Vztah v mladém věku

Anonymní
9.4.20 15:34

vztah v mladem veku

Ahoj holky..mam dotaz, myslite, ze holka 15 muze zacit vztah s nejakym starsim klukem? myslite, ze by to vydrzelo? :nevim: byt s nekym od takto mladeho veku a mit jen jeho za zivot? :nevim: neni to muj pripad holky, ale ptam se jen tak ze zvedavosti, jak to vnimate vy :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19580
9.4.20 15:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky..mam dotaz, myslite, ze holka 15 muze zacit vztah s nejakym starsim klukem? myslite, ze by to vydrzelo? :nevim: byt s nekym od takto mladeho veku a mit jen jeho za zivot? :nevim: neni to muj pripad holky, ale ptam se jen tak ze zvedavosti, jak to vnimate vy :P

No ano, znam par, co je spolu od jejich 14ti a jeho 17ti, letos uz 18 let spolu. Faktem ale je, ze vetsina techto prvnich vztahu skonci po par mesicich a je to zcela prirozene :nevim: to ale prece neznamena, ze s nikym nebudu chodit. Zkusenosti ve vztahu je potreba ziskavat, ne cekat, at „dozraju“ sama vekem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 15:41

Manžela rodiče jsou spolu od školky :palec: Věkově jsou mezi nimi 3 roky. A pořád jim to klape a mají se rádi. Moc často se to asi nestává, ale zázraky se dějí :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
34508
9.4.20 15:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky..mam dotaz, myslite, ze holka 15 muze zacit vztah s nejakym starsim klukem? myslite, ze by to vydrzelo? :nevim: byt s nekym od takto mladeho veku a mit jen jeho za zivot? :nevim: neni to muj pripad holky, ale ptam se jen tak ze zvedavosti, jak to vnimate vy :P

Vztah mít může, někomu to vydrží, ale drtivá většina se rozejde. Dopředu se to nepozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 15:47

Taky si myslim, ze se zazraky deji :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
2415
9.4.20 18:08

Spoluzacka na ss, ona 16, zacala si s 38 policistou. Jsou spolu 11 let, manzele, dve deti, na podzim jsme meli sraz a stale zamilovane hrdlicky :nevim: byt to v zacatku meli hoodne tezke

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
10.4.20 21:30

Jsme spolu s manzelem od nasich ctrnacti (12 let) a klape to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 21:49

Myslíte si, ze je to správné?

Zdravím, myslíte si, ze je správně mít vztah v mladém věku (15-16 let), který zatím trvá a je šťastný? :nevim: Slyšela jsem, že pak budu nesamostatná, nebudu mít žádné zkušenosti a ta láska pak rychle vychladne a to si nepřeji :?

• Citovat
  • Nahlásit
4207
28.9.20 21:52

Já mám vztah od mých 14, zatím jsme spolu 12 let, máme dvouletou dceru a jsme manželé. Stavíme dům a chystáme se na další dítě :) pořád ho miluju a určitě nelituju, že jsme spolu začali takhle brzo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53911
28.9.20 21:57
@Anonymní píše:
Zdravím, myslíte si, ze je správně mít vztah v mladém věku (15-16 let), který zatím trvá a je šťastný? :nevim: Slyšela jsem, že pak budu nesamostatná, nebudu mít žádné zkušenosti a ta láska pak rychle vychladne a to si nepřeji :?

mne by zase přišla blbost rozcházet ses někým jen proto že je první :jazyk:. Co kdyby to byl zrovna ten pravý? Rozešla bych se kdyby ten vztah nebyl ok, ale jinak bych o tom nepřemýšlela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3208
28.9.20 22:25

Nech to plynout. Pokud vám to klape, je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697

No v 15 jsem si myslela něco o tom, že je třeba sbírat životní zkušenosti, dnes o dost let později mi přijde důležité, jestli je vztah kvalitní a jestli to těm dvěma klape. Tak proč ne ;)

Příspěvek upraven 28.09.20 v 22:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858

Podle me neni dobre skoncit hned s prvnim partnerem. Neziskas zkusenosti. Na druhou stranu je to kazdeho vec. Nedovolila bych si do toho nekomu kecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
28.9.20 22:29

@kalie Tak často k sobě člověk přitahuje ty samé lidi a než prohlédne, tak spíš, opakuje ty samé chyby. To už je lepší jeden kvalitní vztah. Je to spíš o tom, že člověk by na sobě a na vztahu měl pracovat sám, jen střídáním partnerů se to samo nestane. Ale jak jsem psala, jako mladší jsem měla taky ten názor o získávání zkušeností :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
28.9.20 22:34
@Amassakoul píše:
@kalie Tak často k sobě člověk přitahuje ty samé lidi a než prohlédne, tak spíš, opakuje ty samé chyby. To už je lepší jeden kvalitní vztah. Je to spíš o tom, že člověk by na sobě a na vztahu měl pracovat sám, jen střídáním partnerů se to samo nestane. Ale jak jsem psala, jako mladší jsem měla taky ten názor o získávání zkušeností :)

No tak treba mi parneri se pohahove dost lisili, az extremne. Pokud ma zena nejaky nevyreseny problem, tak si hleda podvedome chlapy se stejnou patologii, a naopak. Za svym nazorem stojim, takze netreba argumentovat ani vekem, ja uz taky nejsem nejmladsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat