4.20 15:55
@Anonymní píše:
Ahoj slecny :),mam takovou otazku… na tema laska a vek :) co rikate na to, kdyz je holce 15 a vice(mene urcite ne) a ma treba o 20let starsiho partnera? neberte to jako mou zkusenost, ale jen me to tak napadlo, ze takove vztahy urcite jsou :kytka: :hug:

Netřeba zakládat x diskuzí. Své patnactileté dceři bych za pětatřicátníka netleskala. Záleželo by na tom, co za páska by k nám přišlo. Něco jako Bohuš Matuš a jeho „miminko“ bych nesnesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3277
9.4.20 15:58

Pokud by byla dívka starší, tak možná ano, ale v tom věku jde ještě o dítě, takže aj mně to přijde nevhodné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
9.4.20 16:37

Ano v tomto věku je to ještě dítě a je to hodně nevhodné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
9.4.20 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj slecny :),mam takovou otazku… na tema laska a vek :) co rikate na to, kdyz je holce 15 a vice(mene urcite ne) a ma treba o 20let starsiho partnera? neberte to jako mou zkusenost, ale jen me to tak napadlo, ze takove vztahy urcite jsou :kytka: :hug:

Přijít mi takový dacan za dcerou, tak ho vyliskam ve dveřích.. Normální pedofil.. Zase na druhou stranu, moji mámě bylo 16, tátovi 32 a už měl 2 děcka.. Ale ta mě je to špatně prostě. A kor teď vidím, jak ten rozdíl nedělá dobrotu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
10.4.20 19:13

Ano, je to problem, i kdyby te zene bylo 30. Co s 50 letym chlapem? Ja si myslim, ze by oba vzdy meli byt stejneho veku nebo plus minus 3 roky od sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
10.4.20 20:38

Na mě je tedy 20 let rozdíl v každém věku :nevim: hlavně v 15 mají mít holky kluky ve svým věku a ne dospělýho chlapa. A 35letý chlap, kterýmu se líbí 15 je divnej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat